Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

14.04.2019 - Jarní časovka Předboj

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 11 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 436   1. D Mullen Michael Žádný tým 00:16:29,67   40,01 85
2. 326   2. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:16:46,98 00:00:17,31 39,33 81
3. 343   3. D Tajč Jan Tama Královice 00:16:52,20 00:00:22,53 39,12 78
4. 341   4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:16:52,73 00:00:23,06 39,10 76
5. 340   5. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:17:20,20 00:00:50,53 38,07 73
6. 317   6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:35,13 00:01:05,46 37,53 70
7. 370   7. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:17:54,57 00:01:24,90 36,85 68
8. 456   8. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 00:18:08,26 00:01:38,59 36,39 66
9. 334   9. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:18:57,01 00:02:27,34 34,83 61
10. 371   10. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:19:06,61 00:02:36,94 34,54 60
11. 336   11. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:19:41,32 00:03:11,65 33,52 56
12. 337   12. D Strnad Ivo CK Omlazení.cz 00:19:45,86 00:03:16,19 33,39 54
13. 355   13. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:20:12,46 00:03:42,79 32,66 52
14. 474   14. D Tserendorj Baasanbayar Žádný tým 00:20:32,95 00:04:03,28 32,12 49
15. 339   15. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:20:37,48 00:04:07,81 32,00 48
16. 377   16. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:21:16,42 00:04:46,75 31,02 47
17. 391   17. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:21:36,57 00:05:06,90 30,54 46
18. 351   18. D Houška Jan Humusoft 00:22:16,64 00:05:46,97 29,63 45
311   19. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:00:00,00  
329   20. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jarmila Zárybnická, 777 347 371, j.zarybnicka@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Baier Jiří (B) 81 b
  • Maroušek František (A) 75 b
  • Horváth Miroslav (C) 75 b
Celkem bodů 321 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 73 b
Celkem bodů 73 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 76 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
  • Šlechta Boris (B) 71 b
Celkem bodů 304 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 59 b
  • Tutsch Jiří (D) 47 b
Celkem bodů 106 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 318 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Cyklotrénink - František Trkal

  • Muchová Veronika (Ž) 53 b
Celkem bodů 53 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter Cycling

  • Pojkarová Jitka (W) 74 b
  • Šulc David (C) 71 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
  • Krajčík Josef (E) 67 b
Celkem bodů 281 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 75 b
Celkem bodů 75 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 70 b
Celkem bodů 70 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 81 b
Celkem bodů 81 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 69 b
Celkem bodů 69 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
Celkem bodů 190 b

SportRaces-Isaac Team

  • Raufstein Lukáš (B) 72 b
  • Mojžíš Jaromír (E) 71 b
  • Palacký Petr (B) 69 b
  • Aisbrych Jiří (D) 66 b
Celkem bodů 278 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 63 b
  • Válková Kateřina (Ž) 58 b
Celkem bodů 194 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 85 b
  • Lebeda Vladimír (E) 78 b
Celkem bodů 163 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 78 b
  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 156 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 146 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 65 b
  • Vlasák Richard (D) 61 b
Celkem bodů 126 b

Velosport Favorit Bílina

  • Kopta Václav (E) 81 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 68 b
Celkem bodů 149 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.