Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.04.2019 - První šlápnutí - Nové strašecí

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 20 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 317   1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:32,00   34,75 85
2. 331   2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:59,00 00:02:27,00 32,45 76
3. 326   3. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:38:56,00 00:04:24,00 30,82 68
4. 456   4. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 00:39:21,00 00:04:49,00 30,50 66
5. 375   5. D Tarasyuk Igor Žádný tým 00:40:06,00 00:05:34,00 29,93 64
6. 329   6. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:40:20,00 00:05:48,00 29,75 63
7. 353   7. D Černý Luboš CFC Kladno 00:42:02,00 00:07:30,00 28,55 61
8. 371   8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:42:50,00 00:08:18,00 28,02 58
9. 428   9. D Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:43:36,00 00:09:04,00 27,52 57
10. 334   10. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:45:10,00 00:10:38,00 26,57 56
11. 342   11. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:45:32,00 00:11:00,00 26,35 55
12. 391   12. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:47:13,00 00:12:41,00 25,41 54
13. 339   13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:52:18,00 00:17:46,00 22,94 49
14. 472   14. D Zálom Pavel Žádný tým 01:00:35,00 00:26:03,00 19,81 48

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 78 b
Celkem bodů 343 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 66 b
  • Černý Luboš (D) 61 b
Celkem bodů 127 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 78 b
  • Soušek Karel (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
  • Sýkora Robert (C) 69 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Tajtl Tomáš (C) 81 b
  • Habětín Tomáš (C) 60 b
Celkem bodů 331 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 100 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 316 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
Celkem bodů 185 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 70 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 55 b
  • Válková Kateřina (Ž) 50 b
Celkem bodů 250 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
  • Kohout Roman (D) 57 b
Celkem bodů 257 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.