Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

01.09.2019 - Lawi Tour Classic

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 751   P2 Michal Kollert Here To Win 02:22:10,22   40,09
2. 752   P2 Daniel Mayer KC Hlinsko 02:22:12,22 00:00:02,00 40,08
3. 798   P2 Karel Camrda ČEZ cyklo team Tábor 02:22:44,66 00:00:34,44 39,93
4. 799   P2 Matyáš Fiala ČEZ CykloTeam Tábor 02:22:50,16 00:00:39,94 39,91
5. 749   P2 Jonáš Vojtěch LAWI Stars - GIANT 02:26:54,51 00:04:44,29 38,80
6. 778   P2 Lukáš Runt SportRaces Isaac Team 02:27:36,48 00:05:26,26 38,62
7. 11 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:27:40,69 00:05:30,47 38,60 100
8. 738   P2 Josef Čekal RBB Invest Force cycling team 02:27:46,93 00:05:36,71 38,57
9. 744   P2 Filip Endler LAWI Stars-GIANT 02:27:50,95 00:05:40,73 38,55
10. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:27:51,34 00:05:41,12 38,55 100
11. 714   P2 Kryštof Solar Oplt Cycling 02:27:53,49 00:05:43,27 38,54
12. 740   P2 Petr Hetfleiš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 02:27:55,23 00:05:45,01 38,53
13. 485 2. C Uličný Vladimír Žádný tým 02:27:58,72 00:05:48,50 38,52 90
14. 789   P2 Václav Dostál ČEZ CYKLO TEAM Tábor 02:28:08,48 00:05:58,26 38,48
15. 791   P2 Petr Pospíšil Rafkarna IDEA cycling team 02:28:09,94 00:05:59,72 38,47
16. 727   P2 Vojta Beran Alltrening.cz 02:28:12,49 00:06:02,27 38,46
17. 321 3. C Šulc David Dexter Cycling 02:28:14,63 00:06:04,41 38,45 85
18. 761   P2 Jozef Sondor 02:28:15,43 00:06:05,21 38,45
19. 89 2. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 02:28:16,86 00:06:06,64 38,44 90
20. 737   P2 David Kopelent RBB Invest Force cycling team 02:28:18,12 00:06:07,90 38,44
21. 19 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:28:18,73 00:06:08,51 38,43 85
22. 720   P2 Tomáš Ježek IVAR CS AUTHOR TEAM 02:28:29,63 00:06:19,41 38,39
23. 739   P2 Pavel Staněk Apex Bike Mobil Tábor 02:28:30,40 00:06:20,18 38,38
24. 711   P2 Radim Neubauer Eleven Mercedes Mitas 02:28:39,03 00:06:28,81 38,34
25. 708   P2 Jáchym Štemberk RBB Invest Force cycling team 02:28:41,53 00:06:31,31 38,33
26. 779   P2 Jiří Fikejz Befisport 02:28:51,62 00:06:41,40 38,29
27. 793   P2 Ondřej Rybín Rafkarna IDEA Cycling Team 02:29:57,66 00:07:47,44 38,01
28. 3 4. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:32:15,81 00:10:05,59 37,44 81
29. 781   P2 Lukáš Chmelař www.chaloupkydestne.cz 02:32:34,47 00:10:24,25 37,36
30. 774   P2 Pavel Kwiecien TJ Jiskra Jaroměř 02:33:04,65 00:10:54,43 37,24
31. 773   P2 Karel Vlk CK Kramolín 02:33:33,78 00:11:23,56 37,12
32. 768   P2 Václav Veverka KC Kooperativa Jablonec 02:33:44,77 00:11:34,55 37,07
33. 116 5. B Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 02:33:53,13 00:11:42,91 37,04 78
34. 775   P2 Marek Otava TJ Jiskra Jaroměř 02:34:01,14 00:11:50,92 37,01
35. 301 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:34:28,23 00:12:18,01 36,90 81
36. 783   P2 Jiří Jiřinec Bikeinvest Cycling Team 02:36:12,54 00:14:02,32 36,49
37. 10 6. B Novák Vít CFC Kladno 02:38:33,71 00:16:23,49 35,95 76
38. 341 5. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:39:15,58 00:17:05,36 35,79 78
39. 753   P2 Tomáš Doležal IVAR CS AUTHOR TEAM 02:39:31,89 00:17:21,67 35,73
40. 729   P2 Ondřej Beran KC Slavia Praha 02:39:39,24 00:17:29,02 35,70
41. 747   P2 Ladislav Treml LAWI Stars - GIANT 02:39:45,69 00:17:35,47 35,68
42. 786   P2 Pavel Krump LYKO KLUB Prachatice 02:39:52,24 00:17:42,02 35,65
43. 364 6. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:41:23,62 00:19:13,40 35,32 76
44. 58 7. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:41:38,99 00:19:28,77 35,26 75
45. 6 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:41:40,55 00:19:30,33 35,26 74
46. 303 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:41:53,04 00:19:42,82 35,21 75
47. 719   P2 Jan Beneš Kola Šír Bělohrad 02:41:53,81 00:19:43,59 35,21
