Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.04.2019 - První šlápnutí - Nové strašecí

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 20 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1   1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:44:50,00   26,77 100
2. 20   2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:47:39,00 00:02:49,00 25,18 90
3. 3   3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:47:44,00 00:02:54,00 25,14 85
4. 4   4. B Miller Milan Tama Královice 00:47:58,00 00:03:08,00 25,02 81
5. 10   5. B Novák Vít CFC Kladno 00:49:36,00 00:04:46,00 24,19 76
6. 9   6. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:50:16,00 00:05:26,00 23,87 74
7. 30   7. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:54:37,00 00:09:47,00 21,97 73
8. 6   8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:56:45,00 00:11:55,00 21,15 71
9. 34   9. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:56:57,00 00:12:07,00 21,07 70
10. 105   10. B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 00:59:10,00 00:14:20,00 20,28 69
11. 31   11. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:59:42,00 00:14:52,00 20,10 68
12. 7   12. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:01:43,00 00:16:53,00 19,44 67
13. 22   13. B Šuranyi Martin CFC Kladno 01:01:58,00 00:17:08,00 19,37 66
14. 91   14. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 01:09:54,00 00:25:04,00 17,17 65
15. 70   15. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 01:15:03,00 00:30:13,00 15,99 64
87   16. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
95   17. B ČÍŽKOVSKÝ Petr Žádný tým 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 78 b
Celkem bodů 343 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 66 b
  • Černý Luboš (D) 61 b
Celkem bodů 127 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 78 b
  • Soušek Karel (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
  • Sýkora Robert (C) 69 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Tajtl Tomáš (C) 81 b
  • Habětín Tomáš (C) 60 b
Celkem bodů 331 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 100 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 316 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
Celkem bodů 185 b

Mika Training

  • Matula Michal (A) 72 b
Celkem bodů 72 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Raufstein Lukáš (B) 73 b
  • Aisbrych Jiří (D) 66 b
  • Thumová Kamila (Ž) 52 b
Celkem bodů 269 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 70 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 55 b
  • Válková Kateřina (Ž) 50 b
Celkem bodů 250 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
  • Kohout Roman (D) 57 b
Celkem bodů 257 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 75 b
  • Vlasák Richard (D) 56 b
Celkem bodů 131 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.