Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

15.09.2019 - Král vrchařů

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 0 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 517 1. 1. E Kubín Igor CSK Markus 00:34:15,00   0,00 100
2. 513 2. 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:34:57,00 00:00:42,00 0,00 90
3. 597 3. 3. E Král Josef Kbely cycling team 00:37:17,00 00:03:02,00 0,00 85
4. 504 4. 1. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:38:58,00 00:04:43,00 0,00 81
5. 525 5. 4. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:39:03,00 00:04:48,00 0,00 78
6. 505 6. 5. E Heller Vlastimil Koloshop Team 00:41:06,00 00:06:51,00 0,00 76
7. 509 7. 6. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:42:45,00 00:08:30,00 0,00 75
8. 523 8. 2. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:45:30,00 00:11:15,00 0,00 74
9. 512 9. 1. W Bartošová Lenka H.I.C. 00:47:32,00 00:13:17,00 0,00 73
10. 520 10. 2. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:48:18,00 00:14:03,00 0,00 72
11. 1 11. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:56:28,00 00:22:13,00 0,00 100
12. 20 12. 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:57:55,00 00:23:40,00 0,00 90
13. 499 13. 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:58:07,00 00:23:52,00 0,00 100
14. 19 14. 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:58:59,00 00:24:44,00 0,00 85
15. 9 15. 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:59:17,00 00:25:02,00 0,00 81
16. 317 16. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:59:23,00 00:25:08,00 0,00 90
17. 486 17. 2. C Hraběta Miroslav KCR Roudnice n. L. 00:59:29,00 00:25:14,00 0,00 85
18. 4 18. 5. B Miller Milan Tama Královice 00:59:45,00 00:25:30,00 0,00 78
19. 321 19. 3. C Šulc David Dexter Cycling 01:00:01,00 00:25:46,00 0,00 81
20. 467 20. 4. C Tajtl Tomáš CSK Markus 01:00:33,00 00:26:18,00 0,00 78
21. 306 21. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:02:05,00 00:27:50,00 0,00 76
22. 303 22. 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:02:09,00 00:27:54,00 0,00 75
23. 320 23. 7. C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:03:22,00 00:29:07,00 0,00 74
24. 307 24. 8. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:03:35,00 00:29:20,00 0,00 73
25. 6 25. 6. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:03:37,00 00:29:22,00 0,00 76
26. 5 26. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 01:04:46,00 00:30:31,00 0,00 75
27. 309 27. 9. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:05:13,00 00:30:58,00 0,00 72
28. 311 28. 2. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:06:11,00 00:31:56,00 0,00 71
29. 365 29. 10. C Eger Emil Dexter Cycling 01:06:19,00 00:32:04,00 0,00 70
30. 13 30. 7. B Slaboch David Komplet Sport Servis 01:06:38,00 00:32:23,00 0,00 74
31. 336 31. 3. D Vlk Ladislav KPC Praha 01:07:50,00 00:33:35,00 0,00 69
32. 334 32. 4. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:10:11,00 00:35:56,00 0,00 68
33. 332 33. 5. D Okruhlica Petr CKKV Praha 01:10:20,00 00:36:05,00 0,00 67
34. 405 34. 11. C Čech Antonín Stark Cycling Team 01:11:37,00 00:37:22,00 0,00 66
35. 385 35. 1. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 01:19:29,00 00:45:14,00 0,00 65
36. 339 36. 6. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 01:24:08,00 00:49:53,00 0,00 64

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465, pavel@sportpomaha.org


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 90 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
Celkem bodů 365 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 81 b
Celkem bodů 81 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jermolajev Igor (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 100 b
  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Tajtl Tomáš (C) 78 b
  • Mikšovská Alena (W) 72 b
Celkem bodů 340 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Cafourek Václav (C) 74 b
  • Pacovský Tomáš (C) 73 b
Celkem bodů 304 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 73 b
Celkem bodů 73 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 74 b
Celkem bodů 74 b

KCR Roudnice n. L.

  • Hraběta Miroslav (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 75 b
Celkem bodů 75 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Čech Antonín (C) 66 b
  • Válková Kateřina (Ž) 65 b
Celkem bodů 206 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 76 b
  • Tůma Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 148 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.