Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

22.09.2019 - Klikovy vrchy

Zobrazit:

Skupina AB - 75 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 3 1. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:07:36,00   35,27 100
2. 11 2. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:07:37,00 00:00:01,00 35,26 90
3. 2 3. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:07:40,00 00:00:04,00 35,25 85
4. 1 4. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:07:44,00 00:00:08,00 35,23 81
5. 605   P1 Goj Radim TT LOKO BEROUN 02:07:51,00 00:00:15,00 35,20
6. 19 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:57,00 00:00:21,00 35,17 78
7. 612   P1 Janoušek Michal SUPERIOR RIDERS 02:10:04,00 00:02:28,00 34,60
8. 4 6. B Miller Milan Tama Královice 02:10:06,00 00:02:30,00 34,59 76
9. 65 7. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:10:07,00 00:02:31,00 34,58 75
10. 601   P1 Slavíček Petr FORBIDDEN 02:10:08,00 00:02:32,00 34,58
11. 620   P1 Janda David HARFA SPORT TEAM 02:11:44,00 00:04:08,00 34,16
12. 619   P1 Oupic Zdeněk SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:12:00,00 00:04:24,00 34,09
13. 107 8. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:12:06,00 00:04:30,00 34,07 74
14. 610   P1 Šindelář Jan TEAM CYKLOTRENER 02:12:11,00 00:04:35,00 34,04
15. 602   P1 Socha Adam FORBIDDEN 02:12:59,00 00:05:23,00 33,84
16. 603   P1 Štemberk Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 02:13:21,00 00:05:45,00 33,75
17. 10 9. B Novák Vít CFC Kladno 02:14:00,00 00:06:24,00 33,58 73
18. 58 10. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:17,00 00:06:41,00 33,51 72
19. 621   P1 Doležal Jiří SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:14:24,00 00:06:48,00 33,48
20. 604   P1 Slavíček Jan FORBIDDEN 02:14:25,00 00:06:49,00 33,48
21. 5 11. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:14:51,00 00:07:15,00 33,37 71
22. 21 12. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:15:43,00 00:08:07,00 33,16 70
23. 6 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:17:22,00 00:09:46,00 32,76 69
24. 606   P1 Cupl Tomáš TEAM MAX HÜRZELER SWISS 02:19:16,00 00:11:40,00 32,31
25. 624   P1 Sirový Miloslav SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:22:44,00 00:15:08,00 31,53
26. 611   P1 Vecko Kamil TEAM CYKLOTRENER 02:22:52,00 00:15:16,00 31,50
27. 22 14. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:23:36,00 00:16:00,00 31,34 68
28. 615   P1 Andrejs Marek CFC KLADNO 02:23:42,00 00:16:06,00 31,32
29. 91 15. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:27:11,00 00:19:35,00 30,57 67
30. 618   P1 Machovský Jiří 02:29:25,00 00:21:49,00 30,12
31. 617   P1 Drga Marek 02:30:09,00 00:22:33,00 29,97
32. 607   P1 Ivánek Martin GRF EMPEROR 02:30:18,00 00:22:42,00 29,94
33. 600   P1 Glaubauf Aleš 02:30:36,00 00:23:00,00 29,88
34. 609   P1 Luker Dan 02:32:33,00 00:24:57,00 29,50
35. 608   P1 Náhlovský David 02:32:44,00 00:25:08,00 29,46
36. 616   P1 Drábek Matěj 02:41:55,00 00:34:19,00 27,79
37. 614   P1 Novák Václav CFC KLADNO 02:43:54,00 00:36:18,00 27,46
38. 70 16. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 03:32:00,00 01:24:24,00 21,23 66
98   B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 75 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 712   P2 Petr Pavel CK LOKO PARDUBICE 02:06:30,00   35,57
2. 705   P2 Slaník Martin LAPIERRE 02:06:33,00 00:00:03,00 35,56
3. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:33,00 00:00:03,00 35,56 100
4. 486 2. C Hraběta Miroslav Žádný tým 02:06:35,00 00:00:05,00 35,55 90
5. 318 3. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:06:35,00 00:00:05,00 35,55 85
6. 700   P2 Průcha Bedřich SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:06:36,00 00:00:06,00 35,55
7. 433 4. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:36,00 00:00:06,00 35,55 81
8. 321 5. C Šulc David Dexter Cycling 02:06:36,00 00:00:06,00 35,55 78
9. 711   P2 Stančík Petr DURATEC SKILS HOTELTIME 02:08:57,00 00:02:27,00 34,90
10. 317 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:09:17,00 00:02:47,00 34,81 76
11. 364 7. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91 75
12. 303 8. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91 74
13. 701   P2 Novák Vladimír 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91
14. 12 9. C Černý Jan Stark Cycling Team 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91 73
15. 320 10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:12:44,00 00:06:14,00 33,90 72
16. 706   P2 Hrádek Martin COPR TJ PŘEŠTICE 02:12:45,00 00:06:15,00 33,90
17. 704   P2 Halamka Jiří CK PŘÍBRAM KRAMULÍN 02:12:55,00 00:06:25,00 33,86
18. 702   P2 Tóth Miloš CSK MARKUS 02:14:34,00 00:08:04,00 33,44
19. 341 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:17:05,00 00:10:35,00 32,83 71
20. 468 12. D Hájek Stanislav CSK Markus 02:17:12,00 00:10:42,00 32,80 70
21. 307 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:18:50,00 00:12:20,00 32,41 69
22. 450 14. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 02:18:55,00 00:12:25,00 32,39 68
23. 422 15. D Běhounek Michal Veloservis Team 02:19:31,00 00:13:01,00 32,25 67
24. 311 16. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:19:33,00 00:13:03,00 32,25 66
25. 358 17. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:19:37,00 00:13:07,00 32,23 65
26. 332 18. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:20:11,00 00:13:41,00 32,10 64
27. 703   P2 Češpivo Miloš 02:20:11,00 00:13:41,00 32,10
28. 353 19. D Černý Luboš CFC Kladno 02:20:11,00 00:13:41,00 32,10 63
29. 405 20. C Čech Antonín Stark Cycling Team 02:20:14,00 00:13:44,00 32,09 62
30. 333 21. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:20:26,00 00:13:56,00 32,04 61
31. 406 22. C Zimmel Václav Dexter Cycling 02:20:40,00 00:14:10,00 31,99 60
32. 374 23. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:26:10,00 00:19:40,00 30,79 59
33. 392 24. D Kozel František DISTAV 02:26:46,00 00:20:16,00 30,66 58
34. 361 25. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 02:26:49,00 00:20:19,00 30,65 57
35. 334 26. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:26:50,00 00:20:20,00 30,65 56
36. 474 27. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:26:52,00 00:20:22,00 30,64 55
37. 708   P2 Reizer Tomáš CS STODŮLKY 02:27:31,00 00:21:01,00 30,51
38. 707   P2 Slapnička Petr DH CYCLING 02:33:02,00 00:26:32,00 29,41
39. 477 28. D Šimek Pavel Žádný tým 02:37:24,00 00:30:54,00 28,59 54
40. 385 29. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:41:40,00 00:35:10,00 27,84 53
41. 327 30. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:43:46,00 00:37:16,00 27,48 52
42. 710   P2 Materna Petr TEAM MAX HÜRZELER SWISS 02:50:22,00 00:43:52,00 26,41
43. 328 31. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:51:44,00 00:45:14,00 26,20 51
44. 471 32. C Jelínek Martin Žádný tým 02:52:17,00 00:45:47,00 26,12 50
45. 339 33. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:53:37,00 00:47:07,00 25,92 49

