Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

30.05.2019 - Praha - Doksy

Zobrazit:

Skupina AB - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 623   P1 Vojtěch 02:03:20,95   38,43
2. 602   P1 Habermann 02:03:21,01 00:00:00,06 38,43
3. 626   P1 Endler 02:03:46,74 00:00:25,79 38,29
4. 624   P1 Schühler 02:03:46,80 00:00:25,85 38,29
5. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:03:47,65 00:00:26,70 38,29 100
6. 3 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:07:49,28 00:04:28,33 37,08 90
7. 19 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:49,39 00:04:28,44 37,08 85
8. 615   P1 Šmíd 02:07:49,68 00:04:28,73 37,08
9. 2 4. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:07:50,16 00:04:29,21 37,08 81
10. 682   P1 Beran 02:07:50,78 00:04:29,83 37,08
11. 10 5. B Novák Vít CFC Kladno 02:07:51,30 00:04:30,35 37,07 78
12. 20 6. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:51,90 00:04:30,95 37,07 76
13. 635   P1 Kwiecien 02:07:53,83 00:04:32,88 37,06
14. 629   P1 Klícha 02:07:55,59 00:04:34,64 37,05
15. 607   P1 Gregor 02:07:55,93 00:04:34,98 37,05
16. 627   P1 Schuran 02:07:56,97 00:04:36,02 37,05
17. 600   P1 Horák 02:07:57,26 00:04:36,31 37,04
18. 633   P1 Dudek 02:07:58,83 00:04:37,88 37,04
19. 612   P1 Durič 02:10:28,50 00:07:07,55 36,33
20. 606   P1 Štemberk 02:10:30,03 00:07:09,08 36,32
21. 601   P1 Hula 02:14:24,01 00:11:03,06 35,27
22. 4 7. B Miller Milan Tama Královice 02:14:25,39 00:11:04,44 35,26 75
23. 58 8. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:26,25 00:11:05,30 35,26 74
24. 605   P1 Novák 02:14:26,30 00:11:05,35 35,26
25. 9 9. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:15:14,20 00:11:53,25 35,05 73
26. 107 10. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:15:23,16 00:12:02,21 35,01 72
27. 634   P1 Ptáčník 02:16:39,54 00:13:18,59 34,68
28. 105 11. B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 02:16:42,94 00:13:21,99 34,67 71
29. 6 12. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:16:45,77 00:13:24,82 34,66 70
30. 609   P1 Svozil 02:16:48,42 00:13:27,47 34,65
31. 619   P1 Kosička 02:16:50,00 00:13:29,05 34,64
32. 7 13. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:16:53,83 00:13:32,88 34,62 69
33. 620   P1 Čermák 02:19:13,82 00:15:52,87 34,04
34. 610   P1 Jiřinec 02:19:14,21 00:15:53,26 34,04
35. 621   P1 Maceška 02:19:14,24 00:15:53,29 34,04
36. 631   P1 Vlasák 02:19:39,21 00:16:18,26 33,94
37. 51 14. A Šedivý Pavel Žádný tým 02:21:09,70 00:17:48,75 33,58 68
38. 618   P1 Komárek 02:21:10,03 00:17:49,08 33,58
39. 108 15. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 02:22:14,87 00:18:53,92 33,32 67
40. 608   P1 Stryhal 02:24:25,43 00:21:04,48 32,82
41. 630   P1 Hrabík 02:25:52,46 00:22:31,51 32,49
42. 632   P1 Krajček 02:28:11,85 00:24:50,90 31,98
43. 31 16. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 02:29:51,38 00:26:30,43 31,63 66
44. 617   P1 Trungel 02:31:15,96 00:27:55,01 31,34
45. 614   P1 Protopopov 02:32:42,54 00:29:21,59 31,04
46. 636   P1 Holoubek 02:33:57,63 00:30:36,68 30,79
47. 478 17. B Feigl Ondřej Žádný tým 02:34:06,35 00:30:45,40 30,76 65
48. 603   P1 Hlaváček 02:38:29,22 00:35:08,27 29,91
49. 17 18. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:41:06,53 00:37:45,58 29,42 64
50. 91 19. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:42:51,54 00:39:30,59 29,10 63
