Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

04.08.2019 - Kolem Posázaví

Zobrazit:

Skupina AB - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 644   P1 Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 02:33:42,00   37,09
2. 637   P1 Endler Filip LAWI STARS - GIANT 02:33:58,00 00:00:16,00 37,02
3. 601   P1 Hrstka Jan RÁFKÁRNA IDEA CYCLING 02:34:15,00 00:00:33,00 36,95
4. 629   P1 Davies Edward CC LONDON 02:42:07,00 00:08:25,00 35,16
5. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:42:07,00 00:08:25,00 35,16 120
6. 640   P1 Dudek Michal CK KOLOPAK.CZ 02:42:09,00 00:08:27,00 35,15
7. 20 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:09,00 00:08:27,00 35,15 110
8. 3 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:42:09,00 00:08:27,00 35,15 105
9. 618   P1 Martin Jan KAH SPORT VRCHLABÍ 02:42:15,00 00:08:33,00 35,13
10. 639   P1 Dudek Tomáš CK KOLOPAK.CZ 02:42:15,00 00:08:33,00 35,13
11. 97 4. A Koblic Radek CT WEBER 02:42:16,00 00:08:34,00 35,13 101
12. 14 5. B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 02:42:20,00 00:08:38,00 35,11 98
13. 635   P1 Holan Petr 02:42:26,00 00:08:44,00 35,09
14. 65 6. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:42:27,00 00:08:45,00 35,09 96
15. 116 7. B Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 02:42:31,00 00:08:49,00 35,07 95
16. 605   P1 Gotthard David RÁFKÁRNA IDEA CYCLING TEAM 02:42:40,00 00:08:58,00 35,04
17. 19 8. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:42,00 00:09:00,00 35,03 94
18. 632   P1 Šmíd Jiří KBELY CYCLING TEAM 02:44:41,00 00:10:59,00 34,61
19. 607   P1 Kutiš Martin KŘIŽÁK TEAM 02:47:48,00 00:14:06,00 33,97
20. 10 9. B Novák Vít CFC Kladno 02:48:46,00 00:15:04,00 33,77 93
21. 2 10. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:50:26,00 00:16:44,00 33,44 92
22. 92 11. B Vlachovský Michal Dexter Cycling 02:50:42,00 00:17:00,00 33,39 91
23. 627   P1 Beran Ondřej KC SLAVIA PRAHA 02:51:11,00 00:17:29,00 33,30
24. 624   P1 Doležal Lukáš CK KOLOKRÁM 02:51:12,00 00:17:30,00 33,29
25. 636   P1 Horák Leoš T-CLUB 02:51:13,00 00:17:31,00 33,29
26. 600   P1 Ress Tomáš SPORT IMPORT 02:51:17,00 00:17:35,00 33,28
27. 608   P1 Řezník Šimon KOLO PRAHA 02:51:24,00 00:17:42,00 33,26
28. 617   P1 Jiřinec Jiří BIKE INVEST 02:51:32,00 00:17:50,00 33,23
29. 89 12. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:40,00 00:17:58,00 33,20 90
30. 633   P1 Lér Viktor KBELY CYCLING TEAM 02:51:41,00 00:17:59,00 33,20
31. 4 13. B Miller Milan Tama Královice 02:54:07,00 00:20:25,00 32,74 89
32. 9 14. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:54:26,00 00:20:44,00 32,68 88
33. 619   P1 Knížek Martin KOLA CHROBÁK 02:54:37,00 00:20:55,00 32,64
34. 6 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:54:40,00 00:20:58,00 32,63 87
35. 634   P1 Marek Jan KC SLAVIA PRAHA 02:54:53,00 00:21:11,00 32,59
36. 87 16. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 02:55:35,00 00:21:53,00 32,46 86
37. 71 17. B Zháňal Pavel BikeInvest Cycling Team 02:57:38,00 00:23:56,00 32,09 85
38. 626   P1 Hula Martin CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 02:59:26,00 00:25:44,00 31,77
