Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

23.09.2018 - Klikovy vrchy - mistrovství UAC

Zobrazit:

Skupina AB - 72 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. A Novotný Oldřich CT WEBER 02:05:56,00   34,30 120
2. 604   P1 Pech Jan Spinning HK 02:05:57,00 00:00:01,00 34,30
3. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:05:57,00 00:00:01,00 34,30 110
4. 13 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:05:58,00 00:00:02,00 34,29 105
5. 101 4. B Endler Filip LAWI STARS - GIANT 02:07:46,00 00:01:50,00 33,81 101
6. 11 5. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:47,00 00:01:51,00 33,81 98
7. 607   P1 Holan Petr CT Weber 02:07:50,00 00:01:54,00 33,79
8. 2 6. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:08:25,00 00:02:29,00 33,64 96
9. 3 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:08:25,00 00:02:29,00 33,64 95
10. 9 8. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:08:25,00 00:02:29,00 33,64 94
11. 5 9. B Miller Milan Tama Královice 02:08:27,00 00:02:31,00 33,63 93
12. 601   P1 Vlachovský Michal 02:09:48,00 00:03:52,00 33,28
13. 6 10. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:14:07,00 00:08:11,00 32,21 92
14. 606   P1 Husák Tomáš 02:14:08,00 00:08:12,00 32,21
15. 603   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 02:14:08,00 00:08:12,00 32,21
16. 8 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:14:08,00 00:08:12,00 32,21 91
17. 602   P1 Prokop Pavel Veloservis Team 02:14:09,00 00:08:13,00 32,20
18. 600   P1 Starczewski Filip Bike-Point.eu 02:14:13,00 00:08:17,00 32,19
19. 37 12. B Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 02:16:59,00 00:11:03,00 31,54 90
20. 605   P1 Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:17:07,00 00:11:11,00 31,51
21. 109 13. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:18:40,00 00:12:44,00 31,15 89
22. 14 14. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:19:02,00 00:13:06,00 31,07 88
23. 102 15. A Šedivý Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:22:07,00 00:16:11,00 30,40 87
24. 108 16. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:22:42,00 00:16:46,00 30,27 86
25. 132 17. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:23:05,00 00:17:09,00 30,19 85
26. 12 18. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:25:16,00 00:19:20,00 29,74 84
27. 141 19. B čížek petr CSK Markus 02:40:19,00 00:34:23,00 26,95 83

