Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

10.08.2019 - Cannondale Koloshop Krušnoton (do UAC se započítává trasa 180km)

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 180 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 05:32:46,70   32,45 120
2. 20 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 05:32:47,50 00:00:00,80 32,45 110
3. 3 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 05:42:48,00 00:10:01,30 31,51 105
4. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 05:42:48,20 00:10:01,50 31,50 120
5. 318 2. C Janoušek Libor GIANT cycling team 05:42:49,00 00:10:02,30 31,50 110
6. 19 4. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 05:42:51,20 00:10:04,50 31,50 101
7. 116 5. B Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 05:42:52,20 00:10:05,50 31,50 98
8. 301 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 05:57:55,00 00:25:08,30 30,17 105
9. 58 6. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 06:04:54,30 00:32:07,60 29,60 96
10. 4 7. B Miller Milan Tama Královice 06:04:56,50 00:32:09,80 29,59 95
11. 303 4. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 06:04:58,00 00:32:11,30 29,59 101
12. 433 5. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 06:06:38,00 00:33:51,30 29,46 98
13. 6 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 06:11:45,30 00:38:58,60 29,05 94
14. 320 6. C Cafourek Václav Dexter Cycling 06:12:57,50 00:40:10,80 28,96 96
15. 345 7. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 06:15:54,00 00:43:07,30 28,73 95
16. 89 9. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 06:16:26,80 00:43:40,10 28,69 93
17. 325 8. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 06:17:58,50 00:45:11,80 28,57 94
18. 9 10. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 06:25:08,60 00:52:21,90 28,04 92
19. 380 9. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 06:28:35,80 00:55:49,10 27,79 93
20. 307 10. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 06:28:37,30 00:55:50,60 27,79 92
21. 22 11. B Šuranyi Martin CFC Kladno 06:35:39,80 01:02:53,10 27,30 91
22. 309 11. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 06:41:36,10 01:08:49,40 26,89 91
23. 119 12. B Činčera Matěj Žádný tým 06:42:19,60 01:09:32,90 26,84 90
24. 332 12. D Okruhlica Petr CKKV Praha 06:44:47,90 01:12:01,20 26,68 90
25. 597 1. E Král Josef Kbely cycling team 06:45:40,10 01:12:53,40 26,62 120
26. 365 13. C Eger Emil Dexter Cycling 06:47:43,40 01:14:56,70 26,49 89
27. 498 14. C Šťastný Petr Dexter Cycling 06:47:43,60 01:14:56,90 26,49 88
28. 329 15. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 06:47:59,40 01:15:12,70 26,47 87
29. 346 16. D Liška Pavel CKKV Praha 06:55:20,90 01:22:34,20 26,00 86
30. 93 13. A Dohnálek Erik Žádný tým 07:03:18,10 01:30:31,40 25,51 89
31. 474 17. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 07:05:28,70 01:32:42,00 25,38 85
32. 90 14. B Stepanov Alexey Veeam 07:15:59,40 01:43:12,70 24,77 88
33. 477 18. D Šimek Pavel Žádný tým 07:18:15,20 01:45:28,50 24,64 84
34. 334 19. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 07:24:47,70 01:52:01,00 24,28 83
35. 528 2. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 07:38:15,00 02:05:28,30 23,57 110
36. 508 3. E Krajčík Josef Dexter Cycling 08:17:27,30 02:44:40,60 21,71 105
37. 515 4. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 09:49:46,60 04:16:59,90 18,31 101

Kontakt na pořadatele závodu: 777104828, tancin@koloshop.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 120 b
  • Kubíček Michal (B) 110 b
  • Rydval Michal (C) 105 b
  • Černý Jiří (B) 101 b
Celkem bodů 436 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 91 b
Celkem bodů 91 b

CK Vinohradské šlapky

  • Tserendorj Baasanbayar (D) 85 b
Celkem bodů 85 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 90 b
  • Liška Pavel (D) 86 b
Celkem bodů 176 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 94 b
  • Němec Richard (C) 93 b
Celkem bodů 187 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 105 b
  • Cafourek Václav (C) 96 b
  • Pacovský Tomáš (C) 92 b
  • Eger Emil (C) 89 b
Celkem bodů 382 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 110 b
Celkem bodů 110 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 120 b
Celkem bodů 120 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Somr Michael (B) 105 b
Celkem bodů 225 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Klícha Martin (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 95 b
Celkem bodů 95 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 101 b
Celkem bodů 101 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 110 b
Celkem bodů 110 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 95 b
Celkem bodů 95 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 94 b
  • Tůma Jiří (C) 91 b
Celkem bodů 185 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 101 b
  • Vlasák Richard (D) 83 b
Celkem bodů 184 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 88 b
Celkem bodů 88 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.