Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

04.08.2019 - Kolem Posázaví

Zobrazit:

Skupina AB - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1   B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:42:07,00   35,16 120
2. 20   B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:09,00 00:00:02,00 35,15 110
3. 3   B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:42:09,00 00:00:02,00 35,15 105
4. 14   B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 02:42:20,00 00:00:13,00 35,11 98
5. 65   B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:42:27,00 00:00:20,00 35,09 96
6. 116   B Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 02:42:31,00 00:00:24,00 35,07 95
7. 19   B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:42,00 00:00:35,00 35,03 94
8. 10   B Novák Vít CFC Kladno 02:48:46,00 00:06:39,00 33,77 93
9. 92   B Vlachovský Michal Dexter Cycling 02:50:42,00 00:08:35,00 33,39 91
10. 4   B Miller Milan Tama Královice 02:54:07,00 00:12:00,00 32,74 89
11. 9   B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:54:26,00 00:12:19,00 32,68 88
12. 6   B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:54:40,00 00:12:33,00 32,63 87
13. 87   B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 02:55:35,00 00:13:28,00 32,46 86
14. 71   B Zháňal Pavel BikeInvest Cycling Team 02:57:38,00 00:15:31,00 32,09 85
15. 119   B Činčera Matěj Žádný tým 03:04:09,00 00:22:02,00 30,95 84
16. 21   B Procházka Radek Eleven Cube Riders 03:06:21,00 00:24:14,00 30,59 82
17. 108   B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 03:14:48,00 00:32:41,00 29,26 80
18. 91   B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 03:24:30,00 00:42:23,00 27,87 78
19. 90   B Stepanov Alexey Veeam 03:29:31,00 00:47:24,00 27,21 76
20. 117   B Andera Jiří Žádný tým 03:44:02,00 01:01:55,00 25,44 75

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475, vitek.novak234@gmail.com


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 110 b
  • Horváth Miroslav (C) 105 b
  • Rydval Michal (C) 96 b
  • Černý Jiří (B) 94 b
Celkem bodů 405 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 93 b
  • Černý Luboš (D) 76 b
Celkem bodů 169 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 98 b
  • Prager Karel (D) 91 b
  • Sýkora Robert (C) 89 b
  • Dmitriev Andrei (B) 86 b
Celkem bodů 364 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 72 b
  • Liška Pavel (D) 68 b
  • Procházka Aleš (C) 63 b
Celkem bodů 203 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 120 b
  • Kubín Igor (E) 110 b
  • Hájek Stanislav (D) 85 b
Celkem bodů 315 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Němec Richard (C) 78 b
Celkem bodů 78 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 95 b
  • Krajčík Josef (E) 94 b
  • Vlachovský Michal (B) 91 b
  • Cafourek Václav (C) 90 b
Celkem bodů 370 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 110 b
Celkem bodů 110 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Somr Michael (B) 105 b
  • Mirovský Petr (A) 92 b
Celkem bodů 317 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 96 b
  • Šindelár Ladislav (C) 92 b
  • Čech Antonín (C) 62 b
  • Válková Kateřina (Ž) 59 b
Celkem bodů 309 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 89 b
Celkem bodů 89 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 87 b
  • Tůma Jiří (C) 77 b
Celkem bodů 164 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.