39. 628   P1 Cupl Tomáš Team Max Hürzeler Swiss 02:59:27,00 00:25:45,00 31,76
40. 119 18. B Činčera Matěj Žádný tým 03:04:09,00 00:30:27,00 30,95 84
41. 604   P1 Dus Albert RÁFKÁRNA IDEA CYCLING TEAM 03:04:17,00 00:30:35,00 30,93
42. 115 19. A Gramblička Matouš CT WEBER 03:04:17,00 00:30:35,00 30,93 83
43. 616   P1 Vodák Martin AXON SPORT TEAM EXTRA 03:04:17,00 00:30:35,00 30,93
44. 603   P1 Ludvík Jaroslav CK MTB MARATON HLINSKO 03:05:47,00 00:32:05,00 30,68
45. 21 20. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 03:06:21,00 00:32:39,00 30,59 82
46. 602   P1 Jánský Jakub RÁFKÁRNA IDEA CYCLING 03:07:30,00 00:33:48,00 30,40
47. 641   P1 Viktora Martin CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 03:07:54,00 00:34:12,00 30,34
48. 612   P1 Hudeček Jan VK BLESK 03:08:02,00 00:34:20,00 30,31
49. 645   P1 Kacíř Jiří 03:10:03,00 00:36:21,00 29,99
50. 47 21. A Novotný Oldřich CT WEBER 03:10:34,00 00:36:52,00 29,91 81
51. 606   P1 Mužík Tomáš RÁFKÁRNA IDEA CYCLING TEAM 03:11:48,00 00:38:06,00 29,72
52. 108 22. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 03:14:48,00 00:41:06,00 29,26 80
53. 630   P1 Krupička Tomáš 03:14:49,00 00:41:07,00 29,26
54. 638   P1 Hrabík Hynek 03:14:53,00 00:41:11,00 29,25
55. 93 23. A Dohnálek Erik Žádný tým 03:18:02,00 00:44:20,00 28,78 79
56. 621   P1 Glaubauf Aleš 03:20:44,00 00:47:02,00 28,40
57. 611   P1 Matouš Tadeáš HAMR 03:20:45,00 00:47:03,00 28,39
58. 610   P1 Vavrek Oto HAMR 03:23:39,00 00:49:57,00 27,99
59. 91 24. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 03:24:30,00 00:50:48,00 27,87 78
60. 609   P1 Jech Miroslav HAMR 03:25:29,00 00:51:47,00 27,74
61. 646   P1 Insausti Javier 03:27:33,00 00:53:51,00 27,46
62. 103 25. A Soukup Jan Žádný tým 03:29:17,00 00:55:35,00 27,24 77
63. 90 26. B Stepanov Alexey Veeam 03:29:31,00 00:55:49,00 27,21 76
64. 620   P1 Stryhal Jan 03:32:56,00 00:59:14,00 26,77
65. 117 27. B Andera Jiří Žádný tým 03:44:02,00 01:10:20,00 25,44 75
66. 631   P1 Knyttl Vojtěch GO OUT 03:47:04,00 01:13:22,00 25,10
67. 614   P1 Hejduk Richard DIVIŠOV 03:53:10,00 01:19:28,00 24,45
623   P1 Bohoněk Jan CFC Kladno 00:00:00,00  
642   P1 Provazník Pavel 00:00:00,00  
615   P1 Zeman Václav DIVIŠOV 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 708   P2 Pataki Tomáš ŽELEZNIČÁŘI 02:43:24,00   34,88
2. 486 1. C Hraběta Miroslav Žádný tým 02:43:29,00 00:00:05,00 34,87 120
3. 318 2. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:43:31,00 00:00:07,00 34,86 110
4. 499 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:43:44,00 00:00:20,00 34,81 105
5. 485 4. C Uličný Vladimír Žádný tým 02:43:46,00 00:00:22,00 34,81 101
6. 364 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:43:50,00 00:00:26,00 34,79 98
7. 711   P2 Horký David RCH 1919 02:43:50,00 00:00:26,00 34,79
8. 738   P2 Plechata Radek VELO CLUB TÁBOR 02:44:12,00 00:00:48,00 34,71
9. 713   P2 Halamka Jiří CK PŘÍBRAM KRAMULÍN 02:44:16,00 00:00:52,00 34,70
10. 748   P2 Novotný Petr AGRO KOLÍN 02:44:28,00 00:01:04,00 34,66
11. 700   P2 Netík Ivo BIKE SPORT ÚSTÍ N.L. 02:44:29,00 00:01:05,00 34,65
12. 707   P2 Zíta Leoš ŽELEZNIČÁŘI 02:44:32,00 00:01:08,00 34,64