51. 604   P1 Chába 03:13:16,28 01:09:55,33 24,53
611   P1 Cupl 00:00:00,00  
616   P1 Kopecký 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 700   P2 Svoboda 02:09:42,56   36,54
2. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:09:43,12 00:00:00,56 36,54 100
3. 318 2. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:09:49,45 00:00:06,89 36,51 90
4. 726   P2 Kříž 02:11:02,98 00:01:20,42 36,17
5. 433 3. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:03,23 00:01:20,67 36,17 85
6. 301 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:03,80 00:01:21,24 36,17 81
7. 717   P2 Štemberk 02:11:04,31 00:01:21,75 36,16
8. 308 5. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:11:04,43 00:01:21,87 36,16 78
9. 317 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:04,54 00:01:21,98 36,16 76
10. 709   P2 Wittberger 02:11:05,03 00:01:22,47 36,16
11. 321 7. C Šulc David Dexter Cycling 02:11:06,47 00:01:23,91 36,15 75
12. 362 8. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:11:09,45 00:01:26,89 36,14 74
13. 743   P2 Petera 02:11:33,03 00:01:50,47 36,03
14. 482 9. J Pokorný Ondřej BikeInvest Cycling Team 02:11:33,80 00:01:51,24 36,03 73
15. 306 10. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:11:34,67 00:01:52,11 36,02 72
16. 12 11. C Černý Jan Stark Cycling Team 02:11:34,72 00:01:52,16 36,02 71
17. 724   P2 Svoboda 02:11:35,38 00:01:52,82 36,02
18. 319 12. C Procházka Milan Dexter Cycling 02:11:36,18 00:01:53,62 36,02 70
19. 741   P2 Řehák 02:11:39,11 00:01:56,55 36,00
20. 738   P2 Pšenička 02:14:32,94 00:04:50,38 35,23
21. 320 13. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:14:33,22 00:04:50,66 35,23 69
22. 752   P2 Blažek 02:14:33,43 00:04:50,87 35,23
23. 341 14. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:14:33,46 00:04:50,90 35,23 68
24. 303 15. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:14:38,20 00:04:55,64 35,21 67
25. 713   P2 Urban 02:14:38,42 00:04:55,86 35,20
26. 330 16. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:14:42,45 00:04:59,89 35,19 66
27. 343 17. D Tajč Jan Tama Královice 02:16:13,15 00:06:30,59 34,80 65
28. 729   P2 Štěrba 02:16:14,25 00:06:31,69 34,79
29. 719   P2 Marný 02:16:15,61 00:06:33,05 34,79
30. 394 18. C Katona Jiří Cyklosport Katona 02:16:15,91 00:06:33,35 34,79 64
31. 311 19. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:16:16,34 00:06:33,78 34,78 63
32. 498 20. C Šťastný Petr Dexter Cycling 02:16:16,53 00:06:33,97 34,78 62
33. 730   P2 Papež 02:16:16,71 00:06:34,15 34,78
34. 720   P2 Krob 02:16:17,41 00:06:34,85 34,78
35. 744   P2 Robek 02:16:17,66 00:06:35,10 34,78
36. 325 21. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:16:18,50 00:06:35,94 34,77 61
37. 718   P2 Elias 02:16:18,96 00:06:36,40 34,77
38. 737   P2 Gabla 02:16:19,52 00:06:36,96 34,77
39. 421 22. D Matějka Jindřich Dexter Cycling 02:16:20,24 00:06:37,68 34,77 60
40. 384 23. C Navrátil Tomáš KPC Praha 02:16:33,76 00:06:51,20 34,71 59
41. 450 24. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 02:16:39,26 00:06:56,70 34,69 58
42. 309 25. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:19:22,57 00:09:40,01 34,01 57
43. 380 26. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 02:19:23,48 00:09:40,92 34,00 56
44. 731   P2 Preininger 02:19:28,96 00:09:46,40 33,98
45. 701   P2 Vobecký 02:21:35,64 00:11:53,08 33,48
46. 422 27. D Běhounek Michal Veloservis Team 02:22:39,24 00:12:56,68 33,23 55