Skupina CDEJHŽ - 72 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 711   P2 Svoboda Jakub CK Kolokrám 01:59:40,00   36,10
2. 322 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:59:45,00 00:00:05,00 36,08 120
3. 718   P2 Franc Lubomír CK Petřvald 02:04:07,00 00:04:27,00 34,81
4. 704   P2 Vondráček Jan CK Příbram Fanny Gastro 02:04:07,00 00:04:27,00 34,81
5. 708   P2 Průcha Bedřich SportRaces - Isaac Team 02:04:09,00 00:04:29,00 34,80
6. 714   P2 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 02:06:08,00 00:06:28,00 34,25
7. 377 2. J Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12 110
8. 343 3. C Beneš Martin CT WEBER 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12 105
9. 706   P2 Štemberk Pavel CK Příbram Fanny Gastro 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12
10. 703   P2 Otta Josef CK Příbram Fanny Gastro 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12
11. 700   P2 Kopelent David CK Příbram Fanny Gastro 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12
12. 369 4. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12 101
13. 378 5. C Šulc David Dexter Cycling 02:06:39,00 00:06:59,00 34,11 98
14. 428 6. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:06:39,00 00:06:59,00 34,11 96
15. 359 7. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:08:12,00 00:08:32,00 33,70 95
16. 307 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:08:19,00 00:08:39,00 33,67 94
17. 702   P2 Štemberk Jáchym CK Příbram Fanny Gastro 02:08:21,00 00:08:41,00 33,66
18. 406 9. C Krob Pavel Dexter Cycling 02:08:22,00 00:08:42,00 33,65 93
19. 710   P2 Říha Jiří CK Kolokrám 02:08:23,00 00:08:43,00 33,65
20. 327 10. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:08:25,00 00:08:45,00 33,64 92
21. 338 11. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:08:25,00 00:08:45,00 33,64 91
22. 303 12. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:56,00 00:12:16,00 32,74 90
23. 304 13. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:11:56,00 00:12:16,00 32,74 89
24. 319 14. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:11:57,00 00:12:17,00 32,74 88
25. 306 15. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:11:58,00 00:12:18,00 32,74 87
26. 351 16. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:12:02,00 00:12:22,00 32,72 86
27. 305 17. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:12:03,00 00:12:23,00 32,71 85
28. 308 18. D Michal Petr CSK Markus 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99 84
29. 309 19. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99 83
30. 709   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99
31. 441 20. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99 82
32. 440 21. C Eger Emil Dexter Cycling 02:15:18,00 00:15:38,00 31,93 81
33. 453 22. C Navrátil Tomáš KPC Praha 02:15:23,00 00:15:43,00 31,91 80
34. 315 23. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:17:43,00 00:18:03,00 31,37 79
35. 411 24. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:17:43,00 00:18:03,00 31,37 78
36. 439 25. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:18:00,00 00:18:20,00 31,30 77
37. 329 26. D Černý Luboš CFC Kladno 02:18:50,00 00:19:10,00 31,12 76
38. 311 27. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:20:35,00 00:20:55,00 30,73 75
39. 712   P2 Skopeček Michal 02:20:39,00 00:20:59,00 30,71
40. 705   P2 Pokorný Ladislav Kbely Cycling Team 02:21:06,00 00:21:26,00 30,62
41. 466 28. E Burgr Josef CSK Markus 02:21:52,00 00:22:12,00 30,45 74
42. 336 29. D Vlk Ladislav KPC Praha 02:26:01,00 00:26:21,00 29,59 73
43. 346 30. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:26:43,00 00:27:03,00 29,44 72
44. 337 31. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 02:26:48,00 00:27:08,00 29,43 71
45. 345 32. D Bartoš Tomáš H.I.C. 02:27:21,00 00:27:41,00 29,32 70
46. 469 33. E Král Josef Kbely cycling team 02:29:43,00 00:30:03,00 28,85 69
47. 717   P2 Lexa Václav 02:30:13,00 00:30:33,00 28,76
48. 715   P2 Milec Jiřincová Jana 02:30:21,00 00:30:41,00 28,73
49. 313 34. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:30:25,00 00:30:45,00 28,72 68
50. 314 35. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:30:30,00 00:30:50,00 28,70 67
51. 434 36. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:47,00 00:31:07,00 28,65 66
52. 318 37. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:31:00,00 00:31:20,00 28,61 65
53. 344 38. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 02:35:06,00 00:35:26,00 27,85 64
54. 325 39. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:36:35,00 00:36:55,00 27,59 63
55. 443 40. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:39:35,00 00:39:55,00 27,07 62
56. 330 41. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:39:41,00 00:40:01,00 27,05 61
57. 716   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:43:33,00 00:43:53,00 26,41
58. 376 42. C Pavelka Milan Žádný tým 02:45:27,00 00:45:47,00 26,11 60
59. 396 43. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 02:47:00,00 00:47:20,00 25,87 59
60. 707   P2 Staněk Bohuslav 02:50:00,00 00:50:20,00 25,41
61. 713   P2 Michálek Petr Vinohradské Šlapky 02:53:09,00 00:53:29,00 24,95
62. 320 44. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:53:42,00 00:54:02,00 24,87 58
63. 354 45. D Houška Jan Humusoft 03:14:30,00 01:14:50,00 22,21 57
64. 375 46. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 03:16:10,00 01:16:30,00 22,02 56
65. 498 47. J Šlosar Václav Dexter Cycling 03:18:05,00 01:18:25,00 21,81 55
326   C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
447   C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606553194


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 120 b
  • Vejvoda Josef (D) 101 b
  • Kubíček Michal (B) 98 b
  • Bryxi Jan (C) 95 b
Celkem bodů 414 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 95 b
  • Andrejs Marek (A) 89 b
  • Šuranyi Martin (B) 84 b
  • Černý Luboš (D) 76 b
Celkem bodů 344 b

CK Vinohradské šlapky

  • Soušek Karel (C) 96 b
  • Sýkora Robert (C) 92 b
  • Vlček Petr (C) 83 b
  • Vlček Jiří (C) 77 b
Celkem bodů 348 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 79 b
Celkem bodů 79 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 84 b
  • čížek petr (B) 83 b
  • Burgr Josef (E) 74 b
  • Habětín Tomáš (C) 61 b
Celkem bodů 302 b

CT WEBER

  • Novotný Oldřich (A) 120 b
  • Beneš Martin (C) 105 b
Celkem bodů 225 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 82 b
Celkem bodů 82 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 98 b
  • Rendl Jaroslav (C) 94 b
  • Krob Pavel (C) 93 b
  • Cafourek Václav (C) 88 b
Celkem bodů 373 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 86 b
  • Kobík Petr (D) 64 b
  • Kryka Pavel (E) 59 b
Celkem bodů 209 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 69 b
Celkem bodů 69 b

Kellys Bike Ranch Team

  • Kluch Luboš (J) 110 b
Celkem bodů 110 b

KPC Praha

  • Navrátil Tomáš (C) 80 b
  • Vlk Ladislav (D) 73 b
Celkem bodů 153 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 110 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 105 b
  • Endler Filip (B) 101 b
  • Somr Michael (B) 96 b
Celkem bodů 412 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thumová Kamila (Ž) 62 b
Celkem bodů 62 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (B) 92 b
  • Šindelár Ladislav (C) 87 b
  • Boháčová Zuzana (Ž) 78 b
  • Jelínek Zbyněk (D) 71 b
Celkem bodů 328 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 93 b
Celkem bodů 93 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 91 b
  • Mašek Petr (B) 88 b
Celkem bodů 179 b

TJ Spartak Třebíč

  • Zháňal Pavel (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 67 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 56 b
Celkem bodů 123 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 91 b
Celkem bodů 91 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.