Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.07.2019 - Memoriál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 21 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 352   1. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:27:38,40   45,59 100
2. 357   2. C Štefan Jan Žádný tým 00:27:53,85 00:00:15,45 45,17 90
3. 301   3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:39,20 00:02:00,80 42,49 81
4. 306   4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:30:09,71 00:02:31,31 41,77 75
5. 309   5. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:39,15 00:03:00,75 41,11 74
6. 321   6. C Šulc David Dexter Cycling 00:31:02,17 00:03:23,77 40,60 72
7. 319   7. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:31:05,95 00:03:27,55 40,52 70
8. 304   8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:31:08,17 00:03:29,77 40,47 69
9. 307   9. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:31:35,44 00:03:57,04 39,89 67
10. 347   10. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:31:47,27 00:04:08,87 39,64 66
11. 481   11. C Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:32:17,03 00:04:38,63 39,03 65
12. 405   12. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:32:26,91 00:04:48,51 38,83 63
13. 303   13. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:33:14,74 00:05:36,34 37,90 60
14. 333   14. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:33:33,58 00:05:55,18 37,55 59

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545, ivetaproskova@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Baier Jiří (B) 76 b
  • Doležalová Hana (W) 75 b
  • Černý Jiří (B) 73 b
Celkem bodů 305 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 74 b
  • Šuranyi Martin (B) 64 b
Celkem bodů 138 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
  • Hampl Pavel (B) 67 b
  • Šlechta Boris (B) 63 b
Celkem bodů 277 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Mikšovská Alena (W) 64 b
Celkem bodů 308 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Šulc David (C) 72 b
  • Procházka Milan (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
Celkem bodů 285 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
  • Somr Michael (B) 78 b
Celkem bodů 263 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 69 b
  • Hauser Dušan (C) 65 b
  • Čech Antonín (C) 63 b
  • Šindelár Ladislav (C) 60 b
Celkem bodů 257 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 160 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 74 b
  • Mašek Petr (B) 72 b
  • Beránek Milan (B) 68 b
Celkem bodů 214 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.