Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

07.04.2019 - První šlápnutí - Nové strašecí

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 20 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 321 1. 1. C Šulc David Dexter Cycling 00:34:00,00   35,29 100
2. 301 2. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:18,00 00:00:18,00 34,99 90
3. 317 3. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:32,00 00:00:32,00 34,75 85
4. 467 4. 3. C Tajtl Tomáš CSK Markus 00:35:04,00 00:01:04,00 34,22 81
5. 302 5. 4. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:06,00 00:01:06,00 34,19 78
6. 331 6. 2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:59,00 00:02:59,00 32,45 76
7. 700 7.   P2 Horváth Miroslav 00:37:18,00 00:03:18,00 32,17
8. 303 8. 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:37:35,00 00:03:35,00 31,93 75
9. 362 9. 6. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:37:47,00 00:03:47,00 31,76 74
10. 306 10. 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:37:56,00 00:03:56,00 31,63 73
11. 454 11. 8. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:38:25,00 00:04:25,00 31,24 72
12. 307 12. 9. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:38:29,00 00:04:29,00 31,18 71
13. 304 13. 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:38:41,00 00:04:41,00 31,02 70
14. 330 14. 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:38:51,00 00:04:51,00 30,89 69
15. 326 15. 3. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:38:56,00 00:04:56,00 30,82 68
16. 325 16. 12. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:38:59,00 00:04:59,00 30,78 67
17. 708 17.   P2 Zajac Filip 00:39:09,00 00:05:09,00 30,65
18. 456 18. 4. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 00:39:21,00 00:05:21,00 30,50 66
19. 333 19. 13. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:39:39,00 00:05:39,00 30,26 65
20. 513 20. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:40:00,00 00:06:00,00 30,00 100
21. 517 21. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:40:05,00 00:06:05,00 29,94 90
22. 375 22. 5. D Tarasyuk Igor Žádný tým 00:40:06,00 00:06:06,00 29,93 64
23. 329 23. 6. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:40:20,00 00:06:20,00 29,75 63
24. 707 24.   P2 Horváth Miroslav 00:41:07,00 00:07:07,00 29,19
25. 701 25.   P2 Hynek Roman 00:41:21,00 00:07:21,00 29,02
26. 309 26. 14. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:41:49,00 00:07:49,00 28,70 62
27. 353 27. 7. D Černý Luboš CFC Kladno 00:42:02,00 00:08:02,00 28,55 61
28. 323 28. 15. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:42:12,00 00:08:12,00 28,44 60
29. 394 29. 16. C Katona Jiří Cyklosport Katona 00:42:17,00 00:08:17,00 28,38 59
30. 371 30. 8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:42:50,00 00:08:50,00 28,02 58
31. 600 31.   P1 Hula Robert 00:43:34,00 00:09:34,00 27,54
32. 428 32. 9. D Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:43:36,00 00:09:36,00 27,52 57
33. 504 33. 1. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:44:37,00 00:10:37,00 26,90 85
34. 1 34. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:44:50,00 00:10:50,00 26,77 100
35. 601 35.   P1 Jílek Zdeněk 00:44:59,00 00:10:59,00 26,68
36. 334 36. 10. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:45:10,00 00:11:10,00 26,57 56
37. 342 37. 11. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:45:32,00 00:11:32,00 26,35 55
38. 528 38. 3. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:46:26,00 00:12:26,00 25,84 81
39. 602 39.   P1 Greguš Michal 00:46:35,00 00:12:35,00 25,76
40. 702 40.   P2 Nič Pavel 00:46:41,00 00:12:41,00 25,71
41. 706 41.   P2 Jaroš Petr 00:47:10,00 00:13:10,00 25,44
42. 391 42. 12. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:47:13,00 00:13:13,00 25,41 54
43. 507 43. 4. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:47:31,00 00:13:31,00 25,25 78
44. 373 44. 17. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:47:33,00 00:13:33,00 25,24 53
45. 20 45. 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:47:39,00 00:13:39,00 25,18 90
46. 3 46. 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:47:44,00 00:13:44,00 25,14 85
47. 4 47. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:47:58,00 00:13:58,00 25,02 81
