Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

25.08.2019 - Železný dědek

Zobrazit:

Skupina AB - 106 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 10 1. B Novák Vít CFC Kladno 03:04:51,10   34,41 100
2. 19 2. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 03:04:52,24 00:00:01,14 34,40 90
3. 1 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 03:05:06,56 00:00:15,46 34,36 85
4. 2 4. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 03:05:35,87 00:00:44,77 34,27 81
5. 89 5. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 03:05:46,37 00:00:55,27 34,24 78
6. 6 6. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:17:34,15 00:12:43,05 32,19 76
7. 4 7. B Miller Milan Tama Královice 03:17:36,25 00:12:45,15 32,19 75
8. 115 8. A Gramblička Matouš CT WEBER 03:20:17,32 00:15:26,22 31,75 74
9. 58 9. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 03:22:24,35 00:17:33,25 31,42 73
10. 90 10. B Stepanov Alexey Veeam 04:06:16,38 01:01:25,28 25,82 72
93   A Dohnálek Erik Žádný tým 00:00:00,00  
21   B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:00:00,00  
20   B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
3   B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:00:00,00  
14   B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 00:00:00,00  
7   B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 106 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 485 1. C Uličný Vladimír Žádný tým 03:03:52,92   34,59 100
2. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 03:04:50,75 00:00:57,83 34,41 90
3. 486 3. C Hraběta Miroslav Žádný tým 03:04:51,12 00:00:58,20 34,41 85
4. 321 4. C Šulc David Dexter Cycling 03:05:57,51 00:02:04,59 34,20 81
5. 306 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 03:06:53,22 00:03:00,30 34,03 78
6. 433 6. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 03:09:48,39 00:05:55,47 33,51 76
7. 331 7. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 03:17:37,02 00:13:44,10 32,18 75
8. 456 8. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 03:19:11,51 00:15:18,59 31,93 74
9. 320 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 03:25:07,42 00:21:14,50 31,01 73
10. 301 10. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 03:27:15,27 00:23:22,35 30,69 72
11. 307 11. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:28:26,52 00:24:33,60 30,51 71
12. 311 12. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:29:17,77 00:25:24,85 30,39 70
13. 422 13. D Běhounek Michal Veloservis Team 03:29:18,37 00:25:25,45 30,39 69
14. 303 14. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 03:29:18,82 00:25:25,90 30,39 68
15. 329 15. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:29:47,19 00:25:54,27 30,32 67
16. 333 16. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:30:06,42 00:26:13,50 30,27 66
17. 304 17. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:31:58,36 00:28:05,44 30,00 65
18. 406 18. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:32:02,76 00:28:09,84 29,99 64
19. 346 19. D Liška Pavel CKKV Praha 03:32:06,86 00:28:13,94 29,98 63
20. 309 20. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:33:55,01 00:30:02,09 29,73 62
21. 332 21. D Okruhlica Petr CKKV Praha 03:44:19,35 00:40:26,43 28,35 61
22. 394 22. C Katona Jiří Cyklosport Katona 03:44:20,09 00:40:27,17 28,35 60
23. 405 23. C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:44:20,82 00:40:27,90 28,35 59
24. 442 24. D Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 03:49:43,21 00:45:50,29 27,69 58
25. 361 25. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 03:53:36,44 00:49:43,52 27,23 57
26. 334 26. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:54:20,35 00:50:27,43 27,14 56
27. 477 27. D Šimek Pavel Žádný tým 03:54:21,97 00:50:29,05 27,14 55
28. 353 28. D Černý Luboš CFC Kladno 03:57:38,68 00:53:45,76 26,76 54
29. 327 29. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 04:16:04,96 01:12:12,04 24,84 53
364   C Halík Jaroslav Veloservis Team 00:00:00,00  
474   D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
392   D Kozel František DISTAV 00:00:00,00  

Skupina EFW - 106 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 513 1. E Burgr Josef CSK Markus 03:29:28,47   30,36 100
2. 517 2. E Kubín Igor CSK Markus 03:40:17,95 00:10:49,48 28,87 90
3. 504 3. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 04:18:18,32 00:48:49,85 24,62 85
4. 508 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 04:21:37,04 00:52:08,57 24,31 81
5. 520 5. W Mikšovská Alena CSK Markus 04:59:52,52 01:30:24,05 21,21 78
528   E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:00:00,00  
531   F Šrejma Jiří Axon sport team extra 00:00:00,00  
599   E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
597   E Král Josef Kbely cycling team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606061141, marek.tupy@gmail.com


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Černý Jiří (B) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Černohorský David (A) 78 b
  • Kuchař Přemysl (C) 76 b
Celkem bodů 334 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 100 b
  • Černý Luboš (D) 54 b
Celkem bodů 154 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Jiří (C) 66 b
  • Vlček Petr (C) 65 b
Celkem bodů 131 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 63 b
  • Okruhlica Petr (D) 61 b
Celkem bodů 124 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 78 b
Celkem bodů 268 b

CT WEBER

  • Gramblička Matouš (A) 74 b
Celkem bodů 74 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 60 b
Celkem bodů 60 b

Cyklotrenink.com

  • Švihálek Tomáš (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Krajčík Josef (E) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Cafourek Václav (C) 73 b
Celkem bodů 313 b

KCR Roudnice n. L.

  • Hraběta Miroslav (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
Celkem bodů 166 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 53 b
Celkem bodů 53 b

SportRaces-Isaac Team

  • Aisbrych Jiří (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 68 b
  • Čech Antonín (C) 59 b
Celkem bodů 127 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 76 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 138 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.