Skupina EFW - 75 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 517 1. E Kubín Igor CSK Markus 02:19:32,00   32,25 100
2. 513 2. E Burgr Josef CSK Markus 02:24:02,00 00:04:30,00 31,24 90
3. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 02:26:49,00 00:07:17,00 30,65 85
4. 508 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:38:13,00 00:18:41,00 28,44 81
5. 507 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:42:14,00 00:22:42,00 27,74 78
6. 599 6. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 02:45:36,00 00:26:04,00 27,17 76
7. 531 7. F Šrejma Jiří Axon sport team extra 02:52:59,00 00:33:27,00 26,01 75
8. 512 8. W Bartošová Lenka H.I.C. 02:53:37,00 00:34:05,00 25,92 74
9. 520 9. W Mikšovská Alena CSK Markus 03:05:14,00 00:45:42,00 24,29 73
515   F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606553194, kolbaba@iex.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Kuchař Přemysl (C) 81 b
  • Černý Jiří (B) 78 b
  • Vejvoda Josef (D) 76 b
Celkem bodů 335 b

Axon sport team extra

  • Šrejma Jiří (F) 75 b
Celkem bodů 75 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 73 b
  • Šuranyi Martin (B) 68 b
  • Černý Luboš (D) 63 b
Celkem bodů 204 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 78 b
  • Jaroš Petr (E) 76 b
  • Prager Karel (D) 71 b
  • Kerpl Lukáš (B) 67 b
Celkem bodů 292 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 100 b
  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 73 b
  • Hájek Stanislav (D) 70 b
Celkem bodů 333 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 81 b
  • Šulc David (C) 78 b
  • Cafourek Václav (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
Celkem bodů 300 b

DISTAV

  • Kozel František (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 74 b
Celkem bodů 74 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

KCR Roudnice n. L.

  • Hraběta Miroslav (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

LAWI STARS - GIANT

  • Somr Michael (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 81 b
Celkem bodů 266 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 65 b
Celkem bodů 65 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 90 b
  • Thuma Miroslav (A) 71 b
  • Thumová Kamila (Ž) 51 b
Celkem bodů 212 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 75 b
  • Husák Tomáš (B) 74 b
  • Šindelár Ladislav (C) 74 b
  • Černý Jan (C) 73 b
Celkem bodů 296 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 75 b
  • Běhounek Michal (D) 67 b
Celkem bodů 142 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.