Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

08.06.2019 - Litvínov - Lesná

Zobrazit:

Skupina AB - 70 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 2   A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:14:29,00   31,23 81
2. 5   A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:24:42,00 00:10:13,00 29,03 74
3. 58   A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:58,00 00:16:29,00 27,82 70
4. 106   A Matula Michal Mika Training 02:45:20,00 00:30:51,00 25,40 65

Kontakt na pořadatele závodu: 607616354, milapolan@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
Celkem bodů 350 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 78 b
Celkem bodů 78 b

BikeInvest Cycling Team

  • Pokorný Ondřej (J) 75 b
Celkem bodů 75 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (C) 81 b
  • Prager Karel (D) 61 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 55 b
  • Jermolajev Igor (D) 46 b
Celkem bodů 243 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 58 b
  • Trachta Pavel (D) 53 b
Celkem bodů 111 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 85 b
Celkem bodů 175 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
  • Šklíba Martin (C) 49 b
Celkem bodů 116 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 78 b
  • Krajčík Josef (E) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 70 b
  • Procházka Milan (C) 69 b
Celkem bodů 292 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 74 b
Celkem bodů 74 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
  • Somr Michael (B) 75 b
  • Mužík Vít (C) 73 b
Celkem bodů 329 b

Mika Training

  • Matula Michal (A) 65 b
Celkem bodů 65 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 47 b
Celkem bodů 47 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Raufstein Lukáš (B) 67 b
  • Thumová Kamila (Ž) 48 b
Celkem bodů 189 b

Stark Cycling Team

  • Sotorník Jan (B) 73 b
  • Husák Tomáš (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 66 b
  • Urban Dan (B) 64 b
Celkem bodů 275 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 76 b
  • Čapek Petr (C) 72 b
Celkem bodů 148 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 69 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
  • Tůma Jiří (C) 56 b
Celkem bodů 191 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.