Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

21.07.2019 - Rakovnické Cyklování - Silniční kriterium

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 0 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 627   P1 Doležal Jiří Sport Race Isaac Team 00:21:37,00   0,00
2. 624   P1 Greguš Michal SKP MOST 00:21:38,00 00:00:01,00 0,00
3. 619   P1 Novák Filip 00:21:39,00 00:00:02,00 0,00
4. 633   P1 Icha Aleš Cykloteam Ostrov 00:21:41,00 00:00:04,00 0,00
5. 2 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:21:41,00 00:00:04,00 0,00 100
6. 609   P1 Štemberk Jáchym RBB Invest force 00:21:45,00 00:00:08,00 0,00
7. 630   P1 Jirousek Jakub Herostore Racing Team 00:21:55,00 00:00:18,00 0,00
8. 335 1. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:21:57,00 00:00:20,00 0,00 100
9. 309 2. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:22:08,00 00:00:31,00 0,00 90
10. 12 3. C Černý Jan Stark Cycling Team 00:22:17,00 00:00:40,00 0,00 85
11. 304 4. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:22:18,00 00:00:41,00 0,00 81
12. 604   P1 Tršková Daniela Restore Cycling 00:22:20,00 00:00:43,00 0,00
13. 608   P1 Pance Albert Cyklostředa 00:22:57,00 00:01:20,00 0,00
14. 601   P1 Bodó Ladislav Ramala Rakovník 00:23:00,00 00:01:23,00 0,00
15. 629   P1 Keil Robert Herostore Racing Team 00:23:01,00 00:01:24,00 0,00
16. 370 5. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:23:09,00 00:01:32,00 0,00 78
17. 7 2. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:21:50,00 01:00:13,00 0,00 90
18. 334 6. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:21:52,00 01:00:15,00 0,00 76
19. 606   P1 Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 01:22:03,00 01:00:26,00 0,00
20. 603   P1 Kotek Martin Ramala 01:22:12,00 01:00:35,00 0,00
21. 504 1. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 01:22:19,00 01:00:42,00 0,00 100
22. 614   P1 Dobrá Lída Sama za sebe 02:21:49,00 02:00:12,00 0,00
23. 634   P1 Kounovský Petr 02:21:53,00 02:00:16,00 0,00
24. 635   P1 Kolakovský Robert Rock Machine-Cyklomax 02:22:23,00 02:00:46,00 0,00
25. 615   P1 Šímová Kateřina RAMALA 02:22:50,00 02:01:13,00 0,00
26. 621   P1 Křížová Miroslava 02:22:52,00 02:01:15,00 0,00
27. 620   P1 Dobrá Monika CK Loko Rakovník 03:22:16,00 03:00:39,00 0,00
28. 605   P1 Pilík Stanislav Panský Mlýn Rakovník 03:22:25,00 03:00:48,00 0,00

Kontakt na pořadatele závodu: 606648181, sunkovsky@croy.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kokoška Pavel (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 100 b
Celkem bodů 100 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 100 b
Celkem bodů 100 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 90 b
  • Mašek Petr (B) 90 b
Celkem bodů 180 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 76 b
Celkem bodů 76 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.