13. 720   P2 Ackermann Kamil AXON SPORT TEAM EXTRA 02:44:42,00 00:01:18,00 34,61
14. 301 6. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:34,00 00:02:10,00 34,43 96
15. 723   P2 Kalita Radek ŽELEZNIČÁŘI 02:45:51,00 00:02:27,00 34,37
16. 321 7. C Šulc David Dexter Cycling 02:45:53,00 00:02:29,00 34,36 95
17. 317 8. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:47:04,00 00:03:40,00 34,12 94
18. 433 9. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:31,00 00:06:07,00 33,63 93
19. 303 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:53:44,00 00:10:20,00 32,81 92
20. 714   P2 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYCLO TEAM 02:53:52,00 00:10:28,00 32,78
21. 734   P2 Procházka Stanislav BULLS PÍSEK 02:55:19,00 00:11:55,00 32,51
22. 341 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:55:24,00 00:12:00,00 32,50 91
23. 320 12. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:55:35,00 00:12:11,00 32,46 90
24. 330 13. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:55:47,00 00:12:23,00 32,43 89
25. 739   P2 Telecký Martin KORUN PRALINES 02:55:49,00 00:12:25,00 32,42
26. 331 14. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:56:44,00 00:13:20,00 32,25 88
27. 722   P2 Holovej Jan SUP MOST 02:57:04,00 00:13:40,00 32,19
28. 701   P2 Hlavanka Vít BEST CYCLE CHOTĚBOŘ 02:57:44,00 00:14:20,00 32,07
29. 725   P2 Tóth Miloš CSK MORUS 02:57:46,00 00:14:22,00 32,06
30. 750   P2 Daič Stanislav DAMÍROV 02:57:55,00 00:14:31,00 32,04
31. 306 15. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:59:04,00 00:15:40,00 31,83 87
32. 335 16. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:59:26,00 00:16:02,00 31,77 86
33. 710   P2 Novotný Jaroslav Auto combi team, Kutná Hora 03:02:19,00 00:18:55,00 31,26
34. 468 17. D Hájek Stanislav CSK Markus 03:03:36,00 00:20:12,00 31,05 85
35. 307 18. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:04:15,00 00:20:51,00 30,94 84
36. 704   P2 Dvořák Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:04:24,00 00:21:00,00 30,91
37. 422 19. D Běhounek Michal Veloservis Team 03:04:28,00 00:21:04,00 30,90 83
38. 450 20. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 03:04:38,00 00:21:14,00 30,87 82
39. 345 21. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 03:04:43,00 00:21:19,00 30,86 81
40. 730   P2 Čapek Lubomír ŽELEZNIČÁŘI 03:04:57,00 00:21:33,00 30,82
41. 394 22. C Katona Jiří Cyklosport Katona 03:05:00,00 00:21:36,00 30,81 80
42. 329 23. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:05:09,00 00:21:45,00 30,79 79
43. 380 24. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:06:22,00 00:22:58,00 30,58 78
44. 740   P2 Koula Martin RACE SERVICE 03:06:38,00 00:23:14,00 30,54
45. 309 25. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:06:40,00 00:23:16,00 30,54 77
46. 721   P2 Pražák Petr SLÉVÁRNA SUCHOMEL 03:06:47,00 00:23:23,00 30,52
47. 353 26. D Černý Luboš CFC Kladno 03:06:58,00 00:23:34,00 30,49 76
48. 311 27. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:07:30,00 00:24:06,00 30,40 75
49. 745   P2 Ezechiáš Ivo DOLNÍ BŘEŽANY 03:08:25,00 00:25:01,00 30,25
50. 333 28. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:10:04,00 00:26:40,00 29,99 74
