Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

05.05.2019 - Bělská vteřina

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 10 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:13:35,00   44,17 120
2. 352 2. 1. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:13:36,00 00:00:01,00 44,12 120
3. 2 3. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:13:51,00 00:00:16,00 43,32 110
4. 611 4.   P1 Dubec Jan KOVO Praha 00:13:56,00 00:00:21,00 43,06
5. 8 5. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:14:01,00 00:00:26,00 42,81 105
6. 601 6.   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 00:14:03,00 00:00:28,00 42,70
7. 5 7. 2. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:14:07,00 00:00:32,00 42,50 101
8. 357 8. 2. C Štefan Jan Žádný tým 00:14:12,00 00:00:37,00 42,25 110
9. 25 9. 3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:14:13,00 00:00:38,00 42,20 98
10. 302 10. 3. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:16,00 00:00:41,00 42,06 105
11. 331 11. 1. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:22,00 00:00:47,00 41,76 101
12. 613 12.   P1 Petera Karel Rohozec Amulet Team 00:14:24,00 00:00:49,00 41,67
13. 9 13. 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:26,00 00:00:51,00 41,57 96
14. 19 14. 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:32,00 00:00:57,00 41,28 95
15. 301 15. 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:36,00 00:01:01,00 41,10 98
16. 604 16.   P1 Walsh James 00:14:38,00 00:01:03,00 41,00
17. 343 17. 2. D Tajč Jan Tama Královice 00:14:38,00 00:01:03,00 41,00 96
18. 10 18. 6. B Novák Vít CFC Kladno 00:14:43,00 00:01:08,00 40,77 94
19. 602 19.   P1 Šlégl Martin Lawi Granfondo 00:14:48,00 00:01:13,00 40,54
20. 89 20. 3. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:50,00 00:01:15,00 40,45 93
21. 4 21. 7. B Miller Milan Tama Královice 00:14:56,00 00:01:21,00 40,18 92
22. 321 22. 5. C Šulc David Dexter Cycling 00:14:58,00 00:01:23,00 40,09 95
23. 518 23. 1. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:15:02,00 00:01:27,00 39,91 120
24. 341 24. 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:15:04,00 00:01:29,00 39,82 94
25. 499 25. 6. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:15:06,00 00:01:31,00 39,74 93
26. 340 26. 4. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:15:07,00 00:01:32,00 39,69 92
27. 311 27. 5. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:15:10,00 00:01:35,00 39,56 91
28. 322 28. 6. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:15:10,00 00:01:35,00 39,56 91
29. 306 29. 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:15:12,00 00:01:37,00 39,47 89
30. 304 30. 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:15:22,00 00:01:47,00 39,05 88
31. 609 31.   P1 Guse Michal MS AUTO Česká Lípa 00:15:23,00 00:01:48,00 39,00
32. 319 32. 9. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:15:24,00 00:01:49,00 38,96 87
33. 513 33. 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:15:25,00 00:01:50,00 38,92 110
34. 603 34.   P1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 00:15:26,00 00:01:51,00 38,88
35. 326 35. 7. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:15:26,00 00:01:51,00 38,88 86
36. 468 36. 8. D Hájek Stanislav CSK Markus 00:15:31,00 00:01:56,00 38,67 85
37. 7 37. 8. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:15:34,00 00:01:59,00 38,54 91
38. 317 38. 9. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:15:34,00 00:01:59,00 38,54 84
39. 309 39. 10. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:15:36,00 00:02:01,00 38,46 83
40. 517 40. 3. E Kubín Igor CSK Markus 00:15:41,00 00:02:06,00 38,26 105
41. 15 41. 9. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:15:47,00 00:02:12,00 38,01 90
42. 454 42. 11. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:15:47,00 00:02:12,00 38,01 82
43. 6 43. 10. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:15:49,00 00:02:14,00 37,93 89
44. 368 44. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:15:53,00 00:02:18,00 37,78 81
45. 320 45. 12. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:15:53,00 00:02:18,00 37,78 81
46. 22 46. 11. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:15:55,00 00:02:20,00 37,70 88
47. 307 47. 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:15:58,00 00:02:23,00 37,58 79
48. 521 48. 4. E Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 00:15:59,00 00:02:24,00 37,54 101
49. 96 49. 4. A Pejša Vojtěch Žádný tým 00:16:00,00 00:02:25,00 37,50 87
50. 329 50. 10. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:16:02,00 00:02:27,00 37,42 78
51. 528 51. 5. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:16:04,00 00:02:29,00 37,34 98
52. 303 52. 14. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:16:09,00 00:02:34,00 37,15 77
53. 514 53. 6. E Lebeda Vladimír SWEEP Ultimate Sport 00:16:10,00 00:02:35,00 37,11 96
54. 612 54.   P1 Poupa Petr Koa Squad 00:16:19,00 00:02:44,00 36,77
55. 336 55. 11. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:16:20,00 00:02:45,00 36,73 76
56. 93 56. 5. A Dohnálek Erik Žádný tým 00:16:20,00 00:02:45,00 36,73 86
57. 332 57. 12. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:16:21,00 00:02:46,00 36,70 75
58. 17 58. 6. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:16:22,00 00:02:47,00 36,66 85
59. 614 59.   P1 Tošovský Jakub SAC Bělá pod Bezdězem 00:16:23,00 00:02:48,00 36,62
60. 707 60.   P2 Trčková Daniela Restore Cycling 00:16:32,00 00:02:57,00 36,29
61. 333 61. 15. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:16:37,00 00:03:02,00 36,11 74
62. 394 62. 16. C Katona Jiří Cyklosport Katona 00:16:47,00 00:03:12,00 35,75 73
63. 347 63. 17. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:16:52,00 00:03:17,00 35,57 72
64. 323 64. 18. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:16:53,00 00:03:18,00 35,54 71
65. 522 65. 1. F Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:16:59,00 00:03:24,00 35,33 95
66. 385 66. 2. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:17:00,00 00:03:25,00 35,29 70
67. 439 67. 13. D Trachta Pavel CKKV Praha 00:17:01,00 00:03:26,00 35,26 69
68. 428 68. 14. D Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:17:01,00 00:03:26,00 35,26 69
69. 610 69.   P1 Kváč David TJ Auto ŠKODA Mladá Boleslav 00:17:06,00 00:03:31,00 35,09
70. 334 70. 15. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:17:08,00 00:03:33,00 35,02 67
71. 510 71. 1. W Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:17:11,00 00:03:36,00 34,92 94
72. 504 72. 2. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:17:19,00 00:03:44,00 34,65 93
73. 376 73. 3. Z Muchová Veronika Cyklotrénink - František Trkal 00:17:23,00 00:03:48,00 34,52 66
74. 605 74.   P1 Hůlka Miloš Lawi Granfondo 00:17:25,00 00:03:50,00 34,45
75. 525 75. 7. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:17:28,00 00:03:53,00 34,35 92
76. 477 76. 16. D Šimek Pavel Žádný tým 00:17:32,00 00:03:57,00 34,22 65
77. 608 77.   P1 Řeháček Josef Vrchlabí 00:17:34,00 00:03:59,00 34,16
78. 91 78. 12. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:17:48,00 00:04:13,00 33,71 84
79. 474 79. 17. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:17:50,00 00:04:15,00 33,64 64
80. 404 80. 19. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:17:51,00 00:04:16,00 33,61 63
81. 361 81. 20. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 00:17:55,00 00:04:20,00 33,49 62
82. 508 82. 8. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:17:58,00 00:04:23,00 33,40 91
83. 327 83. 18. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:18:02,00 00:04:27,00 33,27 61
84. 507 84. 9. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:18:08,00 00:04:33,00 33,09 90
85. 509 85. 10. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:18:09,00 00:04:34,00 33,06 89
86. 355 86. 19. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:18:12,00 00:04:37,00 32,97 60
87. 388 87. 20. D Doubner Jan PIJAS 00:18:13,00 00:04:38,00 32,94 59
88. 339 88. 21. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:18:21,00 00:04:46,00 32,70 58
89. 515 89. 3. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:18:36,00 00:05:01,00 32,26 88
90. 391 90. 22. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:18:42,00 00:05:07,00 32,09 57
91. 377 91. 23. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:18:45,00 00:05:10,00 32,00 56
92. 706 92.   P2 Hůlková Irena Lawi Granfondo 00:18:51,00 00:05:16,00 31,83
93. 523 93. 4. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:19:08,00 00:05:33,00 31,36 87
94. 351 94. 24. D Houška Jan Humusoft 00:19:21,00 00:05:46,00 31,01 55
95. 512 95. 2. W Bartošová Lenka H.I.C. 00:20:14,00 00:06:39,00 29,65 86
96. 98 96. 13. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:20:53,00 00:07:18,00 28,73 83

