Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

17.08.2019 - Časovka do vrchu Lipence

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 2,3 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:05:25,82   25,41 100
2. 3 2. 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:05:30,57 00:00:04,75 25,05 90
3. 4 3. 3. B Miller Milan Tama Královice 00:05:35,09 00:00:09,27 24,71 85
4. 499 4. 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:35,11 00:00:09,29 24,71 100
5. 2 5. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:05:39,23 00:00:13,41 24,41 81
6. 318 6. 2. C Janoušek Libor GIANT cycling team 00:05:45,49 00:00:19,67 23,97 90
7. 301 7. 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:45,86 00:00:20,04 23,94 85
8. 321 8. 4. C Šulc David Dexter Cycling 00:05:46,89 00:00:21,07 23,87 81
9. 433 9. 5. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:48,18 00:00:22,36 23,78 78
10. 602 10.   P1 Chyba Jiří NUTREND Specialized 00:05:48,54 00:00:22,72 23,76
11. 10 11. 4. B Novák Vít CFC Kladno 00:05:50,51 00:00:24,69 23,62 78
12. 19 12. 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:50,70 00:00:24,88 23,61 76
13. 9 13. 6. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:53,85 00:00:28,03 23,40 75
14. 317 14. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:54,00 00:00:28,18 23,39 76
15. 480 15. 6. C Rezek Luboš CK Vinohradské šlapky 00:05:56,38 00:00:30,56 23,23 75
16. 12 16. 7. C Černý Jan Stark Cycling Team 00:06:00,86 00:00:35,04 22,95 74
17. 436 17. 2. D Mullen Michael Žádný tým 00:06:03,92 00:00:38,10 22,75 73
18. 606 18.   P1 Tindel Štěpán GAPP Systém 00:06:08,54 00:00:42,72 22,47
19. 320 19. 8. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:06:11,26 00:00:45,44 22,30 72
20. 303 20. 9. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:06:11,70 00:00:45,88 22,28 71
21. 604 21.   P1 Keil Robert HEROSTORE Racing 00:06:12,96 00:00:47,14 22,20
22. 607 22.   P1 Tindel Petr GAPP Systém 00:06:13,16 00:00:47,34 22,19
23. 605 23.   P1 Štemberk Jáchym RBB Invest Force 00:06:14,06 00:00:48,24 22,14
24. 341 24. 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:14,86 00:00:49,04 22,09 70
25. 13 25. 7. B Slaboch David Komplet Sport Servis 00:06:15,54 00:00:49,72 22,05 74
26. 603 26.   P1 Hudeček Jan VK Blesk 00:06:15,89 00:00:50,07 22,03
27. 65 27. 8. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 00:06:20,36 00:00:54,54 21,77 73
28. 90 28. 9. B Stepanov Alexey Veeam 00:06:31,36 00:01:05,54 21,16 72
29. 6 29. 10. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:31,67 00:01:05,85 21,14 71
30. 405 30. 10. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:06:32,09 00:01:06,27 21,12 69
31. 513 31. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:06:36,57 00:01:10,75 20,88 100
32. 7 32. 11. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:37,82 00:01:12,00 20,81 70
33. 309 33. 11. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:38,07 00:01:12,25 20,80 68
34. 307 34. 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:06:38,51 00:01:12,69 20,78 67
35. 332 35. 4. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:06:39,05 00:01:13,23 20,75 66
36. 530 36. 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:06:40,13 00:01:14,31 20,69 90
37. 108 37. 12. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:06:42,06 00:01:16,24 20,59 69
38. 22 38. 13. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:06:43,09 00:01:17,27 20,54 68
39. 517 39. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:06:51,76 00:01:25,94 20,11 85
40. 23 40. 2. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:06:57,09 00:01:31,27 19,85 67
41. 333 41. 13. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:07:03,61 00:01:37,79 19,55 65
42. 353 42. 5. D Černý Luboš CFC Kladno 00:07:07,64 00:01:41,82 19,36 64
43. 346 43. 6. D Liška Pavel CKKV Praha 00:07:08,36 00:01:42,54 19,33 63
44. 15 44. 14. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:07:11,32 00:01:45,50 19,20 66
45. 91 45. 15. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:07:11,51 00:01:45,69 19,19 65
46. 311 46. 7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:07:12,92 00:01:47,10 19,13 62
47. 350 47. 8. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:07:16,29 00:01:50,47 18,98 61
48. 404 48. 14. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:07:20,16 00:01:54,34 18,81 60
49. 601 49.   P1 Baloun Štěpán CK Vinohradské šlapky 00:07:21,09 00:01:55,27 18,77
50. 597 50. 3. E Král Josef Kbely cycling team 00:07:21,82 00:01:56,00 18,74 81
51. 474 51. 9. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:07:22,32 00:01:56,50 18,72 59
52. 31 52. 16. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:07:24,92 00:01:59,10 18,61 64
53. 337 53. 10. D Strnad Ivo CK Omlazení.cz 00:07:27,57 00:02:01,75 18,50 58
54. 349 54. 11. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:07:30,41 00:02:04,59 18,38 57
55. 525 55. 4. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:07:31,64 00:02:05,82 18,33 78
56. 504 56. 1. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:07:34,64 00:02:08,82 18,21 76
57. 347 57. 15. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:34,64 00:02:08,82 18,21 56
58. 334 58. 12. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:36,73 00:02:10,91 18,13 55
59. 599 59. 5. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:07:46,13 00:02:20,31 17,76 75
60. 508 60. 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:07:51,86 00:02:26,04 17,55 74
61. 373 61. 16. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:07:52,49 00:02:26,67 17,52 54
62. 385 62. 1. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:08:06,64 00:02:40,82 17,01 53
63. 79 63. 17. B Brabec Jan ONE CYCLING TEAM 00:08:12,48 00:02:46,66 16,81 63
64. 339 64. 13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:24,51 00:02:58,69 16,41 52
65. 600 65.   P1 Mandík Zdeněk Kovo 00:08:33,82 00:03:08,00 16,11
66. 509 66. 7. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:08:49,74 00:03:23,92 15,63 73
67. 512 67. 2. W Bartošová Lenka H.I.C. 00:09:06,26 00:03:40,44 15,16 72
68. 98 68. 18. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:09:06,82 00:03:41,00 15,14 62
69. 523 69. 2. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:09:10,82 00:03:45,00 15,03 71
70. 515 70. 3. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:09:11,32 00:03:45,50 15,02 70
71. 520 71. 3. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:09:35,11 00:04:09,29 14,40 69
72. 425 72. 1. J Šlosar Václav Dexter Cycling 00:10:00,11 00:04:34,29 13,80 51