51. 406 29. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:10:31,00 00:27:07,00 29,92 73
52. 728   P2 Hnát Miroslav ŽELEZNIČÁŘI 03:13:15,00 00:29:51,00 29,50
53. 332 30. D Okruhlica Petr CKKV Praha 03:13:31,00 00:30:07,00 29,45 72
54. 441 31. C Šrejma Marek Axon sport team extra 03:13:41,00 00:30:17,00 29,43 71
55. 498 32. C Šťastný Petr Dexter Cycling 03:13:42,00 00:30:18,00 29,43 70
56. 356 33. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:13:52,00 00:30:28,00 29,40 69
57. 346 34. D Liška Pavel CKKV Praha 03:13:54,00 00:30:30,00 29,40 68
58. 358 35. C Skála Radim Sokol Veltěž 03:13:59,00 00:30:35,00 29,38 67
59. 465 36. D Soukup Milan Žádný tým 03:15:25,00 00:32:01,00 29,17 66
60. 716   P2 Pokorný Ladislav KBELY CYCLING TEAM 03:15:44,00 00:32:20,00 29,12
61. 715   P2 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYCLO TEAM 03:16:12,00 00:32:48,00 29,05
62. 712   P2 Nádvorník Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:16:56,00 00:33:32,00 28,94
63. 474 37. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:20:08,00 00:36:44,00 28,48 65
64. 334 38. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:20:24,00 00:37:00,00 28,44 64
65. 751   P2 Marek David AGRO KOLÍN 03:22:50,00 00:39:26,00 28,10
66. 373 39. C Procházka Aleš CKKV Praha 03:23:17,00 00:39:53,00 28,04 63
67. 405 40. C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:23:21,00 00:39:57,00 28,03 62
68. 726   P2 Verner Luboš ŽELEZNIČÁŘI 03:26:31,00 00:43:07,00 27,60
69. 361 41. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 03:27:20,00 00:43:56,00 27,49 61
70. 459 42. D Mencl Pavel PCK Louda 03:28:12,00 00:44:48,00 27,38 60
71. 703   P2 Škrabánek Jaroslav ŽELEZNIČÁŘI 03:30:43,00 00:47:19,00 27,05
72. 706   P2 Hübl Pavel ŽELEZNIČÁŘI 03:31:44,00 00:48:20,00 26,92
73. 737   P2 Reiser Tomáš CS STODŮLKY 03:33:57,00 00:50:33,00 26,64
74. 719   P2 Marek Josef ŽELEZNIČÁŘI 03:34:33,00 00:51:09,00 26,57
75. 735   P2 Hloušek Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:36:00,00 00:52:36,00 26,39
76. 744   P2 Mahagony Marek ČESYK 03:36:18,00 00:52:54,00 26,35
77. 385 43. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:42:01,00 00:58:37,00 25,67 59
78. 471 44. C Jelínek Martin Žádný tým 03:42:35,00 00:59:11,00 25,61 58
79. 339 45. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:42:41,00 00:59:17,00 25,60 57
80. 733   P2 Nevečeřal Lukáš ŽELEZNIČÁŘI 03:46:03,00 01:02:39,00 25,22
81. 718   P2 Marek Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:46:42,00 01:03:18,00 25,14
82. 729   P2 Ponrt Jiří ŽELEZNIČÁŘI 03:52:27,00 01:09:03,00 24,52
83. 702   P2 Šabata Petr ŽELEZNIČÁŘI 04:09:00,00 01:25:36,00 22,89
84. 727   P2 Verner Milan ŽELEZNIČÁŘI 04:10:20,00 01:26:56,00 22,77
717   P2 Šubrt Jan AXON SPORT TEAM 00:00:00,00  
705   P2 Hamerník Pavel ŽELEZNIČÁŘI 00:00:00,00  
731   P2 Šuster Jozef ŽELEZNIČÁŘI 00:00:00,00  
386   C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
732   P2 Trčková Daniela Restore cycling 00:00:00,00  
736   P2 Seifer Bohuslav 00:00:00,00  
746   P2 Palečková Jaroslava 00:00:00,00  
308   C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:00:00,00  

