Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

12.05.2019 - Kraslický šíp

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 89 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 608   P1 Michal Kollert Here To Win 02:33:50,73   34,71
2. 620   P1 Jonáš Vojtěch Lawi Stars Giant 02:34:00,19 00:00:09,46 34,67
3. 610   P1 Ladislav Fabišovský Sweep 02:34:12,72 00:00:21,99 34,63
4. 643   P1 Filip Endler Lawi Stars Giant 02:34:25,67 00:00:34,94 34,58
5. 615   P1 Robert Hula Toi Toi Cykloklub Slaný 02:34:31,71 00:00:40,98 34,56
6. 651   P1 Zdeněk Jílek Lawi Stars Giant 02:35:23,41 00:01:32,68 34,37
7. 622   P1 Lukáš Runt Sport-Races-Isaac Team 02:35:30,94 00:01:40,21 34,34
8. 632   P1 Ondřej Pávek Sport-Races-Isaac Team 02:35:46,94 00:01:56,21 34,28
9. 19 1. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:35:50,79 00:02:00,06 34,26 100
10. 623   P1 Lukáš Šustr Allset Racing Team 02:37:53,01 00:04:02,28 33,82
11. 2 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:38:04,48 00:04:13,75 33,78 90
12. 1 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:38:11,19 00:04:20,46 33,76 85
13. 600   P1 Bedřich Průcha Sport-Races-Isaac Team 02:38:15,53 00:04:24,80 33,74
14. 606   P1 Jaroslav Hradecký Sport-Races-Isaac Team 02:38:20,78 00:04:30,05 33,72
15. 616   P1 Martin Čech Sport-Races-Isaac Team 02:40:15,18 00:06:24,45 33,32
16. 626   P1 Jiří Doležal Sport-Races-Isaac Team 02:40:28,71 00:06:37,98 33,28
17. 601   P1 Jakub Miklovič Sport-Races-Isaac Team 02:40:32,30 00:06:41,57 33,26
18. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:40:47,31 00:06:56,58 33,21 100
19. 642   P1 Leoš Horák TCUB 02:40:57,59 00:07:06,86 33,18
20. 661   P1 Michal Dvořák KOME Klub Kraslice 02:41:24,53 00:07:33,80 33,08
21. 5 4. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:42:21,71 00:08:30,98 32,89 81
22. 302 2. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:22,59 00:08:31,86 32,89 90
23. 636   P1 Jakub Holubec Ski nordic Mariánské Lázně 02:42:36,96 00:08:46,23 32,84
24. 663   P1 Ondřej Švanda Sport-Races-Isaac Team 02:42:41,54 00:08:50,81 32,82
25. 617   P1 Tomáš Ress Sport-Races-Isaac Team 02:42:46,63 00:08:55,90 32,81
26. 604   P1 Matěj Tóth Sport-Races-Isaac Team 02:46:24,06 00:12:33,33 32,09
27. 649   P1 Martin Kraus TJ Plamen Chodov 02:47:28,41 00:13:37,68 31,89
28. 645   P1 Miroslav Zakuťanský Sport-Races-Isaac Team 02:48:04,08 00:14:13,35 31,77
29. 612   P1 Libor Morgenstein Tachov 02:49:02,84 00:15:12,11 31,59
30. 654   P1 Jakub Holub TJ Plamen Chodov 02:50:45,81 00:16:55,08 31,27
31. 653   P1 Marek Švejdar TJ Plamen Chodov 02:51:05,14 00:17:14,41 31,21
32. 602   P1 Jiří Jiřinec Bikeinvest 02:52:02,79 00:18:12,06 31,04
33. 613   P1 Kristian Kolumber Sport-Races-Isaac Team 02:52:29,98 00:18:39,25 30,96
34. 58 5. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:52:42,81 00:18:52,08 30,92 78
35. 321 3. C Šulc David Dexter Cycling 02:54:43,00 00:20:52,27 30,56 85
36. 301 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:25,55 00:21:34,82 30,44 81
37. 330 5. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:55:36,04 00:21:45,31 30,41 78
38. 609   P1 Jiří Kalabis Hnízidl tým 02:55:38,21 00:21:47,48 30,40
39. 303 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:55:47,79 00:21:57,06 30,38 76
40. 9 6. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:56:43,36 00:22:52,63 30,22 76
41. 456 7. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 02:57:58,93 00:24:08,20 30,00 75
42. 624   P1 Martin Telecký Koruna Pralines 02:58:48,32 00:24:57,59 29,86
43. 12 8. C Černý Jan Stark Cycling Team 02:58:55,37 00:25:04,64 29,85 74
44. 345 9. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 02:59:10,97 00:25:20,24 29,80 73
45. 368 10. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 02:59:48,53 00:25:57,80 29,70 72
46. 341 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:01:16,26 00:27:25,53 29,46 71
47. 656   P1 Larenz Werner Bikeprofis Zwickau 03:01:17,36 00:27:26,63 29,46
48. 307 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:01:18,31 00:27:27,58 29,45 70
49. 657   P1 Holger Zander Bikeprofis Zwickau 03:01:20,49 00:27:29,76 29,45
50. 647   P1 Tom Tvaroužek KOME Klub Kraslice 03:01:21,66 00:27:30,93 29,44
51. 603   P1 Tomáš Vrbka Cykloatom 03:01:22,69 00:27:31,96 29,44
52. 325 13. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 03:01:31,57 00:27:40,84 29,42 69
53. 475 14. Z Dýrová Šárka SportRaces-Isaac Team 03:03:40,67 00:29:49,94 29,07 68
54. 634   P1 Jiří Blažek Ski nordic Mariánské Lázně 03:04:11,82 00:30:21,09 28,99
55. 607   P1 Petra Váchová 03:04:27,83 00:30:37,10 28,95
56. 309 15. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:08:11,57 00:34:20,84 28,38 67
