Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

14.04.2019 - Jarní časovka Předboj

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 11 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:15:11,26   43,46 100
2. 357 2. 1. C Štefan Jan Žádný tým 00:15:37,54 00:00:26,28 42,24 100
3. 611 3.   P1 Belfín Jiří Kovo Belfín Cyklo Team 00:15:49,22 00:00:37,96 41,72
4. 608 4.   P1 Dubec Jan Kovo Praha 00:15:55,95 00:00:44,69 41,42
5. 3 5. 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:15:58,70 00:00:47,44 41,31 90
6. 603 6.   P1 Katzenberger Andreas Cycling Team Schweinfurt 00:15:58,89 00:00:47,63 41,30
7. 301 7. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:16:08,95 00:00:57,69 40,87 90
8. 610 8.   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 00:16:21,70 00:01:10,44 40,34
9. 25 9. 3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:16:23,67 00:01:12,41 40,26 85
10. 9 10. 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:16:24,42 00:01:13,16 40,23 81
11. 4 11. 5. B Miller Milan Tama Královice 00:16:26,61 00:01:15,35 40,14 78
12. 436 12. 1. D Mullen Michael Žádný tým 00:16:29,67 00:01:18,41 40,01 85
13. 607 13.   P1 Toth Matěj SportRaces-Isaac Team 00:16:43,00 00:01:31,74 39,48
14. 13 14. 6. B Slaboch David Komplet Sport Servis 00:16:46,95 00:01:35,69 39,33 76
15. 326 15. 2. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:16:46,98 00:01:35,72 39,33 81
16. 343 16. 3. D Tajč Jan Tama Královice 00:16:52,20 00:01:40,94 39,12 78
17. 341 17. 4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:16:52,73 00:01:41,47 39,10 76
18. 58 18. 1. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:16:57,39 00:01:46,13 38,92 75
19. 499 19. 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:04,11 00:01:52,85 38,67 75
20. 433 20. 4. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:07,45 00:01:56,19 38,54 74
21. 513 21. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:17:13,14 00:02:01,88 38,33 100
22. 340 22. 5. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:17:20,20 00:02:08,94 38,07 73
23. 309 23. 5. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:17:33,20 00:02:21,94 37,60 72
24. 7 24. 7. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:17:34,16 00:02:22,90 37,57 74
25. 321 25. 6. C Šulc David Dexter Cycling 00:17:34,61 00:02:23,35 37,55 71
26. 317 26. 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:35,13 00:02:23,87 37,53 70
27. 517 27. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:17:45,48 00:02:34,22 37,17 90
28. 15 28. 8. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:17:50,08 00:02:38,82 37,01 73
29. 307 29. 7. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:17:50,51 00:02:39,25 36,99 69
30. 370 30. 7. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:17:54,57 00:02:43,31 36,85 68
31. 454 31. 8. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:17:57,80 00:02:46,54 36,74 67
32. 30 32. 9. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:18:00,00 00:02:48,74 36,67 72
33. 456 33. 8. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 00:18:08,26 00:02:57,00 36,39 66
34. 304 34. 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:18:12,09 00:03:00,83 36,26 65
35. 320 35. 10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:18:14,98 00:03:03,72 36,17 64
36. 528 36. 3. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:18:19,67 00:03:08,41 36,01 85
37. 521 37. 4. E Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 00:18:23,36 00:03:12,10 35,89 81
38. 303 38. 11. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:18:26,35 00:03:15,09 35,79 63
39. 108 39. 10. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:18:38,95 00:03:27,69 35,39 71
40. 514 40. 5. E Lebeda Vladimír SWEEP Ultimate Sport 00:18:45,16 00:03:33,90 35,19 78
41. 323 41. 12. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:18:46,64 00:03:35,38 35,15 62
42. 22 42. 11. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:18:51,89 00:03:40,63 34,99 70
43. 334 43. 9. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:18:57,01 00:03:45,75 34,83 61
44. 371 44. 10. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:19:06,61 00:03:55,35 34,54 60
45. 373 45. 13. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:19:13,51 00:04:02,25 34,33 59
46. 597 46. 6. E Král Josef Kbely cycling team 00:19:15,30 00:04:04,04 34,28 76
47. 525 47. 7. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:19:25,48 00:04:14,22 33,98 75
48. 385 48. 1. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:19:26,07 00:04:14,81 33,96 58
49. 510 49. 1. W Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:19:40,61 00:04:29,35 33,54 74
50. 463 50. 1. J Foret Martin Žádný tým 00:19:41,09 00:04:29,83 33,53 57
51. 336 51. 11. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:19:41,32 00:04:30,06 33,52 56
52. 333 52. 14. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:19:43,13 00:04:31,87 33,47 55
53. 337 53. 12. D Strnad Ivo CK Omlazení.cz 00:19:45,86 00:04:34,60 33,39 54
54. 600 54.   P1 Žádníková Blanka Bikemarast Team 00:19:46,95 00:04:35,69 33,36
55. 376 55. 2. Z Muchová Veronika Cyklotrénink - František Trkal 00:19:50,30 00:04:39,04 33,27 53
56. 104 56. 12. B Palacký Petr SportRaces-Isaac Team 00:19:55,20 00:04:43,94 33,13 69