47. 739   P2 Mansfeld 02:22:39,63 00:12:57,07 33,23
48. 723   P2 Klinecký 02:22:40,46 00:12:57,90 33,22
49. 307 28. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:22:40,96 00:12:58,40 33,22 54
50. 406 29. C Zimmel Václav Dexter Cycling 02:22:41,02 00:12:58,46 33,22 53
51. 751   P2 Prchal 02:22:47,25 00:13:04,69 33,20
52. 332 30. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:22:50,18 00:13:07,62 33,18 52
53. 749   P2 Pöschl 02:22:56,04 00:13:13,48 33,16
54. 734   P2 Kauler 02:24:07,80 00:14:25,24 32,89
55. 371 31. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:24:10,55 00:14:27,99 32,88 51
56. 358 32. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:24:14,31 00:14:31,75 32,86 50
57. 334 33. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:24:15,96 00:14:33,40 32,86 49
58. 373 34. C Procházka Aleš CKKV Praha 02:24:19,65 00:14:37,09 32,84 48
59. 712   P2 Rameš 02:24:20,23 00:14:37,67 32,84
60. 721   P2 Elias 02:24:21,48 00:14:38,92 32,84
61. 356 35. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:21,75 00:14:39,19 32,83 47
62. 746   P2 Burda 02:24:29,21 00:14:46,65 32,81
63. 361 36. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 02:26:27,04 00:16:44,48 32,37 46
64. 392 37. D Kozel František DISTAV 02:26:31,89 00:16:49,33 32,35 45
65. 336 38. D Vlk Ladislav KPC Praha 02:26:59,44 00:17:16,88 32,25 44
66. 442 39. D Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 02:29:13,67 00:19:31,11 31,76 43
67. 481 40. C Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:29:34,59 00:19:52,03 31,69 42
68. 439 41. D Trachta Pavel CKKV Praha 02:30:12,51 00:20:29,95 31,56 41
69. 740   P2 Kůtek 02:32:13,27 00:22:30,71 31,14
70. 750   P2 Marek 02:32:13,30 00:22:30,74 31,14
71. 474 42. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:32:22,41 00:22:39,85 31,11 40
72. 704   P2 Kubín 02:32:23,17 00:22:40,61 31,11
73. 733   P2 Martinec 02:32:43,40 00:23:00,84 31,04
74. 385 43. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:34:09,89 00:24:27,33 30,75 39
75. 753   P2 Jeřábková 02:34:11,80 00:24:29,24 30,74
76. 715   P2 Kašpar 02:34:14,41 00:24:31,85 30,73
77. 742   P2 Šístek 02:34:14,85 00:24:32,29 30,73
78. 471 44. C Jelínek Martin Žádný tým 02:40:10,88 00:30:28,32 29,59 38
79. 745   P2 Margold 02:40:35,68 00:30:53,12 29,52
80. 708   P2 Litera 02:40:52,28 00:31:09,72 29,46
81. 727   P2 Andelt 02:40:53,78 00:31:11,22 29,46
82. 728   P2 Andeltová 02:40:55,82 00:31:13,26 29,45
83. 725   P2 Fiala 02:40:58,50 00:31:15,94 29,45
84. 707   P2 Hojný 02:40:58,69 00:31:16,13 29,44
85. 748   P2 Chalupa 02:41:05,74 00:31:23,18 29,42
86. 705   P2 Lehner 02:41:07,16 00:31:24,60 29,42
87. 716   P2 Hruška 02:41:10,06 00:31:27,50 29,41
88. 480 45. C Rezek Luboš CK Vinohradské šlapky 02:45:42,11 00:35:59,55 28,61 37
89. 327 46. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:47:01,74 00:37:19,18 28,38 36
90. 735   P2 Pištěk 02:50:21,23 00:40:38,67 27,82
91. 732   P2 Paleček 02:51:18,24 00:41:35,68 27,67
92. 351 47. D Houška Jan Humusoft 03:05:28,25 00:55:45,69 25,56 35
93. 706   P2 Michalák 03:05:39,04 00:55:56,48 25,53
94. 722   P2 Turek 03:14:49,17 01:05:06,61 24,33
95. 710   P2 Videman 03:21:21,82 01:11:39,26 23,54
96. 736   P2 Pazderník 03:28:25,00 01:18:42,44 22,74
97. 711   P2 Kokta 04:43:47,39 02:34:04,83 16,70
714   P2 Hraběta 00:00:00,00  
364   C Halík Jaroslav Veloservis Team 00:00:00,00  

