Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.04.2019 - První šlápnutí - Nové strašecí

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 20 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 5   1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:49:31,00   24,23 78
2. 58   2. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:49:42,00 00:00:11,00 24,14 75
3. 106   3. A Matula Michal Mika Training 00:56:02,00 00:06:31,00 21,42 72
4. 72   4. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:15:04,00 00:25:33,00 15,99 63

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 78 b
Celkem bodů 343 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 66 b
  • Černý Luboš (D) 61 b
Celkem bodů 127 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 78 b
  • Soušek Karel (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
  • Sýkora Robert (C) 69 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Tajtl Tomáš (C) 81 b
  • Habětín Tomáš (C) 60 b
Celkem bodů 331 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 100 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 316 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
Celkem bodů 185 b

Mika Training

  • Matula Michal (A) 72 b
Celkem bodů 72 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Raufstein Lukáš (B) 73 b
  • Aisbrych Jiří (D) 66 b
  • Thumová Kamila (Ž) 52 b
Celkem bodů 269 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 70 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 55 b
  • Válková Kateřina (Ž) 50 b
Celkem bodů 250 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
  • Kohout Roman (D) 57 b
Celkem bodů 257 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 75 b
  • Vlasák Richard (D) 56 b
Celkem bodů 131 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.