57. 91 57. 13. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:20:00,26 00:04:49,00 32,99 68
58. 606 58.   P1 Hlaváček Zdeněk Bikemarast Team 00:20:07,82 00:04:56,56 32,79
59. 504 59. 1. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:20:10,95 00:04:59,69 32,70 73
60. 355 60. 13. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:20:12,46 00:05:01,20 32,66 52
61. 328 61. 3. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:20:18,61 00:05:07,35 32,50 51
62. 470 62. 4. Z Podracká Hana Žádný tým 00:20:29,67 00:05:18,41 32,20 50
63. 474 63. 14. D Tserendorj Baasanbayar Žádný tým 00:20:32,95 00:05:21,69 32,12 49
64. 339 64. 15. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:20:37,48 00:05:26,22 32,00 48
65. 609 65.   P1 Margold Jan Žádný tým 00:20:41,67 00:05:30,41 31,89
66. 599 66. 8. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:20:55,98 00:05:44,72 31,53 72
67. 605 67.   P1 Chába Jiří Bikemarast Team 00:20:56,07 00:05:44,81 31,53
68. 502 68. 9. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 00:21:06,10 00:05:54,84 31,28 71
69. 512 69. 2. W Bartošová Lenka H.I.C. 00:21:13,09 00:06:01,83 31,11 70
70. 523 70. 2. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:21:13,30 00:06:02,04 31,10 69
71. 377 71. 16. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:21:16,42 00:06:05,16 31,02 47
72. 509 72. 10. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:21:20,09 00:06:08,83 30,94 68
73. 601 73.   P1 Čížek Petr Žádný tým 00:21:27,45 00:06:16,19 30,76
74. 391 74. 17. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:21:36,57 00:06:25,31 30,54 46
75. 508 75. 11. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:21:39,13 00:06:27,87 30,48 67
76. 520 76. 3. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:21:42,36 00:06:31,10 30,41 66
77. 612 77.   P1 Šlezinger František Žádný tým 00:21:44,01 00:06:32,75 30,37
78. 515 78. 3. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:21:55,76 00:06:44,50 30,10 65
79. 351 79. 18. D Houška Jan Humusoft 00:22:16,64 00:07:05,38 29,63 45
80. 604 80.   P1 Žádníková Jana Bikemarast Team 00:24:07,92 00:08:56,66 27,35
81. 501 81. 4. W Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 00:24:57,98 00:09:46,72 26,44 64
522   4. F Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:00:00,00  
6   14. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:00:00,00  
311   19. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:00:00,00  
329   20. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:00:00,00  
306   15. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:00:00,00  
31   15. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
16   16. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
18   17. B Šuvada Radek Team Viessmann 00:00:00,00  
302   16. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
506   5. W Hellerová Lenka Koloshop Team 00:00:00,00  
505   12. E Heller Vlastimil Koloshop Team 00:00:00,00  
10   18. B Novák Vít CFC Kladno 00:00:00,00  
19   19. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
602     P1 Mucha Pavel Wild Gym 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jarmila Zárybnická, 777 347 371, j.zarybnicka@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Baier Jiří (B) 81 b
  • Maroušek František (A) 75 b
  • Horváth Miroslav (C) 75 b
Celkem bodů 321 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 73 b
Celkem bodů 73 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 76 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
  • Šlechta Boris (B) 71 b
Celkem bodů 304 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 59 b
  • Tutsch Jiří (D) 47 b
Celkem bodů 106 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 318 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

Cyklotrénink - František Trkal

  • Muchová Veronika (Ž) 53 b
Celkem bodů 53 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter Cycling

  • Pojkarová Jitka (W) 74 b
  • Šulc David (C) 71 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
  • Krajčík Josef (E) 67 b
Celkem bodů 281 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 75 b
Celkem bodů 75 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (W) 70 b
Celkem bodů 70 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 81 b
Celkem bodů 81 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 69 b
Celkem bodů 69 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
Celkem bodů 190 b

SportRaces-Isaac Team

  • Raufstein Lukáš (B) 72 b
  • Mojžíš Jaromír (E) 71 b
  • Palacký Petr (B) 69 b
  • Aisbrych Jiří (D) 66 b
Celkem bodů 278 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 73 b
  • Šindelár Ladislav (C) 63 b
  • Válková Kateřina (Ž) 58 b
Celkem bodů 194 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 85 b
  • Lebeda Vladimír (E) 78 b
Celkem bodů 163 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 78 b
  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 156 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 146 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 65 b
  • Vlasák Richard (D) 61 b
Celkem bodů 126 b

Velosport Favorit Bílina

  • Kopta Václav (E) 81 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 68 b
Celkem bodů 149 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.