Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

30.09.2018 - Poslední šlápnutí

Zobrazit:

Skupina AB - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 98 1. B Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 01:31:17,30   43,38 100
2. 103 2. A Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 01:32:00,90 00:00:43,60 43,04 90
3. 1 3. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:32:24,60 00:01:07,30 42,85 85
4. 22 4. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 01:33:34,60 00:02:17,30 42,32 81
5. 18 5. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:33:34,90 00:02:17,60 42,32 78
6. 23 6. B Masař Jan Stark Cycling Team 01:33:35,00 00:02:17,70 42,32 76
7. 3 7. A Novák Vít CFC Kladno 01:33:35,30 00:02:18,00 42,31 75
8. 4 8. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 01:33:35,30 00:02:18,00 42,31 74
9. 24 9. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 01:33:36,30 00:02:19,00 42,31 73
10. 2 10. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 01:33:36,30 00:02:19,00 42,31 72
11. 101 11. B Endler Filip LAWI STARS - GIANT 01:33:51,60 00:02:34,30 42,19 71
12. 108 12. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 01:35:22,10 00:04:04,80 41,52 70
13. 71 13. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 01:45:36,20 00:14:18,90 37,50 69
14. 6 14. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:45:36,20 00:14:18,90 37,50 68
15. 90 15. B Baier Jiří Velosport Domažlice 01:47:27,30 00:16:10,00 36,85 67
16. 8 16. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:47:27,30 00:16:10,00 36,85 66
17. 12 17. B Šuranyi Martin CFC Kladno 01:47:34,30 00:16:17,00 36,81 65
18. 61 18. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 01:58:18,50 00:27:01,20 33,47 64

Skupina CDEJHŽ - 44 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 447 1. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 01:04:36,60   40,86 100
2. 475 2. J Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 01:04:38,20 00:00:01,60 40,84 90
3. 341 3. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:04:39,30 00:00:02,70 40,83 85
4. 307 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:04:39,50 00:00:02,90 40,83 81
5. 301 5. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 01:04:39,70 00:00:03,10 40,83 78
6. 382 6. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 01:04:39,80 00:00:03,20 40,83 76
7. 493 7. C Valeš Jan Žádný tým 01:04:40,30 00:00:03,70 40,82 75
8. 326 8. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 01:04:40,50 00:00:03,90 40,82 74
9. 378 9. C Šulc David Dexter Cycling 01:04:40,70 00:00:04,10 40,82 73
10. 306 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:04:41,00 00:00:04,40 40,81 72
11. 335 11. C Kozel František DISTAV 01:04:41,30 00:00:04,70 40,81 71
12. 369 12. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:04:42,00 00:00:05,40 40,80 70
13. 406 13. C Krob Pavel Dexter Cycling 01:04:47,60 00:00:11,00 40,74 69
14. 319 14. C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:09:16,20 00:04:39,60 38,11 68
15. 311 15. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:09:24,00 00:04:47,40 38,04 67
16. 330 16. C Habětín Tomáš CSK Markus 01:09:24,70 00:04:48,10 38,03 66
17. 337 17. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 01:09:25,00 00:04:48,40 38,03 65
18. 411 18. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 01:09:25,00 00:04:48,40 38,03 64
19. 405 19. C Čech Antonín Stark Cycling Team 01:09:39,80 00:05:03,20 37,90 63
20. 469 20. E Král Josef Kbely cycling team 01:12:27,80 00:07:51,20 36,43 62
21. 314 21. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:12:29,20 00:07:52,60 36,42 61
22. 362 22. C Brambora Karel CS Stodůlky 01:12:38,50 00:08:01,90 36,34 60
23. 365 23. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 01:15:35,40 00:10:58,80 34,93 59
24. 396 24. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 01:17:22,00 00:12:45,40 34,12 58
25. 376 25. C Pavelka Milan Žádný tým 01:17:25,90 00:12:49,30 34,09 57
26. 354 26. D Houška Jan Humusoft 01:28:51,30 00:24:14,70 29,71 56
27. 375 27. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 01:28:51,70 00:24:15,10 29,71 55
28. 371 28. E Introvič Petar CSK Markus 01:59:20,00 00:54:43,40 22,12 54
364   C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Sedláčik Ľubomír (B) 85 b
  • Wood Ian (C) 74 b
  • Vejvoda Josef (D) 70 b
Celkem bodů 229 b

Borkovec Cycling

  • Borkovec Matyáš (J) 90 b
Celkem bodů 90 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 75 b
  • Šuranyi Martin (B) 65 b
Celkem bodů 140 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 60 b
Celkem bodů 60 b

CSK Markus

  • Habětín Tomáš (C) 66 b
  • Introvič Petar (E) 54 b
Celkem bodů 120 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 81 b
  • Šulc David (C) 73 b
  • Krob Pavel (C) 69 b
  • Cafourek Václav (C) 68 b
Celkem bodů 291 b

DISTAV

  • Kozel František (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 85 b
Celkem bodů 85 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 70 b
  • Kryka Pavel (E) 58 b
Celkem bodů 128 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 62 b
Celkem bodů 62 b

LAWI STARS - GIANT

  • Treml Daniel (C) 100 b
  • Nežerka Václav (B) 100 b
  • Vojtěch Jonáš (A) 90 b
  • Janoušek Libor (C) 78 b
Celkem bodů 368 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

SportRaces-Isaac Team

  • Doležal Jiří (A) 81 b
  • Hradecký Jaroslav (A) 73 b
Celkem bodů 154 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 78 b
  • Masař Jan (B) 76 b
  • Kryška Pavel (C) 76 b
  • Šindelár Ladislav (C) 72 b
Celkem bodů 302 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 66 b
Celkem bodů 66 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 61 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 55 b
Celkem bodů 116 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.