48. 731   P2 Filip Starczevski Slavoj Terezín Cyklo city 02:41:59,48 00:19:49,26 35,19
49. 784   P2 Tomáš Ira Velosport Valenta Scott Team 02:42:32,19 00:20:21,97 35,07
50. 717   P2 Daniel Šír Kola Šír Bělohrad 02:42:38,63 00:20:28,41 35,05
51. 309 8. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:42:44,82 00:20:34,60 35,02 74
52. 748   P2 Petr Nový Kosmos Bike 02:43:09,60 00:20:59,38 34,94
53. 318 9. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:44:21,24 00:22:11,02 34,68 73
54. 681   P1 Miloslav Polh Nymburk 02:45:23,39 00:23:13,17 34,46
55. 306 10. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:45:38,05 00:23:27,83 34,41 72
56. 7 9. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:47:01,93 00:24:51,71 34,13 73
57. 450 11. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 02:48:14,61 00:26:04,39 33,88 71
58. 4 10. B Miller Milan Tama Královice 02:48:34,81 00:26:24,59 33,81 72
59. 304 12. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:48:53,66 00:26:43,44 33,75 70
60. 741   P2 Nicole Hartychová Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 02:49:02,81 00:26:52,59 33,72
61. 763   P2 Kryštof Prchlík KC Kooperativa Jablonec 02:49:10,19 00:26:59,97 33,69
62. 721   P2 Michal Purm Cyklo Milovice 02:50:06,38 00:27:56,16 33,51
63. 332 13. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:50:10,96 00:28:00,74 33,49 69
64. 733   P2 Kateřina Hladíková IVAR CS AUTHOR TEAM 02:50:16,39 00:28:06,17 33,48
65. 704   P2 Tomáš Hájek 02:50:52,45 00:28:42,23 33,36
66. 788   P2 Bořek Šísl LYKO KLUB Prachatice 02:53:16,33 00:31:06,11 32,90
67. 329 14. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:53:29,44 00:31:19,22 32,85 68
68. 307 15. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:55:07,99 00:32:57,77 32,55 67
69. 700   P2 Aleš Komberec Hradecký Spinning Klub 02:55:30,90 00:33:20,68 32,48
70. 336 16. D Vlk Ladislav KPC Praha 02:55:48,71 00:33:38,49 32,42 66
71. 703   P2 Elizabeth Ungermanová TJ AS Mladá Boleslav 02:56:46,27 00:34:36,05 32,25
72. 597 1. E Král Josef Kbely cycling team 02:57:09,31 00:34:59,09 32,18 100
73. 736   P2 Josef Sejkora 02:57:18,47 00:35:08,25 32,15
74. 334 17. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:57:50,06 00:35:39,84 32,05 65
75. 780   P2 Jiří Charuza KCL Kooperativa Svijany 02:58:06,40 00:35:56,18 32,00
76. 702   P2 Zdeněk Veis Eleven Mercedes Mitas 02:58:19,25 00:36:09,03 31,96
77. 405 18. C Čech Antonín Stark Cycling Team 02:59:26,57 00:37:16,35 31,76 64
78. 772   P2 Pavel Rudiš Kola Šír Bělohrad 02:59:32,99 00:37:22,77 31,75
79. 709   P2 Kristýna Zemanová IVAR CS AUTHOR TEAM 02:59:50,74 00:37:40,52 31,69
80. 770   P2 Pavel Kozak Kola Šír Bělohrad 03:00:11,16 00:38:00,94 31,63
81. 796   P2 Petr Pražák Kartografie Ždimera 03:02:43,39 00:40:33,17 31,19
82. 732   P2 Natálie Klímová 03:03:08,83 00:40:58,61 31,12
83. 777   P2 Hanka Runtová TJ Stadion Louny 03:04:00,11 00:41:49,89 30,98
84. 756   P2 Jakub Tamchyna Stark Cycling Team 03:04:00,90 00:41:50,68 30,98
85. 735   P2 Josef Komárek 03:04:07,27 00:41:57,05 30,96
86. 513 2. E Burgr Josef CSK Markus 03:04:26,20 00:42:15,98 30,90 90
87. 757   P2 Pavel Runt Březno u Chomutova 03:04:46,80 00:42:36,58 30,85
88. 746   P2 Michal Malík LAWI Stars - GIANT 03:05:01,91 00:42:51,69 30,81
89. 701   P2 Tomáš Okrouhlický LAWI Stars - GIANT 03:05:03,62 00:42:53,40 30,80
90. 508 3. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:07:34,58 00:45:24,36 30,39 85
91. 785   P2 Petr Rybín Rafkarna IDEA Cycling Team 03:07:36,68 00:45:26,46 30,38
92. 311 19. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:08:29,43 00:46:19,21 30,24 63
93. 795   P2 Irena Hůlková Lawi Granfondo 03:08:32,34 00:46:22,12 30,23
94. 776   P2 Jaroslav Feist TJ-JISKRA JAROMĚŘ 03:09:13,05 00:47:02,83 30,12
95. 742   P2 Ondřej Nevole 03:09:55,30 00:47:45,08 30,01
