Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

04.08.2019 - Kolem Posázaví

Zobrazit:

Skupina CDJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 317   D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:47:04,00   34,12 94
2. 341   D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:55:24,00 00:08:20,00 32,50 91
3. 331   D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:56:44,00 00:09:40,00 32,25 88
4. 468   D Hájek Stanislav CSK Markus 03:03:36,00 00:16:32,00 31,05 85
5. 422   D Běhounek Michal Veloservis Team 03:04:28,00 00:17:24,00 30,90 83
6. 329   D Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:05:09,00 00:18:05,00 30,79 79
7. 353   D Černý Luboš CFC Kladno 03:06:58,00 00:19:54,00 30,49 76
8. 311   D Tácha Petr Dexter Cycling 03:07:30,00 00:20:26,00 30,40 75
9. 332   D Okruhlica Petr CKKV Praha 03:13:31,00 00:26:27,00 29,45 72
10. 356   D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:13:52,00 00:26:48,00 29,40 69
11. 346   D Liška Pavel CKKV Praha 03:13:54,00 00:26:50,00 29,40 68
12. 465   D Soukup Milan Žádný tým 03:15:25,00 00:28:21,00 29,17 66
13. 474   D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:20:08,00 00:33:04,00 28,48 65
14. 334   D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:20:24,00 00:33:20,00 28,44 64
15. 459   D Mencl Pavel PCK Louda 03:28:12,00 00:41:08,00 27,38 60
16. 339   D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:42:41,00 00:55:37,00 25,60 57

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475, vitek.novak234@gmail.com


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 110 b
  • Horváth Miroslav (C) 105 b
  • Rydval Michal (C) 96 b
  • Černý Jiří (B) 94 b
Celkem bodů 405 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 93 b
  • Černý Luboš (D) 76 b
Celkem bodů 169 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 98 b
  • Prager Karel (D) 91 b
  • Sýkora Robert (C) 89 b
  • Dmitriev Andrei (B) 86 b
Celkem bodů 364 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 72 b
  • Liška Pavel (D) 68 b
  • Procházka Aleš (C) 63 b
Celkem bodů 203 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 120 b
  • Kubín Igor (E) 110 b
  • Hájek Stanislav (D) 85 b
Celkem bodů 315 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Němec Richard (C) 78 b
Celkem bodů 78 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 95 b
  • Krajčík Josef (E) 94 b
  • Vlachovský Michal (B) 91 b
  • Cafourek Václav (C) 90 b
Celkem bodů 370 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 110 b
Celkem bodů 110 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Somr Michael (B) 105 b
  • Mirovský Petr (A) 92 b
Celkem bodů 317 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 96 b
  • Šindelár Ladislav (C) 92 b
  • Čech Antonín (C) 62 b
  • Válková Kateřina (Ž) 59 b
Celkem bodů 309 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 89 b
Celkem bodů 89 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 87 b
  • Tůma Jiří (C) 77 b
Celkem bodů 164 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.