Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.07.2019 - Memoriál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 21 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 352 1. 1. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:27:38,40   45,59 100
2. 1 2. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:27:41,05 00:00:02,65 45,51 100
3. 357 3. 2. C Štefan Jan Žádný tým 00:27:53,85 00:00:15,45 45,17 90
4. 5 4. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:28:11,17 00:00:32,77 44,70 90
5. 2 5. 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:28:14,52 00:00:36,12 44,61 85
6. 8 6. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:28:31,70 00:00:53,30 44,17 81
7. 3 7. 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:28:43,40 00:01:05,00 43,87 78
8. 343 8. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:29:02,90 00:01:24,50 43,38 85
9. 9 9. 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:04,36 00:01:25,96 43,34 76
10. 301 10. 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:39,20 00:02:00,80 42,49 81
11. 4 11. 5. B Miller Milan Tama Královice 00:29:48,81 00:02:10,41 42,26 75
12. 10 12. 6. B Novák Vít CFC Kladno 00:29:50,40 00:02:12,00 42,23 74
13. 19 13. 7. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:30:01,28 00:02:22,88 41,97 73
14. 341 14. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:30:05,73 00:02:27,33 41,87 78
15. 326 15. 3. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:30:06,47 00:02:28,07 41,85 76
16. 306 16. 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:30:09,71 00:02:31,31 41,77 75
17. 518 17. 1. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:30:18,33 00:02:39,93 41,58 100
18. 513 18. 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:30:28,09 00:02:49,69 41,35 90
19. 309 19. 5. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:39,15 00:03:00,75 41,11 74
20. 7 20. 8. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:42,94 00:03:04,54 41,02 72
21. 468 21. 4. D Hájek Stanislav CSK Markus 00:30:48,46 00:03:10,06 40,90 73
22. 58 22. 3. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:30:50,89 00:03:12,49 40,85 71
23. 13 23. 9. B Slaboch David Komplet Sport Servis 00:30:54,59 00:03:16,19 40,76 70
24. 15 24. 10. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:30:55,46 00:03:17,06 40,74 69
25. 6 25. 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:30:56,82 00:03:18,42 40,71 68
26. 321 26. 6. C Šulc David Dexter Cycling 00:31:02,17 00:03:23,77 40,60 72
27. 456 27. 5. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 00:31:02,82 00:03:24,42 40,58 71
28. 319 28. 7. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:31:05,95 00:03:27,55 40,52 70
29. 304 29. 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:31:08,17 00:03:29,77 40,47 69
30. 526 30. 3. E Krummer Radoslav Team CUBE 00:31:16,45 00:03:38,05 40,29 85
31. 311 31. 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:31:27,89 00:03:49,49 40,04 68
32. 517 32. 4. E Kubín Igor CSK Markus 00:31:33,61 00:03:55,21 39,92 81
33. 307 33. 9. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:31:35,44 00:03:57,04 39,89 67
34. 347 34. 10. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:31:47,27 00:04:08,87 39,64 66
35. 31 35. 12. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:31:56,03 00:04:17,63 39,46 67
36. 521 36. 5. E Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 00:31:59,73 00:04:21,33 39,38 78
37. 481 37. 11. C Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:32:17,03 00:04:38,63 39,03 65
38. 332 38. 7. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:32:18,24 00:04:39,84 39,00 64
39. 18 39. 13. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:32:21,64 00:04:43,24 38,94 66
40. 405 40. 12. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:32:26,91 00:04:48,51 38,83 63
41. 17 41. 4. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:32:29,90 00:04:51,50 38,77 65
42. 371 42. 8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:32:31,04 00:04:52,64 38,75 62
43. 334 43. 9. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:32:31,71 00:04:53,31 38,74 61
44. 22 44. 14. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:32:42,60 00:05:04,20 38,52 64
45. 514 45. 6. E Lebeda Vladimír SWEEP Ultimate Sport 00:33:12,29 00:05:33,89 37,95 76
46. 303 46. 13. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:33:14,74 00:05:36,34 37,90 60
47. 108 47. 15. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:33:22,68 00:05:44,28 37,75 63
48. 530 48. 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:33:26,67 00:05:48,27 37,67 75
49. 333 49. 14. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:33:33,58 00:05:55,18 37,55 59
50. 525 50. 7. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:33:43,12 00:06:04,72 37,37 74
51. 532 51. 1. F Hacaj Oldřich KL - sport Most 00:34:02,33 00:06:23,93 37,02 73
52. 385 52. 1. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:34:16,33 00:06:37,93 36,76 58
53. 504 53. 2. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:34:34,62 00:06:56,22 36,44 72
54. 597 54. 8. E Král Josef Kbely cycling team 00:34:50,60 00:07:12,20 36,16 71
55. 327 55. 10. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:35:10,55 00:07:32,15 35,82 57
56. 91 56. 16. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:35:21,29 00:07:42,89 35,64 62
57. 509 57. 9. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:35:26,74 00:07:48,34 35,55 70
58. 502 58. 10. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 00:35:29,16 00:07:50,76 35,51 69
59. 376 59. 2. Z Muchová Veronika Cyklotrénink - František Trkal 00:35:32,78 00:07:54,38 35,45 56
60. 523 60. 3. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:35:51,47 00:08:13,07 35,14 68
61. 328 61. 3. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:36:02,54 00:08:24,14 34,96 55
62. 470 62. 4. Z Podracká Hana Žádný tým 00:36:19,36 00:08:40,96 34,69 54
63. 508 63. 11. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:36:24,63 00:08:46,23 34,61 67
64. 515 64. 4. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:37:04,41 00:09:26,01 33,99 66
65. 528 65. 12. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:37:06,57 00:09:28,17 33,95 65
66. 520 66. 2. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:38:01,74 00:10:23,34 33,13 64
67. 501 67. 3. W Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 00:41:22,44 00:13:44,04 30,45 63
68. 474 68. 11. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:45:00,34 00:17:21,94 28,00 53
69. 98 69. 17. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:46:19,36 00:18:40,96 27,20 61