Skupina EFW - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 513 1. E Burgr Josef CSK Markus 03:05:25,00   30,74 120
2. 517 2. E Kubín Igor CSK Markus 03:06:44,00 00:01:19,00 30,52 110
3. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 03:14:07,00 00:08:42,00 29,36 105
4. 532 4. F Hacaj Oldřich KL - sport Most 03:14:57,00 00:09:32,00 29,24 101
5. 507 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:28:36,00 00:23:11,00 27,33 98
6. 528 6. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 03:39:58,00 00:34:33,00 25,91 96
7. 504 7. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 03:42:02,00 00:36:37,00 25,67 95
8. 508 8. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:42:54,00 00:37:29,00 25,57 94
9. 531 9. F Šrejma Jiří Axon sport team extra 04:29:15,00 01:23:50,00 21,17 93
10. 515 10. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 04:37:39,00 01:32:14,00 20,53 92

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475, vitek.novak234@gmail.com


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 110 b
  • Horváth Miroslav (C) 105 b
  • Rydval Michal (C) 96 b
  • Černý Jiří (B) 94 b
Celkem bodů 405 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 95 b
Celkem bodů 95 b

Axon sport team extra

  • Šrejma Jiří (F) 93 b
  • Šrejma Marek (C) 71 b
Celkem bodů 164 b

BikeInvest Cycling Team

  • Zháňal Pavel (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 93 b
  • Černý Luboš (D) 76 b
Celkem bodů 169 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 98 b
  • Prager Karel (D) 91 b
  • Sýkora Robert (C) 89 b
  • Dmitriev Andrei (B) 86 b
Celkem bodů 364 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 72 b
  • Liška Pavel (D) 68 b
  • Procházka Aleš (C) 63 b
Celkem bodů 203 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 120 b
  • Kubín Igor (E) 110 b
  • Hájek Stanislav (D) 85 b
Celkem bodů 315 b

CT WEBER

  • Koblic Radek (A) 101 b
  • Gramblička Matouš (A) 83 b
  • Novotný Oldřich (A) 81 b
Celkem bodů 265 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Němec Richard (C) 78 b
Celkem bodů 78 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 80 b
Celkem bodů 80 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 95 b
  • Krajčík Josef (E) 94 b
  • Vlachovský Michal (B) 91 b
  • Cafourek Václav (C) 90 b
Celkem bodů 370 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 82 b
Celkem bodů 82 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 110 b
Celkem bodů 110 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 105 b
Celkem bodů 105 b

KL - sport Most

  • Hacaj Oldřich (F) 101 b
Celkem bodů 101 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Somr Michael (B) 105 b
  • Mirovský Petr (A) 92 b
Celkem bodů 317 b

PCK Louda

  • Mencl Pavel (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Klícha Martin (B) 95 b
Celkem bodů 95 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Sobek Ondřej (B) 98 b
  • Boháčová Zuzana (Ž) 81 b
Celkem bodů 179 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 96 b
  • Šindelár Ladislav (C) 92 b
  • Čech Antonín (C) 62 b
  • Válková Kateřina (Ž) 59 b
Celkem bodů 309 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 96 b
Celkem bodů 96 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 89 b
Celkem bodů 89 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 87 b
  • Tůma Jiří (C) 77 b
Celkem bodů 164 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 92 b
  • Vlasák Richard (D) 64 b
Celkem bodů 156 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 98 b
  • Běhounek Michal (D) 83 b
Celkem bodů 181 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.