Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.07.2019 - Memoriál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 21 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 518   1. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:30:18,33   41,58 100
2. 513   2. E Burgr Josef CSK Markus 00:30:28,09 00:00:09,76 41,35 90
3. 526   3. E Krummer Radoslav Team CUBE 00:31:16,45 00:00:58,12 40,29 85
4. 517   4. E Kubín Igor CSK Markus 00:31:33,61 00:01:15,28 39,92 81
5. 521   5. E Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 00:31:59,73 00:01:41,40 39,38 78
6. 514   6. E Lebeda Vladimír SWEEP Ultimate Sport 00:33:12,29 00:02:53,96 37,95 76
7. 525   7. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:33:43,12 00:03:24,79 37,37 74
8. 597   8. E Král Josef Kbely cycling team 00:34:50,60 00:04:32,27 36,16 71
9. 509   9. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:35:26,74 00:05:08,41 35,55 70
10. 502   10. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 00:35:29,16 00:05:10,83 35,51 69
11. 508   11. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:36:24,63 00:06:06,30 34,61 67
12. 528   12. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:37:06,57 00:06:48,24 33,95 65

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545, ivetaproskova@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Baier Jiří (B) 76 b
  • Doležalová Hana (W) 75 b
  • Černý Jiří (B) 73 b
Celkem bodů 305 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 74 b
  • Šuranyi Martin (B) 64 b
Celkem bodů 138 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
  • Hampl Pavel (B) 67 b
  • Šlechta Boris (B) 63 b
Celkem bodů 277 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Mikšovská Alena (W) 64 b
Celkem bodů 308 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Šulc David (C) 72 b
  • Procházka Milan (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
Celkem bodů 285 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
  • Somr Michael (B) 78 b
Celkem bodů 263 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 69 b
  • Hauser Dušan (C) 65 b
  • Čech Antonín (C) 63 b
  • Šindelár Ladislav (C) 60 b
Celkem bodů 257 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 160 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 74 b
  • Mašek Petr (B) 72 b
  • Beránek Milan (B) 68 b
Celkem bodů 214 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.