Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

08.06.2019 - Litvínov - Lesná

Zobrazit:

Skupina AB - 70 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:12:39,00   31,66 100
2. 20 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:12:40,00 00:00:01,00 31,66 90
3. 19 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:28,00 00:01:49,00 31,23 85
4. 2 4. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:14:29,00 00:01:50,00 31,23 81
5. 4 5. B Miller Milan Tama Královice 02:19:07,00 00:06:28,00 30,19 78
6. 10 6. B Novák Vít CFC Kladno 02:19:24,00 00:06:45,00 30,13 76
7. 3 7. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:23:49,00 00:11:10,00 29,20 75
8. 5 8. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:24:42,00 00:12:03,00 29,03 74
9. 34 9. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:28:20,00 00:15:41,00 28,31 73
10. 107 10. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:30:09,00 00:17:30,00 27,97 72
11. 9 11. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:30,00 00:17:51,00 27,91 71
12. 58 12. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:58,00 00:18:19,00 27,82 70
13. 6 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:31:07,00 00:18:28,00 27,79 69
14. 105 14. B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 02:36:08,00 00:23:29,00 26,90 68
15. 30 15. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 02:38:16,00 00:25:37,00 26,54 67
16. 7 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:39:40,00 00:27:01,00 26,30 66
17. 106 17. A Matula Michal Mika Training 02:45:20,00 00:32:41,00 25,40 65
18. 15 18. B Urban Dan Stark Cycling Team 02:53:00,00 00:40:21,00 24,28 64

Skupina CDJHŽ - 70 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 318 1. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:14:25,00   31,25 100
2. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:16:37,00 00:02:12,00 30,74 90
3. 301 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:19:03,00 00:04:38,00 30,20 85
4. 362 4. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:19:32,00 00:05:07,00 30,10 81
5. 321 5. C Šulc David Dexter Cycling 02:19:38,00 00:05:13,00 30,08 78
6. 317 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:19:48,00 00:05:23,00 30,04 76
7. 482 7. J Pokorný Ondřej BikeInvest Cycling Team 02:19:49,00 00:05:24,00 30,04 75
8. 433 8. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:20:15,00 00:05:50,00 29,95 74
9. 308 9. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:23:48,00 00:09:23,00 29,21 73
10. 352 10. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 02:23:51,00 00:09:26,00 29,20 72
11. 331 11. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:02,00 00:09:37,00 29,16 71
12. 306 12. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:25:23,00 00:10:58,00 28,89 70
13. 319 13. C Procházka Milan Dexter Cycling 02:26:00,00 00:11:35,00 28,77 69
14. 320 14. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:29:38,00 00:15:13,00 28,07 68
15. 325 15. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:29:51,00 00:15:26,00 28,03 67
16. 303 16. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:31:30,00 00:17:05,00 27,72 66
17. 421 17. D Matějka Jindřich Dexter Cycling 02:31:44,00 00:17:19,00 27,68 65
18. 329 18. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:31:58,00 00:17:33,00 27,64 64
19. 307 19. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:34:08,00 00:19:43,00 27,25 63
20. 311 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:35:55,00 00:21:30,00 26,94 62
21. 341 21. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:37:45,00 00:23:20,00 26,62 61
22. 386 22. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 02:39:36,00 00:25:11,00 26,32 60
23. 375 23. D Tarasyuk Igor Žádný tým 02:40:17,00 00:25:52,00 26,20 59
24. 332 24. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:42:25,00 00:28:00,00 25,86 58
25. 394 25. C Katona Jiří Cyklosport Katona 02:42:55,00 00:28:30,00 25,78 57
26. 309 26. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:43:10,00 00:28:45,00 25,74 56
27. 474 27. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:46:40,00 00:32:15,00 25,20 55
28. 361 28. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 02:48:50,00 00:34:25,00 24,88 54
29. 439 29. D Trachta Pavel CKKV Praha 02:52:19,00 00:37:54,00 24,37 53
30. 371 30. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:52:48,00 00:38:23,00 24,31 52
31. 385 31. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:00:38,00 00:46:13,00 23,25 51
32. 350 32. D Stark Michal Stark Cycling Team 03:04:28,00 00:50:03,00 22,77 50
33. 461 33. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 03:04:48,00 00:50:23,00 22,73 49
34. 328 34. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:06:25,00 00:52:00,00 22,53 48
35. 327 35. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:10:45,00 00:56:20,00 22,02 47
36. 339 36. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:12:13,00 00:57:48,00 21,85 46
450   Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 00:00:00,00  

Skupina EFW - 70 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 526 1. E Krummer Radoslav Team CUBE 02:32:33,00   27,53 100
2. 513 2. E Burgr Josef CSK Markus 02:40:04,00 00:07:31,00 26,24 90
3. 517 3. E Kubín Igor CSK Markus 02:48:00,00 00:15:27,00 25,00 85
4. 597 4. E Král Josef Kbely cycling team 02:53:29,00 00:20:56,00 24,21 81
5. 504 5. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 02:57:05,00 00:24:32,00 23,72 78
6. 528 6. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 03:02:07,00 00:29:34,00 23,06 76
7. 508 7. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:07:14,00 00:34:41,00 22,43 75
8. 512 8. W Bartošová Lenka H.I.C. 03:37:50,00 01:05:17,00 19,28 74
9. 515 9. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 04:12:13,00 01:39:40,00 16,65 73

Kontakt na pořadatele závodu: 607616354, milapolan@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
Celkem bodů 350 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 78 b
Celkem bodů 78 b

BikeInvest Cycling Team

  • Pokorný Ondřej (J) 75 b
Celkem bodů 75 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (C) 81 b
  • Prager Karel (D) 61 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 55 b
  • Jermolajev Igor (D) 46 b
Celkem bodů 243 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 58 b
  • Trachta Pavel (D) 53 b
Celkem bodů 111 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 85 b
Celkem bodů 175 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
  • Šklíba Martin (C) 49 b
Celkem bodů 116 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 78 b
  • Krajčík Josef (E) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 70 b
  • Procházka Milan (C) 69 b
Celkem bodů 292 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 74 b
Celkem bodů 74 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
  • Somr Michael (B) 75 b
  • Mužík Vít (C) 73 b
Celkem bodů 329 b

Mika Training

  • Matula Michal (A) 65 b
Celkem bodů 65 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 47 b
Celkem bodů 47 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Raufstein Lukáš (B) 67 b
  • Thumová Kamila (Ž) 48 b
Celkem bodů 189 b

Stark Cycling Team

  • Sotorník Jan (B) 73 b
  • Husák Tomáš (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 66 b
  • Urban Dan (B) 64 b
Celkem bodů 275 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 76 b
  • Čapek Petr (C) 72 b
Celkem bodů 148 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 69 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
  • Tůma Jiří (C) 56 b
Celkem bodů 191 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 73 b
Celkem bodů 73 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.