Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

26.05.2019 - Karlovy Vary - Unhošť

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 117 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 2 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:53:32,74   40,45 100
2. 677   P1 Vojtěch Jonáš LAWI Stars-GIANT 02:53:33,37 00:00:00,63 40,45
3. 19 2. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:54:03,53 00:00:30,79 40,33 90
4. 1 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:54:05,59 00:00:32,85 40,32 85
5. 606   P1 Runt Lukáš Sport Races - Isaac team 02:55:16,35 00:01:43,61 40,05
6. 302 1. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:36,79 00:02:04,05 39,97 100
7. 679   P1 Doležal Jiří Sport Races - Isaac team 02:55:37,43 00:02:04,69 39,97
8. 318 2. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:55:38,73 00:02:05,99 39,97 90
9. 601   P1 Hraběta Miroslav KCR Roudnice nad Labem 02:55:38,84 00:02:06,10 39,97
10. 10 4. B Novák Vít CFC Kladno 02:55:38,97 00:02:06,23 39,97 81
11. 600   P1 Čížek Vojtěch TJ Stadion Louny 02:55:39,29 00:02:06,55 39,96
12. 301 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:39,45 00:02:06,71 39,96 85
13. 308 4. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:55:39,64 00:02:06,90 39,96 81
14. 433 5. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:41,68 00:02:08,94 39,96 78
15. 671   P1 Wohanka Richard ADASTRA Cycling Team 02:57:20,82 00:03:48,08 39,58
16. 65 5. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:57:35,18 00:04:02,44 39,53 78
17. 105 6. B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 03:01:50,64 00:08:17,90 38,60 76
18. 12 6. C Černý Jan Stark Cycling Team 03:01:50,79 00:08:18,05 38,60 76
19. 456 7. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 03:01:52,89 00:08:20,15 38,60 75
20. 107 7. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 03:05:02,31 00:11:29,57 37,94 75
21. 306 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 03:05:02,77 00:11:30,03 37,94 74
22. 672   P1 Jiřinec Jiří Bikeinvest Cycling Team 03:05:03,25 00:11:30,51 37,93
23. 615   P1 Goj Radim TT LOKO Beroun 03:07:36,59 00:14:03,85 37,42
24. 5 8. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 03:07:38,86 00:14:06,12 37,41 74
25. 4 9. B Miller Milan Tama Královice 03:07:39,07 00:14:06,33 37,41 73
26. 622   P1 Pinkava Eda Unhošť 03:07:39,20 00:14:06,46 37,41
27. 341 9. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:07:40,65 00:14:07,91 37,40 73
28. 678   P1 Chmelik Martin 03:07:41,63 00:14:08,89 37,40
29. 13 10. B Slaboch David Komplet Sport Servis 03:07:41,92 00:14:09,18 37,40 72
30. 303 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 03:07:43,29 00:14:10,55 37,40 72
31. 692   P1 Kodras Ondřej K2 Travel & Tips 03:07:43,30 00:14:10,56 37,40
32. 325 11. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 03:07:44,05 00:14:11,31 37,39 71
33. 617   P1 Krummer Radek ČEZ Cyklo Team Tábor 03:07:47,29 00:14:14,55 37,38
34. 699   P1 Papež Tomáš Messenger Praha 03:08:53,12 00:15:20,38 37,17
35. 675   P1 Tóth Miloš CSK MARKUS 03:12:03,73 00:18:30,99 36,55
36. 6 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:12:05,50 00:18:32,76 36,55 71
37. 9 12. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 03:12:06,25 00:18:33,51 36,54 70
38. 58 13. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 03:12:42,16 00:19:09,42 36,43 69
39. 320 12. C Cafourek Václav Dexter Cycling 03:13:22,43 00:19:49,69 36,30 70
40. 304 13. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:13:22,81 00:19:50,07 36,30 69
41. 526 1. E Krummer Radoslav Team CUBE 03:13:23,22 00:19:50,48 36,30 100
42. 307 14. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:13:23,91 00:19:51,17 36,30 68
43. 309 15. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:13:24,05 00:19:51,31 36,30 67
44. 7 14. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:13:24,14 00:19:51,40 36,30 68
45. 368 16. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 03:13:24,32 00:19:51,58 36,30 66
46. 670   P1 Machovský Jiří 03:13:24,40 00:19:51,66 36,30
47. 705   P2 Banka Tomáš Hovaďáci 03:13:24,64 00:19:51,90 36,30
48. 333 17. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:13:24,84 00:19:52,10 36,30 65
49. 394 18. C Katona Jiří Cyklosport Katona 03:13:25,02 00:19:52,28 36,29 64
50. 345 19. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 03:13:25,32 00:19:52,58 36,29 63
51. 311 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:13:25,84 00:19:53,10 36,29 62
52. 667   P1 Komárek Josef Cyklovrakoviště 03:13:32,69 00:19:59,95 36,27
53. 651   P1 Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro 03:13:41,24 00:20:08,50 36,24
54. 16 15. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 03:14:34,13 00:21:01,39 36,08 67
55. 375 21. D Tarasyuk Igor Žádný tým 03:15:50,08 00:22:17,34 35,85 61
56. 517 2. E Kubín Igor CSK Markus 03:19:45,20 00:26:12,46 35,14 90
57. 334 22. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:19:51,81 00:26:19,07 35,12 60
58. 405 23. C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:19:52,64 00:26:19,90 35,12 59