Kontakt na pořadatele závodu: 721943204, josvejvoda@volny.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Doležalová Hana (W) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Kuchař Přemysl (C) 78 b
Celkem bodů 353 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 76 b
Celkem bodů 76 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 78 b
  • Šuranyi Martin (B) 68 b
  • Černý Luboš (D) 64 b
Celkem bodů 210 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rezek Luboš (C) 75 b
  • Jaroš Petr (E) 75 b
  • Prager Karel (D) 70 b
  • Šlechta Boris (B) 69 b
Celkem bodů 289 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 66 b
  • Liška Pavel (D) 63 b
  • Procházka Aleš (C) 54 b
Celkem bodů 183 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 85 b
  • Mikšovská Alena (W) 69 b
Celkem bodů 254 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Krajčík Josef (E) 74 b
  • Cafourek Václav (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 67 b
Celkem bodů 294 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 72 b
Celkem bodů 72 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 71 b
Celkem bodů 71 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
Celkem bodů 271 b

ONE CYCLING TEAM

  • Brabec Jan (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (C) 74 b
  • Vejvar Lukáš (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 71 b
  • Čech Antonín (C) 69 b
Celkem bodů 287 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 70 b
  • Tůma Jiří (C) 68 b
Celkem bodů 209 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 70 b
  • Schunágel Karel (C) 56 b
  • Vlasák Richard (D) 55 b
Celkem bodů 181 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.