Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

01.05.2019 - Pavé Tour Milovice

Zobrazit:

Skupina AB - 92 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 112 1. A Taylor Jake Žádný tým 02:26:54,44   37,57 100
2. 5 2. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:26:55,14 00:00:00,70 37,57 90
3. 1 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:26:56,85 00:00:02,41 37,56 85
4. 89 4. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:57,16 00:00:02,72 37,56 81
5. 10 5. B Novák Vít CFC Kladno 02:35:42,84 00:08:48,40 35,45 78
6. 58 6. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:37:49,61 00:10:55,17 34,98 76
7. 30 7. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 02:44:51,04 00:17:56,60 33,48 75
8. 6 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:44:53,32 00:17:58,88 33,48 74
9. 105 9. B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 02:44:54,70 00:18:00,26 33,47 73
10. 7 10. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:44:55,58 00:18:01,14 33,47 72
11. 93 11. A Dohnálek Erik Žádný tým 02:45:32,26 00:18:37,82 33,35 71
12. 87 12. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 02:45:52,86 00:18:58,42 33,28 70
13. 34 13. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:49:07,15 00:22:12,71 32,64 69
14. 90 14. B Stepanov Alexey Veeam 02:55:32,98 00:28:38,54 31,44 68
15. 60 15. B Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:56:49,00 00:29:54,56 31,22 67
16. 91 16. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:58:27,96 00:31:33,52 30,93 66
14   B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 92 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:52,11   37,58 100
2. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:54,18 00:00:02,07 37,58 90
3. 301 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:26:55,21 00:00:03,10 37,57 85
4. 321 4. C Šulc David Dexter Cycling 02:31:36,02 00:04:43,91 36,41 81
5. 341 5. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:37:43,59 00:10:51,48 35,00 78
6. 306 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:37:43,67 00:10:51,56 35,00 76
7. 12 7. C Černý Jan Stark Cycling Team 02:37:45,04 00:10:52,93 34,99 75
8. 422 8. D Běhounek Michal Veloservis Team 02:44:52,88 00:18:00,77 33,48 74
9. 345 9. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 02:44:53,94 00:18:01,83 33,48 73
10. 304 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:44:54,32 00:18:02,21 33,47 72
11. 356 11. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:44:55,65 00:18:03,54 33,47 71
12. 464 12. C Kadleček František bajker.eu 02:44:56,19 00:18:04,08 33,47 70
13. 329 13. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:44:56,99 00:18:04,88 33,46 69
14. 362 14. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:44:59,34 00:18:07,23 33,46 68
15. 332 15. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:49:15,29 00:22:23,18 32,61 67
16. 325 16. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:54:21,53 00:27:29,42 31,66 66
17. 460 17. C Ptáček Josef Stark Cycling Team 02:54:32,27 00:27:40,16 31,63 65
18. 334 18. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:55:34,24 00:28:42,13 31,44 64
19. 307 19. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:55:34,74 00:28:42,63 31,44 63
20. 318 20. C Janoušek Libor GIANT cycling team 03:04:07,85 00:37:15,74 29,98 62
21. 380 21. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:04:32,99 00:37:40,88 29,91 61
22. 342 22. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 03:04:35,81 00:37:43,70 29,90 60
23. 450 23. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 03:04:47,81 00:37:55,70 29,87 59
24. 461 24. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 03:08:17,09 00:41:24,98 29,32 58
25. 309 25. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:10:25,80 00:43:33,69 28,99 57
26. 327 26. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:23:47,63 00:56:55,52 27,09 56
27. 463 27. J Foret Martin Žádný tým 03:25:38,27 00:58:46,16 26,84 55
28. 363 28. C Pavelka Milan Žádný tým 03:26:50,39 00:59:58,28 26,69 54
29. 385 29. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:30:16,29 01:03:24,18 26,25 53
303   C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:00:00,00  
474   D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
335   C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
339   D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  

Skupina EFW - 92 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 597 1. E Král Josef Kbely cycling team 02:50:52,48   32,30 100
2. 528 2. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 02:55:34,44 00:04:41,96 31,44 90
3. 507 3. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:55:35,08 00:04:42,60 31,44 85
4. 599 4. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 03:03:26,70 00:12:34,22 30,09 81
5. 515 5. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 03:18:00,00 00:27:07,52 27,88 78

Kontakt na pořadatele závodu: 603819328


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Bryxi Jan (C) 100 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Černohorský David (A) 81 b
Celkem bodů 356 b

bajker.eu

  • Kadleček František (C) 70 b
Celkem bodů 70 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 85 b
  • Jaroš Petr (E) 81 b
  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
Celkem bodů 316 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 66 b
  • Němec Richard (C) 61 b
  • Šklíba Martin (C) 58 b
Celkem bodů 185 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Dohnálek Roman (D) 69 b
  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 289 b

GIANT cycling team

  • Janoušek Libor (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 73 b
Celkem bodů 73 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 90 b
  • Raufstein Lukáš (B) 75 b
Celkem bodů 165 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 69 b
  • Tamchyna Jakub (B) 67 b
  • Ptáček Josef (C) 65 b
Celkem bodů 276 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 90 b
Celkem bodů 90 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 74 b
  • Mašek Petr (B) 72 b
  • Tůma Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 203 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 78 b
  • Vlasák Richard (D) 64 b
Celkem bodů 142 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

Veloservis Team

  • Běhounek Michal (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.