Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

14.04.2019 - Jarní časovka Předboj

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 11 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 513   1. E Burgr Josef CSK Markus 00:17:13,14   38,33 100
2. 517   2. E Kubín Igor CSK Markus 00:17:45,48 00:00:32,34 37,17 90
3. 528   3. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:18:19,67 00:01:06,53 36,01 85
4. 521   4. E Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 00:18:23,36 00:01:10,22 35,89 81
5. 514   5. E Lebeda Vladimír SWEEP Ultimate Sport 00:18:45,16 00:01:32,02 35,19 78
6. 597   6. E Král Josef Kbely cycling team 00:19:15,30 00:02:02,16 34,28 76
7. 525   7. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:19:25,48 00:02:12,34 33,98 75
8. 599   8. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:20:55,98 00:03:42,84 31,53 72
9. 502   9. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 00:21:06,10 00:03:52,96 31,28 71
10. 509   10. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:21:20,09 00:04:06,95 30,94 68
11. 508   11. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:21:39,13 00:04:25,99 30,48 67
505   12. E Heller Vlastimil Koloshop Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jarmila Zárybnická, 777 347 371, j.zarybnicka@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Baier Jiří (B) 81 b
  • Maroušek František (A) 75 b
  • Horváth Miroslav (C) 75 b
Celkem bodů 321 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 76 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
  • Šlechta Boris (B) 71 b
Celkem bodů 304 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 59 b
  • Tutsch Jiří (D) 47 b
Celkem bodů 106 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 318 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Dexter Cycling

  • Pojkarová Jitka (W) 74 b
  • Šulc David (C) 71 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
  • Šrain Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 281 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
Celkem bodů 190 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 63 b
  • Válková Kateřina (Ž) 58 b
Celkem bodů 194 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
  • Tajč Jan (D) 78 b
Celkem bodů 156 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 146 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.