Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

17.08.2019 - Časovka do vrchu Lipence

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 2,3 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 317   1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:54,00   23,39 76
2. 436   2. D Mullen Michael Žádný tým 00:06:03,92 00:00:09,92 22,75 73
3. 341   3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:14,86 00:00:20,86 22,09 70
4. 332   4. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:06:39,05 00:00:45,05 20,75 66
5. 353   5. D Černý Luboš CFC Kladno 00:07:07,64 00:01:13,64 19,36 64
6. 346   6. D Liška Pavel CKKV Praha 00:07:08,36 00:01:14,36 19,33 63
7. 311   7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:07:12,92 00:01:18,92 19,13 62
8. 350   8. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:07:16,29 00:01:22,29 18,98 61
9. 474   9. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:07:22,32 00:01:28,32 18,72 59
10. 337   10. D Strnad Ivo CK Omlazení.cz 00:07:27,57 00:01:33,57 18,50 58
11. 349   11. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:07:30,41 00:01:36,41 18,38 57
12. 334   12. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:36,73 00:01:42,73 18,13 55
13. 339   13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:24,51 00:02:30,51 16,41 52

Kontakt na pořadatele závodu: 721943204, josvejvoda@volny.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Doležalová Hana (W) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Kuchař Přemysl (C) 78 b
Celkem bodů 353 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 78 b
  • Šuranyi Martin (B) 68 b
  • Černý Luboš (D) 64 b
Celkem bodů 210 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rezek Luboš (C) 75 b
  • Jaroš Petr (E) 75 b
  • Prager Karel (D) 70 b
  • Šlechta Boris (B) 69 b
Celkem bodů 289 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 66 b
  • Liška Pavel (D) 63 b
  • Procházka Aleš (C) 54 b
Celkem bodů 183 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 85 b
  • Mikšovská Alena (W) 69 b
Celkem bodů 254 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Krajčík Josef (E) 74 b
  • Cafourek Václav (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 67 b
Celkem bodů 294 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
Celkem bodů 271 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (C) 74 b
  • Vejvar Lukáš (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 71 b
  • Čech Antonín (C) 69 b
Celkem bodů 287 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 70 b
  • Tůma Jiří (C) 68 b
Celkem bodů 209 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.