59. 613   P1 Goj Tomáš TriLoko Beroun 03:19:52,76 00:26:20,02 35,12
60. 697   P1 Borkovec Rudolf RUDDY 03:19:52,93 00:26:20,19 35,12
61. 627   P1 Petržílka Radek Praha 03:20:11,62 00:26:38,88 35,07
62. 668   P1 Jánský Jakub 03:20:21,86 00:26:49,12 35,04
63. 605   P1 Šmíd Jiří Kbely cycling team 03:22:16,17 00:28:43,43 34,71
64. 703   P2 Müller Roman Malé Kyšice 03:25:44,30 00:32:11,56 34,12
65. 22 16. B Šuranyi Martin CFC Kladno 03:25:44,48 00:32:11,74 34,12 66
66. 353 24. D Černý Luboš CFC Kladno 03:26:04,31 00:32:31,57 34,07 58
67. 371 25. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 03:27:15,70 00:33:42,96 33,87 57
68. 474 26. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:27:18,29 00:33:45,55 33,86 56
69. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 03:27:18,57 00:33:45,83 33,86 85
70. 392 27. D Kozel František DISTAV 03:27:19,68 00:33:46,94 33,86 55
71. 349 28. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 03:27:20,03 00:33:47,29 33,86 54
72. 507 4. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:27:21,95 00:33:49,21 33,85 81
73. 696   P1 Stejskal Vaclav 03:27:22,24 00:33:49,50 33,85
74. 676   P1 Flak David Praha 03:27:24,91 00:33:52,17 33,85
75. 694   P1 Smejkal Martin Stark cycling team 03:30:06,84 00:36:34,10 33,41
76. 682   P1 Šimek Pavel Slaný 03:31:30,45 00:37:57,71 33,19
77. 350 29. D Stark Michal Stark Cycling Team 03:35:12,14 00:41:39,40 32,62 53
78. 704   P2 Štajer Pavel Hovaďáci 03:35:32,81 00:42:00,07 32,57
79. 528 5. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 03:38:45,65 00:45:12,91 32,09 78
80. 669   P1 Zelenka Václav SK Cyklosport Kern 03:38:46,17 00:45:13,43 32,09
81. 328 30. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:38:47,39 00:45:14,65 32,09 52
82. 508 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:39:57,20 00:46:24,46 31,92 76
83. 504 7. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 03:40:26,31 00:46:53,57 31,85 75
84. 612   P1 Melichar Josef NHO Jumar 03:40:50,65 00:47:17,91 31,79
85. 525 8. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 03:40:51,06 00:47:18,32 31,79 74
86. 599 9. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 03:40:52,45 00:47:19,71 31,78 73
87. 706   P2 Bednařík Jan Kross BikeRanch Team 03:40:58,75 00:47:26,01 31,77
88. 620   P1 Černý Petr Athletico Valdek 03:41:20,20 00:47:47,46 31,72
89. 66 17. B Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 03:41:21,57 00:47:48,83 31,71 65
90. 610   P1 Margold Jan 03:42:28,42 00:48:55,68 31,55
91. 632   P1 Štecha Pavel 03:43:41,42 00:50:08,68 31,38
92. 385 31. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:44:41,59 00:51:08,85 31,24 51
93. 680   P1 Blažek Jiří Domácí Smečka 03:48:26,11 00:54:53,37 30,73
94. 629   P1 Forche Tomáš - 03:49:54,31 00:56:21,57 30,53
95. 647   P1 Hlásný Aleš 03:53:24,55 00:59:51,81 30,08
96. 649   P1 Kyncl Tomáš 03:57:17,40 01:03:44,66 29,58
97. 608   P1 Martinec Jan ACOH Praha 04:00:24,28 01:06:51,54 29,20
98. 626   P1 Kubín Jan PJHR Cycling 04:01:02,88 01:07:30,14 29,12
99. 702   P2 Melichar Jan PJHR Cycling 04:01:03,43 01:07:30,69 29,12
100. 625   P1 Palkovič Michal PJHR Cycling 04:01:04,79 01:07:32,05 29,12
101. 700   P2 Papež Martin 04:01:45,04 01:08:12,30 29,04
102. 607   P1 Veith Lukáš 04:04:02,95 01:10:30,21 28,76
103. 653   P1 Palkovič Aleš HAF Club Unhošť 04:06:05,20 01:12:32,46 28,53
104. 624   P1 Procházka Jan PJHR Cycling 04:10:07,64 01:16:34,90 28,07
105. 688   P1 Zálom Pavel 04:11:55,58 01:18:22,84 27,87
106. 520 10. W Mikšovská Alena CSK Markus 04:13:34,55 01:20:01,81 27,68 72
107. 403 32. D Novák Michal CFC Kladno 04:13:35,21 01:20:02,47 27,68 50
108. 665   P1 Jirouch Michael Rybáři Unhošť 04:20:03,78 01:26:31,04 26,99
109. 603   P1 Brzobohatý Zdeněk Kbely cycling team 04:24:49,25 01:31:16,51 26,51
110. 515 11. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 04:29:51,95 01:36:19,21 26,01 71
111. 721   P2 Bohoněk Jan CFC Kladno 04:29:53,18 01:36:20,44 26,01
112. 616   P1 Skála Michal Česká televize 04:33:20,65 01:39:47,91 25,68
113. 664   P1 Pospíšil Jakub 04:50:23,45 01:56:50,71 24,17
114. 659   P1 Pelcová Andrea Freeride Pyčo 04:50:24,88 01:56:52,14 24,17
115. 658   P1 Březina Vítek Freeride Pyčo 04:50:26,10 01:56:53,36 24,17
116. 70 18. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 04:53:36,20 02:00:03,46 23,91 64
117. 662   P1 Horáková Ivana Freeride Pyčo 04:57:02,38 02:03:29,64 23,63
118. 654   P1 Brejcha Jan Freeride Pyčo 04:59:58,75 02:06:26,01 23,40
119. 663   P1 Štorek František Freeride Pyčo 05:04:15,17 02:10:42,43 23,07
120. 646   P1 Mařík Milan SK Doksy 05:13:35,20 02:20:02,46 22,39
121. 644   P1 Breha Ondřej SK Doksy 05:13:35,20 02:20:02,46 22,39
89   A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
95   B Čížkovský Petr Žádný tým 00:00:00,00  
611   P1 Kozel František PZ Unhošť 00:00:00,00  
602   P1 Ler Viktor Kbely cycling team 00:00:00,00  
666   P1 Klinecký Lukáš 00:00:00,00  
674   P1 Provazník Jaroslav Louny 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465, pavel@sportpomaha.org


