Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

25.08.2019 - Železný dědek

Zobrazit:

Skupina CDJHŽ - 106 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 485   C Uličný Vladimír Žádný tým 03:03:52,92   34,59 100
2. 499   C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 03:04:50,75 00:00:57,83 34,41 90
3. 486   C Hraběta Miroslav Žádný tým 03:04:51,12 00:00:58,20 34,41 85
4. 321   C Šulc David Dexter Cycling 03:05:57,51 00:02:04,59 34,20 81
5. 306   C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 03:06:53,22 00:03:00,30 34,03 78
6. 433   C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 03:09:48,39 00:05:55,47 33,51 76
7. 320   C Cafourek Václav Dexter Cycling 03:25:07,42 00:21:14,50 31,01 73
8. 301   C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 03:27:15,27 00:23:22,35 30,69 72
9. 307   C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:28:26,52 00:24:33,60 30,51 71
10. 303   C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 03:29:18,82 00:25:25,90 30,39 68
11. 333   C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:30:06,42 00:26:13,50 30,27 66
12. 304   C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:31:58,36 00:28:05,44 30,00 65
13. 406   C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:32:02,76 00:28:09,84 29,99 64
14. 309   C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:33:55,01 00:30:02,09 29,73 62
15. 394   C Katona Jiří Cyklosport Katona 03:44:20,09 00:40:27,17 28,35 60
16. 405   C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:44:20,82 00:40:27,90 28,35 59
17. 361   C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 03:53:36,44 00:49:43,52 27,23 57
364   C Halík Jaroslav Veloservis Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606061141, marek.tupy@gmail.com


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Černý Jiří (B) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Černohorský David (A) 78 b
  • Kuchař Přemysl (C) 76 b
Celkem bodů 334 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 100 b
  • Černý Luboš (D) 54 b
Celkem bodů 154 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Jiří (C) 66 b
  • Vlček Petr (C) 65 b
Celkem bodů 131 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 63 b
  • Okruhlica Petr (D) 61 b
Celkem bodů 124 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 78 b
Celkem bodů 268 b

CT WEBER

  • Gramblička Matouš (A) 74 b
Celkem bodů 74 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 60 b
Celkem bodů 60 b

Cyklotrenink.com

  • Švihálek Tomáš (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Krajčík Josef (E) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Cafourek Václav (C) 73 b
Celkem bodů 313 b

KCR Roudnice n. L.

  • Hraběta Miroslav (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
Celkem bodů 166 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 53 b
Celkem bodů 53 b

SportRaces-Isaac Team

  • Aisbrych Jiří (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 68 b
  • Čech Antonín (C) 59 b
Celkem bodů 127 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 76 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 138 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.