48. 328 48. 1. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:48:07,00 00:14:07,00 24,94 52
49. 363 49. 18. C Pavelka Milan Žádný tým 00:48:26,00 00:14:26,00 24,78 51
50. 385 50. 2. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:48:31,00 00:14:31,00 24,73 50
51. 703 51.   P2 Baasanbayar Tserendors 00:48:51,00 00:14:51,00 24,56
52. 5 52. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:49:31,00 00:15:31,00 24,23 78
53. 10 53. 5. B Novák Vít CFC Kladno 00:49:36,00 00:15:36,00 24,19 76
54. 58 54. 2. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:49:42,00 00:15:42,00 24,14 75
55. 9 55. 6. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:50:16,00 00:16:16,00 23,87 74
56. 603 56.   P1 Toth Matěj 00:50:22,00 00:16:22,00 23,83
57. 604 57.   P1 Petržílka Radek 00:50:39,00 00:16:39,00 23,69
58. 509 58. 5. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:51:34,00 00:17:34,00 23,27 76
59. 605 59.   P1 Chmelik Martin 00:51:37,00 00:17:37,00 23,25
60. 339 60. 13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:52:18,00 00:18:18,00 22,94 49
61. 606 61.   P1 Cupl Tomáš 00:52:42,00 00:18:42,00 22,77
62. 607 62.   P1 Kodras Ondřej 00:53:28,00 00:19:28,00 22,44
63. 704 63.   P2 Fajner Anton 00:53:40,00 00:19:40,00 22,36
64. 30 64. 7. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:54:37,00 00:20:37,00 21,97 73
65. 705 65.   P2 Georgiev Martin 00:54:40,00 00:20:40,00 21,95
66. 608 66.   P1 Šichman Martin 00:55:40,00 00:21:40,00 21,56
67. 106 67. 3. A Matula Michal Mika Training 00:56:02,00 00:22:02,00 21,42 72
68. 609 68.   P1 Velek Matej 00:56:39,00 00:22:39,00 21,18
69. 6 69. 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:56:45,00 00:22:45,00 21,15 71
70. 34 70. 9. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:56:57,00 00:22:57,00 21,07 70
71. 515 71. 2. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:57:16,00 00:23:16,00 20,95 75
72. 105 72. 10. B Novotný František AC Sparta Praha cycling akademie 00:59:10,00 00:25:10,00 20,28 69
73. 31 73. 11. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:59:42,00 00:25:42,00 20,10 68
74. 472 74. 14. D Zálom Pavel Žádný tým 01:00:35,00 00:26:35,00 19,81 48
75. 7 75. 12. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:01:43,00 00:27:43,00 19,44 67
76. 22 76. 13. B Šuranyi Martin CFC Kladno 01:01:58,00 00:27:58,00 19,37 66
77. 91 77. 14. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 01:09:54,00 00:35:54,00 17,17 65
78. 610 78.   P1 Slanař Josef 01:15:01,00 00:41:01,00 16,00
79. 611 79.   P1 Patlevič Michal 01:15:02,00 00:41:02,00 15,99
80. 70 80. 15. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 01:15:03,00 00:41:03,00 15,99 64
81. 72 81. 4. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:15:04,00 00:41:04,00 15,99 63
87   16. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
95   17. B ČÍŽKOVSKÝ Petr Žádný tým 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 78 b
Celkem bodů 343 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 85 b
Celkem bodů 85 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 66 b
  • Černý Luboš (D) 61 b
Celkem bodů 127 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 78 b
  • Soušek Karel (C) 74 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
  • Sýkora Robert (C) 69 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 100 b
  • Kubín Igor (E) 90 b
  • Tajtl Tomáš (C) 81 b
  • Habětín Tomáš (C) 60 b
Celkem bodů 331 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 100 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 316 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
Celkem bodů 185 b

Mika Training

  • Matula Michal (A) 72 b
Celkem bodů 72 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Raufstein Lukáš (B) 73 b
  • Aisbrych Jiří (D) 66 b
  • Thumová Kamila (Ž) 52 b
Celkem bodů 269 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 70 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 55 b
  • Válková Kateřina (Ž) 50 b
Celkem bodů 250 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Tůma Jiří (C) 62 b
  • Kohout Roman (D) 57 b
Celkem bodů 257 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 75 b
  • Vlasák Richard (D) 56 b
Celkem bodů 131 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.