Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

28.09.2019 - Poslední šlápnutí

Zobrazit:

Skupina AB - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 2 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 01:40:31,70   39,39 100
2. 5 2. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 01:41:38,80 00:01:07,10 38,96 90
3. 9 3. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:41:41,90 00:01:10,20 38,94 85
4. 19 4. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:41:42,50 00:01:10,80 38,93 81
5. 13 5. B Slaboch David Komplet Sport Servis 01:44:18,40 00:03:46,70 37,96 78
6. 21 6. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 01:48:27,00 00:07:55,30 36,51 76
7. 58 7. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:27,90 00:07:56,20 36,51 75
8. 107 8. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 01:48:57,90 00:08:26,20 36,34 74
9. 6 9. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:48:58,10 00:08:26,40 36,34 73
10. 87 10. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 01:51:08,70 00:10:37,00 35,63 72
11. 4 11. B Miller Milan Tama Královice 01:52:49,30 00:12:17,60 35,10 71
12. 90 12. B Stepanov Alexey Veeam 01:53:48,50 00:13:16,80 34,80 70
70   B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 00:00:00,00  
98   B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
106   A Matula Michal Mika Training 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 44 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 485 1. C Uličný Vladimír Žádný tým 01:05:03,40   40,58 100
2. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 01:05:06,90 00:00:03,50 40,54 90
3. 306 3. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:08:26,80 00:03:23,40 38,57 85
4. 343 4. D Tajč Jan Tama Královice 01:08:27,10 00:03:23,70 38,57 81
5. 326 5. D Rašev Eugen Institut-Rašev 01:08:28,70 00:03:25,30 38,55 78
6. 303 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:08:29,40 00:03:26,00 38,55 76
7. 12 7. C Černý Jan Stark Cycling Team 01:08:38,30 00:03:34,90 38,46 75
8. 311 8. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:08:38,90 00:03:35,50 38,46 74
9. 370 9. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:08:39,20 00:03:35,80 38,45 73
10. 317 10. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:08:40,20 00:03:36,80 38,44 72
11. 321 11. C Šulc David Dexter Cycling 01:08:40,30 00:03:36,90 38,44 71
12. 392 12. D Kozel František DISTAV 01:08:41,10 00:03:37,70 38,44 70
13. 405 13. C Čech Antonín Stark Cycling Team 01:08:42,20 00:03:38,80 38,43 69
14. 474 14. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 01:13:12,30 00:08:08,90 36,06 68
15. 353 15. D Černý Luboš CFC Kladno 01:13:13,60 00:08:10,20 36,05 67
16. 307 16. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:13:30,90 00:08:27,50 35,91 66
17. 342 17. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 01:15:38,50 00:10:35,10 34,90 65
18. 453 18. H Kopelentová Kateřina Alltraining.cz 01:15:38,50 00:10:35,10 34,90 64
19. 333 19. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 01:15:40,20 00:10:36,80 34,89 63
20. 373 20. C Procházka Aleš CKKV Praha 01:16:11,70 00:11:08,30 34,65 62
21. 328 21. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 01:21:24,70 00:16:21,30 32,43 61
22. 339 22. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 01:21:40,00 00:16:36,60 32,33 60
23. 425 23. J Šlosar Václav Dexter Cycling 01:40:09,00 00:35:05,60 26,36 59
356   D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  

Skupina EFW - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 517 1. E Kubín Igor CSK Markus 00:36:10,90   36,48 100
2. 526 2. E Krummer Radoslav Team CUBE 00:36:11,30 00:00:00,40 36,48 90
3. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 00:36:11,40 00:00:00,50 36,47 85
4. 513 4. E Burgr Josef CSK Markus 00:36:16,30 00:00:05,40 36,39 81
5. 504 5. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:40:35,00 00:04:24,10 32,53 78
6. 523 6. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:40:37,80 00:04:26,90 32,49 76
7. 520 7. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:40:40,60 00:04:29,70 32,45 75
8. 531 8. F Šrejma Jiří Axon sport team extra 00:40:44,60 00:04:33,70 32,40 74
9. 509 9. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:40:49,60 00:04:38,70 32,33 73
10. 515 10. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:41:28,10 00:05:17,20 31,83 72

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465, pavel@sportpomaha.org


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Baier Jiří (B) 85 b
  • Černý Jiří (B) 81 b
  • Maroušek František (A) 75 b
Celkem bodů 331 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 78 b
Celkem bodů 78 b

Alltraining.cz

  • Kopelentová Kateřina (H) 64 b
Celkem bodů 64 b

Axon sport team extra

  • Šrejma Jiří (F) 74 b
Celkem bodů 74 b

CFC Kladno

  • Černý Luboš (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

CK Vinohradské šlapky

  • Dmitriev Andrei (B) 72 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 68 b
  • Vlček Jiří (C) 63 b
  • Jermolajev Igor (D) 60 b
Celkem bodů 263 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 100 b
  • Burgr Josef (E) 81 b
  • Mikšovská Alena (W) 75 b
Celkem bodů 256 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 85 b
  • Tácha Petr (D) 74 b
  • Šulc David (C) 71 b
  • Pacovský Tomáš (C) 66 b
Celkem bodů 296 b

DISTAV

  • Kozel František (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 78 b
Celkem bodů 78 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 76 b
Celkem bodů 76 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 100 b
Celkem bodů 100 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 90 b
  • Thumová Kamila (Ž) 61 b
Celkem bodů 151 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Černý Jan (C) 75 b
  • Husák Tomáš (B) 74 b
  • Čech Antonín (C) 69 b
Celkem bodů 294 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 81 b
  • Miller Milan (B) 71 b
Celkem bodů 152 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 90 b
Celkem bodů 90 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 72 b
Celkem bodů 72 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.