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545, ivetaproskova@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Baier Jiří (B) 76 b
  • Doležalová Hana (W) 75 b
  • Černý Jiří (B) 73 b
Celkem bodů 305 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 72 b
Celkem bodů 72 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 74 b
  • Šuranyi Martin (B) 64 b
Celkem bodů 138 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
  • Hampl Pavel (B) 67 b
  • Šlechta Boris (B) 63 b
Celkem bodů 277 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Mikšovská Alena (W) 64 b
Celkem bodů 308 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

Cyklotrénink - František Trkal

  • Muchová Veronika (Ž) 56 b
Celkem bodů 56 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Šulc David (C) 72 b
  • Procházka Milan (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
Celkem bodů 285 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 74 b
Celkem bodů 74 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 76 b
Celkem bodů 76 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 71 b
Celkem bodů 71 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 68 b
Celkem bodů 68 b

KL - sport Most

  • Hacaj Oldřich (F) 73 b
Celkem bodů 73 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
  • Somr Michael (B) 78 b
Celkem bodů 263 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 65 b
  • Vild Václav (D) 57 b
Celkem bodů 122 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 90 b
  • Švanda Ondřej (B) 81 b
  • Aisbrych Jiří (D) 71 b
  • Mojžíš Jaromír (E) 69 b
Celkem bodů 311 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 69 b
  • Hauser Dušan (C) 65 b
  • Čech Antonín (C) 63 b
  • Šindelár Ladislav (C) 60 b
Celkem bodů 257 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Čapek Petr (C) 100 b
  • Lebeda Vladimír (E) 76 b
  • Brusch Lubomír (E) 65 b
Celkem bodů 241 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 160 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 74 b
  • Mašek Petr (B) 72 b
  • Beránek Milan (B) 68 b
Celkem bodů 214 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 66 b
  • Schunágel Karel (C) 66 b
  • Vlasák Richard (D) 61 b
Celkem bodů 193 b

Velosport Favorit Bílina

  • Kopta Václav (E) 78 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 70 b
Celkem bodů 148 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.