Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

14.04.2019 - Jarní časovka Předboj

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 11 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 357   1. C Štefan Jan Žádný tým 00:15:37,54   42,24 100
2. 301   2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:16:08,95 00:00:31,41 40,87 90
3. 499   3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:04,11 00:01:26,57 38,67 75
4. 433   4. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:07,45 00:01:29,91 38,54 74
5. 309   5. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:17:33,20 00:01:55,66 37,60 72
6. 321   6. C Šulc David Dexter Cycling 00:17:34,61 00:01:57,07 37,55 71
7. 307   7. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:17:50,51 00:02:12,97 36,99 69
8. 454   8. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:17:57,80 00:02:20,26 36,74 67
9. 304   9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:18:12,09 00:02:34,55 36,26 65
10. 320   10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:18:14,98 00:02:37,44 36,17 64
11. 303   11. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:18:26,35 00:02:48,81 35,79 63
12. 323   12. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:18:46,64 00:03:09,10 35,15 62
13. 373   13. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:19:13,51 00:03:35,97 34,33 59
14. 333   14. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:19:43,13 00:04:05,59 33,47 55
306   15. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:00:00,00  
302   16. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jarmila Zárybnická, 777 347 371, j.zarybnicka@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Baier Jiří (B) 81 b
  • Maroušek František (A) 75 b
  • Horváth Miroslav (C) 75 b
Celkem bodů 321 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 76 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
  • Šlechta Boris (B) 71 b
Celkem bodů 304 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 59 b
  • Tutsch Jiří (D) 47 b
Celkem bodů 106 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 318 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Dexter Cycling

  • Pojkarová Jitka (W) 74 b
  • Šulc David (C) 71 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
  • Šrain Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 281 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
Celkem bodů 190 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 63 b
  • Válková Kateřina (Ž) 58 b
Celkem bodů 194 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
  • Tajč Jan (D) 78 b
Celkem bodů 156 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 146 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.