Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.07.2019 - Memoriál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 21 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1   1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:27:41,05   45,51 100
2. 8   2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:28:31,70 00:00:50,65 44,17 81
3. 3   3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:28:43,40 00:01:02,35 43,87 78
4. 9   4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:04,36 00:01:23,31 43,34 76
5. 4   5. B Miller Milan Tama Královice 00:29:48,81 00:02:07,76 42,26 75
6. 10   6. B Novák Vít CFC Kladno 00:29:50,40 00:02:09,35 42,23 74
7. 19   7. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:30:01,28 00:02:20,23 41,97 73
8. 7   8. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:42,94 00:03:01,89 41,02 72
9. 13   9. B Slaboch David Komplet Sport Servis 00:30:54,59 00:03:13,54 40,76 70
10. 15   10. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:30:55,46 00:03:14,41 40,74 69
11. 6   11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:56,82 00:03:15,77 40,71 68
12. 31   12. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:31:56,03 00:04:14,98 39,46 67
13. 18   13. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:32:21,64 00:04:40,59 38,94 66
14. 22   14. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:32:42,60 00:05:01,55 38,52 64
15. 108   15. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:33:22,68 00:05:41,63 37,75 63
16. 91   16. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:35:21,29 00:07:40,24 35,64 62
17. 98   17. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:46:19,36 00:18:38,31 27,20 61

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545, ivetaproskova@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Baier Jiří (B) 76 b
  • Doležalová Hana (W) 75 b
  • Černý Jiří (B) 73 b
Celkem bodů 305 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 74 b
  • Šuranyi Martin (B) 64 b
Celkem bodů 138 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
  • Hampl Pavel (B) 67 b
  • Šlechta Boris (B) 63 b
Celkem bodů 277 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Mikšovská Alena (W) 64 b
Celkem bodů 308 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Šulc David (C) 72 b
  • Procházka Milan (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
Celkem bodů 285 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
  • Somr Michael (B) 78 b
Celkem bodů 263 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 69 b
  • Hauser Dušan (C) 65 b
  • Čech Antonín (C) 63 b
  • Šindelár Ladislav (C) 60 b
Celkem bodů 257 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 160 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 74 b
  • Mašek Petr (B) 72 b
  • Beránek Milan (B) 68 b
Celkem bodů 214 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.