Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

08.06.2019 - Litvínov - Lesná

Zobrazit:

Skupina AB - 70 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1   B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:12:39,00   31,66 100
2. 20   B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:12:40,00 00:00:01,00 31,66 90
3. 19   B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:28,00 00:01:49,00 31,23 85
4. 4   B Miller Milan Tama Královice 02:19:07,00 00:06:28,00 30,19 78
5. 10   B Novák Vít CFC Kladno 02:19:24,00 00:06:45,00 30,13 76
6. 3   B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:23:49,00 00:11:10,00 29,20 75
7. 34   B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:28:20,00 00:15:41,00 28,31 73
8. 107   B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:30:09,00 00:17:30,00 27,97 72
9. 9   B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:30,00 00:17:51,00 27,91 71
10. 6   B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:31:07,00 00:18:28,00 27,79 69
11. 105   B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 02:36:08,00 00:23:29,00 26,90 68
12. 30   B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 02:38:16,00 00:25:37,00 26,54 67
13. 7   B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:39:40,00 00:27:01,00 26,30 66
14. 15   B Urban Dan Stark Cycling Team 02:53:00,00 00:40:21,00 24,28 64

Kontakt na pořadatele závodu: 607616354, milapolan@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
Celkem bodů 350 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (C) 81 b
  • Prager Karel (D) 61 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 55 b
  • Jermolajev Igor (D) 46 b
Celkem bodů 243 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 58 b
  • Trachta Pavel (D) 53 b
Celkem bodů 111 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 85 b
Celkem bodů 175 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
  • Šklíba Martin (C) 49 b
Celkem bodů 116 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 78 b
  • Krajčík Josef (E) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 70 b
  • Procházka Milan (C) 69 b
Celkem bodů 292 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
  • Somr Michael (B) 75 b
  • Mužík Vít (C) 73 b
Celkem bodů 329 b

Stark Cycling Team

  • Sotorník Jan (B) 73 b
  • Husák Tomáš (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 66 b
  • Urban Dan (B) 64 b
Celkem bodů 275 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 69 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
  • Tůma Jiří (C) 56 b
Celkem bodů 191 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.