Závody a výsledky / 2019 / MTB / Výsledky

26.05.2019 - XCO Beckov

Zobrazit:

Skupina Muži - 0 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 79   P1 Staněk Pavel APEX-Bike Mobil Tábor 01:14:45,68   0,00
2. 114 1. Muži Šuser Václav BTK EURO BIKE Praha 01:16:47,14 00:02:01,46 0,00 35
3. 72   P1 Toman Vladimír www.corex.cz 01:16:56,72 00:02:11,04 0,00
4. 3   P1 Dvořák Miroslav AlphegaDravecRacingTeam 01:18:21,69 00:03:36,01 0,00
5. 4   P1 Šusta Jan Česká Spořitelna 01:18:29,27 00:03:43,59 0,00
6. 92 2. Muži Vlachovský Michal Dexter Cycling 01:18:41,74 00:03:56,06 0,00 32
7. 1   P1 Klasna Michal 01:25:51,91 00:11:06,23 0,00
8. 60 3. Muži Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 01:17:13,87 00:02:28,19 0,00 29
9. 7   P1 Susík Petr 01:19:01,22 00:04:15,54 0,00
8   P1 Kraus Václav Čistý sport 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 0 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 65   P2 Novotná neta ADASTRA Cycling Team 00:52:53,28   0,00
2. 55   P2 Kadlecová Zuzana ADASTRA Cycling Team 00:54:40,94 00:01:47,66 0,00
3. 75   P2 Tučková Monika Skibikecentrum.cz team 00:58:53,77 00:06:00,49 0,00
4. 470 1. Ženy Podracká Hana Žádný tým 01:01:12,44 00:08:19,16 0,00 15
5. 56   P2 Řehořová Jana KPC Praha 01:08:13,94 00:15:20,66 0,00
6. 63   P2 Jeřábková Bára Ivar CS Author Team 01:08:54,29 00:16:01,01 0,00

Skupina Junioři - 0 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 53   P3 Jech Filip ADASTRA Cycling Team 00:49:39,42   0,00
2. 66   P3 Hošek Adam ADASTRA Cycling Team 00:53:46,96 00:04:07,54 0,00
3. 67   P3 Kukla Dominik Adastra 00:59:26,15 00:09:46,73 0,00
4. 58   P3 Sedlecký Adam ADASTRA Cycling Team 01:04:20,67 00:14:41,25 0,00
5. 59   P3 Špaček Marek ADASTRA Cycling Team 00:49:47,76 00:00:08,34 0,00
76   P3 Kolář David 00:00:00,00  
7. 74   P3 Šuranský Martin 01:17:51,70 00:28:12,28 0,00

Skupina Veteráni - 0 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 70   P4 Chyba Jiří Nutrend specialized 00:58:29,53   0,00
2. 71   P4 Michal Prokop Big Shock Team 01:04:44,25 00:06:14,72 0,00
3. 40   P4 Faltys Pavel ADASTRA Cycling Team 01:06:14,02 00:07:44,49 0,00
4. 42   P4 Pavlíček Richard CK LOKO Rakovník 01:07:58,35 00:09:28,82 0,00
5. 34   P4 Bubla Ladislav GS CYKLOTEAM JISTEBNICE 01:08:09,88 00:09:40,35 0,00
6. 39   P4 Karkoška Milan DNP Ostrava 01:08:36,26 00:10:06,73 0,00
7. 37   P4 Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou Roudnice nad Labem 01:09:13,81 00:10:44,28 0,00
8. 406 1. Veteráni Zimmel Václav Dexter Cycling 01:10:47,67 00:12:18,14 0,00 35
9. 80   P4 Rezek Petr KONA CYCLING POINT 01:11:10,02 00:12:40,49 0,00
10. 41   P4 Šilhavý Josef Team CykloTrener 01:12:34,78 00:14:05,25 0,00
11. 36   P4 Šíma Karel 01:12:44,33 00:14:14,80 0,00
12. 68   P4 Špička Petr CK Loko Rakovník 01:12:59,77 00:14:30,24 0,00
13. 460 2. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:13:00,46 00:14:30,93 0,00 32
14. 35   P4 Trangoš Miroslav Tochovice 01:13:24,58 00:14:55,05 0,00
15. 69   P4 Špička Ivan Lužná 01:16:09,07 00:17:39,54 0,00
16. 64   P4 Novotný Jiří 01:23:08,43 00:24:38,90 0,00
17. 32   P4 Vyhnálek Bohumil 01:23:33,68 00:25:04,15 0,00
18. 33   P4 Bulejčík Josef BIKE MARAST 01:26:22,74 00:27:53,21 0,00

Kontakt na pořadatele závodu: 602212144, misak4@seznam.cz

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.