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Bryxi Jan (C) 100 b
  • Černý Jiří (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Kuchař Přemysl (C) 78 b
Celkem bodů 353 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 75 b
Celkem bodů 75 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 81 b
  • Šuranyi Martin (B) 66 b
  • Černý Luboš (D) 58 b
  • Novák Michal (D) 50 b
Celkem bodů 255 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 81 b
  • Jaroš Petr (E) 73 b
  • Prager Karel (D) 73 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
Celkem bodů 296 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 72 b
Celkem bodů 162 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 76 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Cafourek Václav (C) 70 b
  • Pacovský Tomáš (C) 68 b
Celkem bodů 288 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 74 b
Celkem bodů 74 b

DISTAV

  • Kozel František (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
  • Mužík Vít (C) 81 b
Celkem bodů 266 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 63 b
Celkem bodů 63 b

SportRaces-Isaac Team

  • Aisbrych Jiří (D) 75 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Zadáková Klára (Ž) 66 b
  • Thumová Kamila (Ž) 52 b
Celkem bodů 267 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 78 b
  • Černý Jan (C) 76 b
  • Husák Tomáš (B) 75 b
  • Šindelár Ladislav (C) 72 b
Celkem bodů 301 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 68 b
  • Tůma Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 206 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 71 b
  • Vlasák Richard (D) 60 b
Celkem bodů 131 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.