96. 713   P2 Ondřej Feigl 03:10:28,55 00:48:18,33 29,93
97. 759   P2 Adam Janas TJ Sokol Holé Vrchy 03:10:49,60 00:48:39,38 29,87
98. 725   P2 Michal Patlevič toi toi cykloklub Slaný 03:14:37,14 00:52:26,92 29,29
99. 706   P2 Radek Penz 03:15:33,59 00:53:23,37 29,15
100. 327 20. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:17:44,88 00:55:34,66 28,82 62
101. 705   P2 Jaroslava Krizkova 03:18:30,12 00:56:19,90 28,72
102. 631   P1 Tomáš Blümel Active tour team 03:18:46,81 00:56:36,59 28,67
103. 599 4. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 03:19:11,13 00:57:00,91 28,62 81
104. 91 11. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 03:20:25,56 00:58:15,34 28,44 71
105. 339 21. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:21:07,09 00:58:56,87 28,34 61
106. 782   P2 David Kováč TJ AS Mladá Boleslav 03:21:12,31 00:59:02,09 28,33
107. 771   P2 Petr Tvarůžka Bike Live 03:22:36,64 01:00:26,42 28,13
108. 680   P1 Jaroslav Malý Lawi - velitel 03:23:39,01 01:01:28,79 27,99
109. 792   P2 Tereza Vinšálková Hradecký Spinning Klub 03:25:12,28 01:03:02,06 27,78
110. 767   P2 Jan Margold 03:28:04,51 01:05:54,29 27,39
111. 794   P2 Daniel Srb 03:29:11,64 01:07:01,42 27,25
112. 346 22. D Liška Pavel CKKV Praha 03:30:20,10 01:08:09,88 27,10 60
113. 718   P2 Arnošt Bernard Kola Šír Bělohrad 03:48:16,28 01:26:06,06 24,97
114. 769   P2 Alexandra Strnadová CK Příbram Fany Gastro 04:17:54,00 01:55:43,78 22,10
115. 750   P2 Adam Reade Penco 04:19:30,00 01:57:19,78 21,97
356   D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
707   P2 Zdeněk Jílek LAWI Stars - GIANT 00:00:00,00  
710   P2 Richard Vosyka Eleven Mercedes Mitas 00:00:00,00  
716   P2 Baasanbayar Tserendorj Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
722   P2 Matyáš Bredler Autoškola MB 00:00:00,00  
723   P2 Jan Knápek toi toi cykloklub Slaný 00:00:00,00  
726   P2 Adam Ptáčník Alltrening.cz 00:00:00,00  
730   P2 Erik Dohnálek 00:00:00,00  
734   P2 Josef Hladík IVAR CS AUTHOR TEAM 00:00:00,00  
743   P2 Jiří Bouška LAWI Stars - GIANT 00:00:00,00  
745   P2 Václav Nežerka LAWI Stars - GIANT 00:00:00,00  
755   P2 Lukáš Vejvar Stark Cycling Team 00:00:00,00  
758   P2 Jakub Holý Ráfkárna Idea CT 00:00:00,00  
760   P2 Albert Pance Cyklostředa 00:00:00,00  
762   P2 Joshua Edward Davies CC London 00:00:00,00  
764   P2 Martin Čech CYKLO CITY Lovosice 00:00:00,00  
765   P2 Jan Brňák Team Cyklotrener 00:00:00,00  
766   P2 Jan Horáček Team Cyklotrenér 00:00:00,00  
787   P2 Patrik Dostál Rafkarna IDEA cycling team 00:00:00,00  
790   P2 Vladimír Voráček individual 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603819328, beny.x@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Černohorský David (A) 90 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
Celkem bodů 356 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 81 b
  • Prager Karel (D) 78 b
  • Kerpl Lukáš (B) 71 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
Celkem bodů 300 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 69 b
  • Liška Pavel (D) 60 b
Celkem bodů 129 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
Celkem bodů 90 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 85 b
  • Krajčík Josef (E) 85 b
  • Rendl Jaroslav (C) 72 b
  • Dohnálek Roman (D) 68 b
Celkem bodů 310 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 66 b
Celkem bodů 66 b

LAWI STARS - GIANT

  • Somr Michael (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Klícha Martin (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 100 b
Celkem bodů 100 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Čech Antonín (C) 64 b
Celkem bodů 139 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 74 b
  • Mašek Petr (B) 73 b
Celkem bodů 221 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 76 b
Celkem bodů 76 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.