Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.04.2019 - První šlápnutí - Nové strašecí

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 20 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 321   1. C Šulc David Dexter Cycling 00:34:00,00   35,29 100
2. 301   2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:18,00 00:00:18,00 34,99 90
3. 467   3. C Tajtl Tomáš CSK Markus 00:35:04,00 00:01:04,00 34,22 81
4. 302   4. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:06,00 00:01:06,00 34,19 78
5. 303   5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:37:35,00 00:03:35,00 31,93 75
6. 362   6. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:37:47,00 00:03:47,00 31,76 74
7. 306   7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:37:56,00 00:03:56,00 31,63 73
8. 454   8. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:38:25,00 00:04:25,00 31,24 72
9. 307   9. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:38:29,00 00:04:29,00 31,18 71
10. 304   10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:38:41,00 00:04:41,00 31,02 70
11. 330   11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:38:51,00 00:04:51,00 30,89 69
12. 325   12. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:38:59,00 00:04:59,00 30,78 67
13. 333   13. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:39:39,00 00:05:39,00 30,26 65
14. 309   14. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:41:49,00 00:07:49,00 28,70 62
15. 323   15. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:42:12,00 00:08:12,00 28,44 60
16. 394   16. C Katona Jiří Cyklosport Katona 00:42:17,00 00:08:17,00 28,38 59
17. 373   17. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:47:33,00 00:13:33,00 25,24 53
18. 363   18. C Pavelka Milan Žádný tým 00:48:26,00 00:14:26,00 24,78 51

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 78 b
Celkem bodů 343 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 66 b
  • Černý Luboš (D) 61 b
Celkem bodů 127 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 78 b
  • Soušek Karel (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
  • Sýkora Robert (C) 69 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Tajtl Tomáš (C) 81 b
  • Habětín Tomáš (C) 60 b
Celkem bodů 331 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 100 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 316 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
Celkem bodů 185 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 70 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 55 b
  • Válková Kateřina (Ž) 50 b
Celkem bodů 250 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
  • Kohout Roman (D) 57 b
Celkem bodů 257 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.