57. 311 16. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:09:47,07 00:35:56,34 28,14 66
58. 631   P1 Vladimír Novák 03:10:16,53 00:36:25,80 28,06
59. 34 7. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 03:10:59,53 00:37:08,80 27,96 75
60. 332 17. D Okruhlica Petr CKKV Praha 03:11:21,99 00:37:31,26 27,90 65
61. 375 18. D Tarasyuk Igor Žádný tým 03:11:39,24 00:37:48,51 27,86 64
62. 450 19. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 03:12:19,34 00:38:28,61 27,77 63
63. 639   P1 Josef Nový Nevix Team Kadaň 03:12:25,98 00:38:35,25 27,75
64. 474 20. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:13:15,03 00:39:24,30 27,63 62
65. 658   P1 Tomáš Bartoš H.I.C. 03:13:45,34 00:39:54,61 27,56
66. 650   P1 Petr Štípek KOME Klub Kraslice 03:14:01,39 00:40:10,66 27,52
67. 439 21. D Trachta Pavel CKKV Praha 03:14:40,43 00:40:49,70 27,43 61
68. 659   P1 Jan Vokoun Goofy Team 03:14:48,82 00:40:58,09 27,41
69. 380 22. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:17:09,07 00:43:18,34 27,09 60
70. 630   P1 Miloš Češpivo sedacisoupravynamiru.cz 03:17:45,93 00:43:55,20 27,00
71. 31 8. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:17:46,28 00:43:55,55 27,00 74
72. 638   P1 Václav Škréta Nevix Team Kadaň 03:19:19,60 00:45:28,87 26,79
73. 611   P1 Zuzana Nováková Sport-Races-Isaac Team 03:19:23,77 00:45:33,04 26,78
74. 628   P1 Lenk Thomas Team Aquatec 03:20:29,87 00:46:39,14 26,63
75. 334 23. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:22:33,90 00:48:43,17 26,36 59
76. 633   P1 David Ondrišík Sport-Races-Isaac Team 03:22:48,61 00:48:57,88 26,33
77. 373 24. C Procházka Aleš CKKV Praha 03:22:51,91 00:49:01,18 26,32 58
78. 662   P1 Javier Insausti 03:24:31,96 00:50:41,23 26,11
79. 599 1. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 03:30:54,65 00:57:03,92 25,32 100
80. 644   P1 Nikola Taitlová Sport-Races-Isaac Team 03:36:16,80 01:02:26,07 24,69
81. 640   P1 Karel Vyleta KOME Klub Kraslice 03:36:34,54 01:02:43,81 24,66
82. 508 2. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:37:24,86 01:03:34,13 24,56 90
83. 391 25. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 03:43:37,91 01:09:47,18 23,88 57
84. 635   P1 Milan Pěnkava Ski nordic Mariánské Lázně 03:43:45,07 01:09:54,34 23,87
85. 528 3. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 03:46:37,40 01:12:46,67 23,56 85
86. 339 26. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:47:28,94 01:13:38,21 23,47 56
87. 621   P1 Lukáš Veith 03:50:01,58 01:16:10,85 23,21
88. 328 27. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:50:35,46 01:16:44,73 23,16 55
89. 351 28. D Houška Jan Humusoft 04:20:10,30 01:46:19,57 20,52 54
90. 501 4. W Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 04:26:43,89 01:52:53,16 20,02 81
91. 502 5. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 04:26:45,83 01:52:55,10 20,02 78
92. 515 6. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 04:34:18,06 02:00:27,33 19,47 76
93. 660   P1 David Tomaschko Goofy Team 04:37:42,41 02:03:51,68 19,23
94. 652   P1 Tomáš Kubín 04:40:42,13 02:06:51,40 19,02
7   B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:00:00,00  
597   E Král Josef Kbely cycling team 00:00:00,00  
637   P1 Filip Ptáčník CK Bici Sport 00:00:00,00  
646   P1 Andreas Lumme WINAX-foodartist Racing Team 00:00:00,00  
648   P1 Karel Macán Roman Kreuziger Cycling Academy 00:00:00,00  
655   P1 Jürgen Werner Bikeprofis Zwickau 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: dvori.honza@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Černý Jiří (B) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
Celkem bodů 371 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 100 b
  • Sýkora Robert (C) 78 b
  • Hampl Pavel (B) 74 b
  • Prager Karel (D) 71 b
Celkem bodů 323 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 65 b
  • Trachta Pavel (D) 61 b
  • Procházka Aleš (C) 58 b
Celkem bodů 184 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 69 b
  • Němec Richard (C) 60 b
Celkem bodů 129 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (E) 90 b
  • Šulc David (C) 85 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
  • Tácha Petr (D) 66 b
Celkem bodů 311 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
Celkem bodů 175 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 73 b
Celkem bodů 73 b

SportRaces-Isaac Team

  • Mojžíšová Jaroslava (W) 81 b
  • Thuma Miroslav (A) 81 b
  • Mojžíš Jaromír (E) 78 b
  • Aisbrych Jiří (D) 75 b
Celkem bodů 315 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Sotorník Jan (B) 75 b
  • Černý Jan (C) 74 b
Celkem bodů 225 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 76 b
  • Vlasák Richard (D) 59 b
Celkem bodů 135 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.