Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

05.10.2019 - Tour de Brdy

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 67 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 485 1. C Uličný Vladimír Žádný tým 02:04:36,00   32,26 100
2. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:04:36,00   32,26 90
3. 10 1. B Novák Vít CFC Kladno 02:07:32,00 00:02:56,00 31,52 100
4. 433 3. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:41,00 00:03:05,00 31,48 85
5. 89 2. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:45,00 00:03:09,00 31,47 90
6. 19 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:02,00 00:06:26,00 30,68 85
7. 58 4. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:30,00 00:06:54,00 30,57 81
8. 9 5. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:15:19,00 00:10:43,00 29,71 78
9. 71 6. B Zháňal Pavel BikeInvest Cycling Team 02:17:46,00 00:13:10,00 29,18 76
10. 436 4. D Mullen Michael Žádný tým 02:17:49,00 00:13:13,00 29,17 81
11. 422 5. D Běhounek Michal Veloservis Team 02:23:33,00 00:18:57,00 28,00 78
12. 304 6. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:26:24,00 00:21:48,00 27,46 76
13. 530 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:51,00 00:22:15,00 27,37 100
14. 450 7. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 02:26:54,00 00:22:18,00 27,37 75
15. 301 8. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:29:54,00 00:25:18,00 26,82 74
16. 332 9. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:30:17,00 00:25:41,00 26,75 73
17. 597 2. E Král Josef Kbely cycling team 02:30:27,00 00:25:51,00 26,72 90
18. 303 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:38:17,00 00:33:41,00 25,40 72
19. 21 7. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:46:32,00 00:41:56,00 24,14 75
20. 339 11. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:56:02,00 00:51:26,00 22,84 71
21. 474 12. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:05:34,00 01:00:58,00 21,66 70

Kontakt na pořadatele závodu: 603917656, rubas@sparta-cycling.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Doležalová Hana (W) 100 b
  • Černohorský David (A) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
Celkem bodů 365 b

BikeInvest Cycling Team

  • Zháňal Pavel (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 76 b
  • Jermolajev Igor (D) 71 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 70 b
Celkem bodů 217 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 90 b
Celkem bodů 90 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (D) 78 b
Celkem bodů 78 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.