Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

06.07.2019 - Memoriál Vl. Urbana nejstaršího - hromadný závod

Zobrazit:

Skupina AB - 107,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 65 1. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:27:13,21   43,81 100
2. 2 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:27:13,46 00:00:00,25 43,81 90
3. 3 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:27:14,03 00:00:00,82 43,81 85
4. 5 4. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:27:14,42 00:00:01,21 43,81 81
5. 71 5. B Zháňal Pavel BikeInvest Cycling Team 02:27:15,32 00:00:02,11 43,80 78
6. 58 6. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:33:42,67 00:06:29,46 41,96 76
7. 4 7. B Miller Milan Tama Královice 02:33:43,44 00:06:30,23 41,96 75
8. 7 8. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:33:45,13 00:06:31,92 41,95 74
9. 6 9. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:41:24,34 00:14:11,13 39,96 73
10. 21 10. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:41:24,68 00:14:11,47 39,96 72
11. 9 11. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:48,06 00:18:34,85 38,90 71
12. 107 12. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:45:48,69 00:18:35,48 38,90 70

Skupina CDJHŽ - 86 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:04:34,00   41,42 100
2. 12 2. C Černý Jan Stark Cycling Team 02:04:34,32 00:00:00,32 41,42 90
3. 318 3. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:04:34,32 00:00:00,32 41,42 85
4. 433 4. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:04:34,94 00:00:00,94 41,42 81
5. 301 5. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:04:35,89 00:00:01,89 41,41 78
6. 303 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:04:36,55 00:00:02,55 41,41 76
7. 321 7. C Šulc David Dexter Cycling 02:04:37,58 00:00:03,58 41,40 75
8. 319 8. C Procházka Milan Dexter Cycling 02:04:37,78 00:00:03,78 41,40 74
9. 308 9. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:04:56,03 00:00:22,03 41,30 73
10. 394 10. C Katona Jiří Cyklosport Katona 02:05:28,05 00:00:54,05 41,13 72
11. 498 11. C Šťastný Petr Dexter Cycling 02:05:28,64 00:00:54,64 41,12 71
12. 365 12. C Eger Emil Dexter Cycling 02:05:33,87 00:00:59,87 41,09 70
13. 341 13. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:08:13,54 00:03:39,54 40,24 69
14. 309 14. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:10:35,26 00:06:01,26 39,51 68
15. 306 15. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:10:35,86 00:06:01,86 39,51 67
16. 456 16. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 02:11:47,27 00:07:13,27 39,15 66
17. 311 17. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:11:47,77 00:07:13,77 39,15 65
18. 371 18. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:11:48,77 00:07:14,77 39,15 64
19. 370 19. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:11:50,55 00:07:16,55 39,14 63
20. 474 20. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:11:51,01 00:07:17,01 39,14 62
21. 392 21. D Kozel František DISTAV 02:11:53,24 00:07:19,24 39,12 61
22. 334 22. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:11:54,89 00:07:20,89 39,12 60
23. 405 23. C Čech Antonín Stark Cycling Team 02:14:39,53 00:10:05,53 38,32 59
24. 356 24. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:15:44,18 00:11:10,18 38,01 58
25. 345 25. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 02:16:37,00 00:12:03,00 37,77 57
26. 450 26. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 02:16:42,00 00:12:08,00 37,75 56
27. 328 27. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:20:14,00 00:15:40,00 36,80 55
28. 470 28. Z Podracká Hana Žádný tým 02:20:18,00 00:15:44,00 36,78 54
29. 385 29. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:21:27,00 00:16:53,00 36,48 53

Skupina EFW - 21,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 529 1. E Šulc Ctirad Kbely cycling team 01:39:54,85   12,91 100
2. 517 2. E Kubín Igor CSK Markus 01:41:48,75 00:01:53,90 12,67 90
3. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 01:43:57,15 00:04:02,30 12,41 85
4. 502 4. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 01:43:57,63 00:04:02,78 12,41 81
5. 532 5. F Hacaj Oldřich KL - sport Most 01:44:27,00 00:04:32,15 12,35 78
6. 508 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 01:44:35,59 00:04:40,74 12,33 76
7. 507 7. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 01:44:39,20 00:04:44,35 12,33 75
8. 528 8. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 01:45:00,86 00:05:06,01 12,28 74
9. 504 9. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 01:47:57,00 00:08:02,15 11,95 73
10. 515 10. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 01:51:36,00 00:11:41,15 11,56 72
11. 520 11. W Mikšovská Alena CSK Markus 02:03:37,11 00:23:42,26 10,44 71

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545, ivetaproskova@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Kuchař Přemysl (C) 81 b
  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Maroušek František (A) 76 b
Celkem bodů 335 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 73 b
Celkem bodů 73 b

BikeInvest Cycling Team

  • Zháňal Pavel (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 75 b
  • Prager Karel (D) 69 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 62 b
Celkem bodů 206 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 71 b
Celkem bodů 161 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 76 b
  • Šulc David (C) 75 b
  • Procházka Milan (C) 74 b
  • Šťastný Petr (C) 71 b
Celkem bodů 296 b

DISTAV

  • Kozel František (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

Kbely cycling team

  • Šulc Ctirad (E) 100 b
  • Král Josef (E) 85 b
Celkem bodů 185 b

KL - sport Most

  • Hacaj Oldřich (F) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Somr Michael (B) 85 b
  • Mužík Vít (C) 73 b
Celkem bodů 248 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 57 b
Celkem bodů 57 b

SportRaces-Isaac Team

  • Mojžíš Jaromír (E) 81 b
  • Thuma Miroslav (A) 81 b
  • Aisbrych Jiří (D) 66 b
  • Thumová Kamila (Ž) 55 b
Celkem bodů 283 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 100 b
  • Černý Jan (C) 90 b
  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Husák Tomáš (B) 70 b
Celkem bodů 336 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 74 b
Celkem bodů 74 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Beránek Milan (B) 73 b
  • Tůma Jiří (C) 68 b
Celkem bodů 215 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 72 b
  • Vlasák Richard (D) 60 b
Celkem bodů 132 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.