Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

05.07.2019 - Giro de Zavadilka - časovka trojic

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 21 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 3 1. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:27:09,29   46,40 100
2. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:27:09,29   46,40 100
3. 2 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:27:09,29   46,40 100
4. 301 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:58,75 00:00:49,46 45,03 100
5. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:58,75 00:00:49,46 45,03 100
6. 9 2. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:58,75 00:00:49,46 45,03 81
7. 4 3. B Miller Milan Tama Královice 00:28:53,27 00:01:43,98 43,62 78
8. 18 3. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:28:53,27 00:01:43,98 43,62 78
9. 343 3. D Tajč Jan Tama Královice 00:28:53,27 00:01:43,98 43,62 85
10. 306 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:29:12,67 00:02:03,38 43,13 81
11. 319 4. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:29:12,67 00:02:03,38 43,13 81
12. 311 4. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:29:12,67 00:02:03,38 43,13 81
13. 341 5. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:29:17,09 00:02:07,80 43,03 75
14. 25 5. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:29:17,09 00:02:07,80 43,03 75
15. 330 5. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:29:17,09 00:02:07,80 43,03 75
16. 517 6. E Kubín Igor CSK Markus 00:29:37,69 00:02:28,40 42,53 100
17. 513 6. E Burgr Josef CSK Markus 00:29:37,69 00:02:28,40 42,53 100
18. 468 6. D Hájek Stanislav CSK Markus 00:29:37,69 00:02:28,40 42,53 73
19. 309 7. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:29:57,63 00:02:48,34 42,06 72
20. 7 7. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:29:57,63 00:02:48,34 42,06 74
21. 6 7. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:29:57,63 00:02:48,34 42,06 74
22. 320 8. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:31:03,53 00:03:54,24 40,57 71
23. 307 8. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:31:03,53 00:03:54,24 40,57 71
24. 498 8. C Šťastný Petr Dexter Cycling 00:31:03,53 00:03:54,24 40,57 71
25. 385 9. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:31:08,45 00:03:59,16 40,46 68
26. 405 9. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:31:08,45 00:03:59,16 40,46 68
27. 107 9. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 00:31:08,45 00:03:59,16 40,46 72
28. 439 10. D Trachta Pavel CKKV Praha 00:31:35,90 00:04:26,61 39,88 66
29. 332 10. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:31:35,90 00:04:26,61 39,88 66
30. 373 10. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:31:35,90 00:04:26,61 39,88 66
31. 15 11. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:31:42,80 00:04:33,51 39,73 71
32. 23 11. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:31:42,80 00:04:33,51 39,73 71
33. 303 11. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:31:42,80 00:04:33,51 39,73 63
34. 334 12. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:32:07,87 00:04:58,58 39,21 62
35. 347 12. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:32:07,87 00:04:58,58 39,21 62
36. 394 12. C Katona Jiří Cyklosport Katona 00:32:07,87 00:04:58,58 39,21 62
37. 31 13. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:32:22,34 00:05:13,05 38,92 69
38. 108 13. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:32:22,34 00:05:13,05 38,92 69
39. 91 13. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:32:22,34 00:05:13,05 38,92 69
40. 509 14. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:33:40,82 00:06:31,53 37,41 85
41. 532 14. F Hacaj Oldřich KL - sport Most 00:33:40,82 00:06:31,53 37,41 85
42. 504 14. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:33:40,82 00:06:31,53 37,41 85
43. 333 15. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:34:04,70 00:06:55,41 36,97 59
44. 304 15. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:34:04,70 00:06:55,41 36,97 59
45. 326 15. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:34:04,70 00:06:55,41 36,97 59
46. 367 16. C Novák Petr KPC Praha 00:34:28,11 00:07:18,82 36,56 56
47. 336 16. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:34:28,11 00:07:18,82 36,56 56
48. 426 16. D Hlaváček Jiří KPC Praha 00:34:28,11 00:07:18,82 36,56 56
49. 327 17. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:35:09,99 00:08:00,70 35,83 53
50. 17 17. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:35:09,99 00:08:00,70 35,83 66
51. 508 17. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:35:09,99 00:08:00,70 35,83 76
52. 515 18. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:35:13,39 00:08:04,10 35,77 75
53. 525 18. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:35:13,39 00:08:04,10 35,77 75
54. 339 18. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:35:13,39 00:08:04,10 35,77 52

Kontakt na pořadatele závodu: 702184545, ivetaproskova@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Baier Jiří (B) 81 b
Celkem bodů 281 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 75 b
  • Prager Karel (D) 75 b
  • Vaněček Karel (B) 75 b
  • Hampl Pavel (B) 69 b
Celkem bodů 294 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 66 b
  • Trachta Pavel (D) 66 b
  • Procházka Aleš (C) 66 b
Celkem bodů 198 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 100 b
  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
Celkem bodů 273 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Procházka Milan (C) 81 b
  • Tácha Petr (D) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 81 b
  • Krajčík Josef (E) 76 b
Celkem bodů 319 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 75 b
Celkem bodů 75 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

KL - sport Most

  • Hacaj Oldřich (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

KPC Praha

  • Hlaváček Jiří (D) 56 b
  • Vlk Ladislav (D) 56 b
  • Novák Petr (C) 56 b
Celkem bodů 168 b

LAWI STARS - GIANT

  • Somr Michael (B) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 100 b
Celkem bodů 300 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 66 b
  • Vild Václav (D) 53 b
Celkem bodů 119 b

Stark Cycling Team

  • Husák Tomáš (B) 72 b
  • Urban Dan (B) 71 b
  • Čech Antonín (C) 68 b
  • Válková Kateřina (Ž) 68 b
Celkem bodů 279 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 163 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 74 b
  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 220 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 75 b
  • Vlasák Richard (D) 62 b
  • Schunágel Karel (C) 62 b
Celkem bodů 199 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.