Skupina EFW - 79 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 513 1. E Burgr Josef CSK Markus 02:16:41,58   34,68 100
2. 517 2. E Kubín Igor CSK Markus 02:22:42,69 00:06:01,11 33,21 90
3. 504 3. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 02:24:21,22 00:07:39,64 32,84 85
4. 597 4. E Král Josef Kbely cycling team 02:24:50,52 00:08:08,94 32,73 81
5. 599 5. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 02:26:29,00 00:09:47,42 32,36 78
6. 507 6. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:26:35,37 00:09:53,79 32,34 76
7. 508 7. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:34:22,25 00:17:40,67 30,71 75
8. 531 8. F Šrejma Jiří Axon sport team extra 02:43:27,38 00:26:45,80 29,00 74
9. 520 9. W Mikšovská Alena CSK Markus 03:01:27,50 00:44:45,92 26,12 73

Kontakt na pořadatele závodu: 607926956, v.konupka@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Kuchař Přemysl (C) 85 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
Celkem bodů 351 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

Axon sport team extra

  • Šrejma Jiří (F) 74 b
Celkem bodů 74 b

BikeInvest Cycling Team

  • Pokorný Ondřej (J) 73 b
Celkem bodů 73 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 46 b
Celkem bodů 46 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 78 b
  • Fucik Josef (E) 76 b
  • Soušek Karel (C) 74 b
  • Prager Karel (D) 68 b
Celkem bodů 296 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 52 b
  • Procházka Aleš (C) 48 b
  • Trachta Pavel (D) 41 b
Celkem bodů 141 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 73 b
Celkem bodů 263 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 61 b
  • Němec Richard (C) 56 b
Celkem bodů 117 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Cyklotrenink.com

  • Švihálek Tomáš (D) 43 b
Celkem bodů 43 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 51 b
Celkem bodů 51 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 75 b
  • Šulc David (C) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 72 b
  • Procházka Milan (C) 70 b
Celkem bodů 292 b

DISTAV

  • Kozel František (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 35 b
Celkem bodů 35 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

KPC Praha

  • Navrátil Tomáš (C) 59 b
  • Vlk Ladislav (D) 44 b
Celkem bodů 103 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
  • Mužík Vít (C) 78 b
Celkem bodů 349 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 64 b
  • Vild Václav (D) 36 b
Celkem bodů 100 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 50 b
Celkem bodů 50 b

Stark Cycling Team

  • Husák Tomáš (B) 72 b
  • Černý Jan (C) 71 b
  • Šindelár Ladislav (C) 67 b
  • Hauser Dušan (C) 42 b
Celkem bodů 252 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
  • Tajč Jan (D) 65 b
Celkem bodů 140 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 70 b
  • Mašek Petr (B) 69 b
  • Tůma Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 196 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 49 b
Celkem bodů 49 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.