Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

12.05.2019 - Kraslický šíp

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 89 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 499   C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:40:47,31   33,21 100
2. 302   C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:22,59 00:01:35,28 32,89 90
3. 321   C Šulc David Dexter Cycling 02:54:43,00 00:13:55,69 30,56 85
4. 301   C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:25,55 00:14:38,24 30,44 81
5. 330   C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:55:36,04 00:14:48,73 30,41 78
6. 303   C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:55:47,79 00:15:00,48 30,38 76
7. 12   C Černý Jan Stark Cycling Team 02:58:55,37 00:18:08,06 29,85 74
8. 307   C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:01:18,31 00:20:31,00 29,45 70
9. 325   C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 03:01:31,57 00:20:44,26 29,42 69
10. 309   C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:08:11,57 00:27:24,26 28,38 67
11. 380   C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:17:09,07 00:36:21,76 27,09 60
12. 373   C Procházka Aleš CKKV Praha 03:22:51,91 00:42:04,60 26,32 58

Kontakt na pořadatele závodu: dvori.honza@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Černý Jiří (B) 100 b
  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
Celkem bodů 371 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 100 b
  • Sýkora Robert (C) 78 b
  • Hampl Pavel (B) 74 b
  • Prager Karel (D) 71 b
Celkem bodů 323 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 65 b
  • Trachta Pavel (D) 61 b
  • Procházka Aleš (C) 58 b
Celkem bodů 184 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 69 b
  • Němec Richard (C) 60 b
Celkem bodů 129 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 90 b
  • Šulc David (C) 85 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 66 b
Celkem bodů 311 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
Celkem bodů 175 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 73 b
Celkem bodů 73 b

SportRaces-Isaac Team

  • Mojžíšová Jaroslava (W) 81 b
  • Thuma Miroslav (A) 81 b
  • Mojžíš Jaromír (E) 78 b
  • Aisbrych Jiří (D) 75 b
Celkem bodů 315 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Sotorník Jan (B) 75 b
  • Černý Jan (C) 74 b
Celkem bodů 225 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 76 b
  • Vlasák Richard (D) 59 b
Celkem bodů 135 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.