Kontakt na pořadatele závodu: 605464677, 603841005, sacbela@centrum.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Bryxi Jan (C) 105 b
  • Tůma Roman (D) 101 b
  • Rydval Michal (C) 98 b
  • Baier Jiří (B) 96 b
Celkem bodů 400 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 93 b
Celkem bodů 93 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Zdeněk (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 94 b
  • Šuranyi Martin (B) 88 b
Celkem bodů 182 b

CK A je To Třebíč

  • Joch Zdeněk (F) 95 b
Celkem bodů 95 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 98 b
  • Prager Karel (D) 94 b
  • Fucik Josef (E) 90 b
  • Vlček Petr (C) 88 b
Celkem bodů 370 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 75 b
  • Trachta Pavel (D) 69 b
  • Tutsch Jiří (D) 56 b
Celkem bodů 200 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 110 b
  • Kubín Igor (E) 105 b
  • Hájek Stanislav (D) 85 b
  • Habětín Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 371 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 120 b
Celkem bodů 120 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

Cyklotrénink - František Trkal

  • Muchová Veronika (Ž) 66 b
Celkem bodů 66 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 95 b
  • Pojkarová Jitka (W) 94 b
  • Tácha Petr (D) 91 b
  • Krajčík Josef (E) 91 b
Celkem bodů 371 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 92 b
Celkem bodů 92 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 92 b
Celkem bodů 92 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 86 b
Celkem bodů 86 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 55 b
Celkem bodů 55 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 86 b
Celkem bodů 86 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 87 b
Celkem bodů 87 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 76 b
Celkem bodů 76 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Mirovský Petr (A) 110 b
Celkem bodů 230 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 85 b
  • Vild Václav (D) 61 b
Celkem bodů 146 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 105 b
  • Thuma Miroslav (A) 101 b
  • Zadáková Klára (Ž) 81 b
Celkem bodů 287 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 90 b
  • Šindelár Ladislav (C) 77 b
  • Válková Kateřina (Ž) 70 b
Celkem bodů 237 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Čapek Petr (C) 120 b
  • Brusch Lubomír (E) 98 b
  • Lebeda Vladimír (E) 96 b
Celkem bodů 314 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 96 b
  • Miller Milan (B) 92 b
Celkem bodů 188 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 91 b
  • Beránek Milan (B) 89 b
  • Tůma Jiří (C) 83 b
  • Kohout Roman (D) 69 b
Celkem bodů 332 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 88 b
  • Schunágel Karel (C) 72 b
  • Vlasák Richard (D) 67 b
Celkem bodů 227 b

Velosport Favorit Bílina

  • Kopta Václav (E) 101 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 89 b
Celkem bodů 190 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.