Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

15.09.2018 - Časovka do vrchu Račice nad Berounkou

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 4,6 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 98 1. 1. B Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 00:10:02,47   27,49 100
2. 322 2. 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:10:42,29 00:00:39,82 25,78 100
3. 13 3. 2. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:10:49,96 00:00:47,49 25,48 90
4. 301 4. 2. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 00:10:56,54 00:00:54,07 25,22 90
5. 9 5. 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:10,22 00:01:07,75 24,71 85
6. 2 6. 4. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:11:12,90 00:01:10,43 24,61 81
7. 359 7. 3. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:14,21 00:01:11,74 24,56 85
8. 304 8. 4. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:11:14,39 00:01:11,92 24,56 81
9. 5 9. 5. B Miller Milan Tama Královice 00:11:16,58 00:01:14,11 24,48 78
10. 4 10. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:11:16,58 00:01:14,11 24,48 78
11. 369 11. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:16,99 00:01:14,52 24,46 78
12. 83 12. 2. A Davies Joshua CC London 00:11:25,70 00:01:23,23 24,15 75
13. 90 13. 6. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:11:28,71 00:01:26,24 24,04 74
14. 603 14.   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 00:11:35,64 00:01:33,17 23,81
15. 378 15. 5. C Šulc David Dexter Cycling 00:11:37,18 00:01:34,71 23,75 76
16. 21 16. 3. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:11:38,09 00:01:35,62 23,72 73
17. 303 17. 6. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:50,47 00:01:48,00 23,31 75
18. 306 18. 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:11:58,23 00:01:55,76 23,06 74
19. 701 19.   P2 Klika Antonín SKP Beroun 00:11:58,69 00:01:56,22 23,04
20. 305 20. 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:59,74 00:01:57,27 23,01 73
21. 6 21. 7. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:12:02,78 00:02:00,31 22,91 72
22. 600 22.   P1 Ptáčník Filip CK Bicisport 00:12:03,75 00:02:01,28 22,88
23. 307 23. 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:12:04,61 00:02:02,14 22,85 72
24. 327 24. 9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:12:14,79 00:02:12,32 22,54 71
25. 351 25. 3. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:14,96 00:02:12,49 22,53 70
26. 319 26. 10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:12:24,51 00:02:22,04 22,24 69
27. 706 27.   P2 Skřeček Robert Cycling Brno 00:12:25,21 00:02:22,74 22,22
28. 8 28. 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:12:26,36 00:02:23,89 22,19 71
29. 428 29. 11. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:12:26,37 00:02:23,90 22,19 68
30. 604 30.   P1 Wohl Pavel ELAP 00:12:29,25 00:02:26,78 22,10
31. 309 31. 12. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:12:29,49 00:02:27,02 22,10 67
32. 441 32. 13. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:12:41,11 00:02:38,64 21,76 66
33. 702 33.   P2 Vrbka Tomáš Cyklo ATOM 00:12:42,89 00:02:40,42 21,71
34. 707 34.   P2 Fiala Lukáš 00:12:44,77 00:02:42,30 21,65
35. 466 35. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:12:45,02 00:02:42,55 21,65 65
36. 308 36. 4. D Michal Petr CSK Markus 00:12:48,12 00:02:45,65 21,56 64
37. 108 37. 9. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:12:52,18 00:02:49,71 21,45 70
38. 315 38. 14. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:12:53,30 00:02:50,83 21,41 63
39. 439 39. 15. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:12:58,87 00:02:56,40 21,26 62
40. 353 40. 5. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:12:59,93 00:02:57,46 21,23 61
41. 700 41.   P2 Ševčíková Petra DUKLA PRAHA 00:13:07,22 00:03:04,75 21,04
42. 461 42. 16. C Zimmel Václav Dexter Cycling 00:13:08,19 00:03:05,72 21,01 60
43. 431 43. 17. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:13:14,32 00:03:11,85 20,85 59
44. 602 44.   P1 Cupl Tomáš MAC HYCEZELER 00:13:23,64 00:03:21,17 20,61
45. 311 45. 18. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:13:28,23 00:03:25,76 20,49 58
46. 478 46. 1. H Součková Anna TJ Kovo Praha 00:13:33,12 00:03:30,65 20,37 57
47. 7 47. 10. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:13:33,24 00:03:30,77 20,36 69
48. 705 48.   P2 Aisbrych Jiří Podbořany 00:13:34,29 00:03:31,82 20,34
49. 401 49. 2. E Šejna Karel CKKV Praha 00:13:35,83 00:03:33,36 20,30 56
50. 313 50. 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:13:40,60 00:03:38,13 20,18 55
51. 12 51. 11. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:13:41,31 00:03:38,84 20,16 68
52. 336 52. 7. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:14:04,47 00:04:02,00 19,61 54
53. 405 53. 19. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:14:05,49 00:04:03,02 19,59 53
54. 370 54. 8. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:14:11,58 00:04:09,11 19,45 52
55. 432 55. 9. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:14:12,32 00:04:09,85 19,43 51
56. 337 56. 10. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:14:26,79 00:04:24,32 19,10 50
57. 434 57. 1. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:37,01 00:04:34,54 18,88 49
58. 318 58. 3. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:14:37,47 00:04:35,00 18,87 48
59. 314 59. 11. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:14:42,44 00:04:39,97 18,77 47
60. 20 60. 12. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:14:42,83 00:04:40,36 18,76 67
61. 345 61. 12. D Bartoš Tomáš H.I.C. 00:14:45,42 00:04:42,95 18,70 46
62. 704 62.   P2 Mojžíš Jaromír SPORTRACES - ISAAC TEAM 00:14:51,48 00:04:49,01 18,58
63. 708 63.   P2 Jelínek Martin 00:14:54,28 00:04:51,81 18,52
64. 454 64. 2. Z Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:14:54,51 00:04:52,04 18,51 45
65. 362 65. 20. C Brambora Karel CS Stodůlky 00:14:57,69 00:04:55,22 18,45 44
66. 443 66. 3. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:15:04,70 00:05:02,23 18,30 43
67. 325 67. 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:15:05,44 00:05:02,97 18,29 42
68. 435 68. 4. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:15:26,40 00:05:23,93 17,88 41
69. 320 69. 13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:16:34,51 00:06:32,04 16,65 40
70. 323 70. 5. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:16:47,34 00:06:44,87 16,44 39
71. 396 71. 5. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:16:59,19 00:06:56,72 16,25 38
72. 601 72.   P1 Kolenko Petr Račice 00:17:09,82 00:07:07,35 16,08
73. 385 73. 14. D Škrabal Petr Dexter Cycling 00:18:15,06 00:08:12,59 15,12 37
74. 355 74. 6. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:18:27,40 00:08:24,93 14,95 36
75. 340 75. 6. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:18:36,75 00:08:34,28 14,83 35
76. 354 76. 15. D Houška Jan Humusoft 00:19:14,19 00:09:11,72 14,35 34
77. 703 77.   P2 Mojžíšová Jaroslava SPORTRACES - ISAAC TEAM 00:20:35,09 00:10:32,62 13,41

Kontakt na pořadatele závodu: 721505337


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
  • Bryxi Jan (C) 85 b
  • Vejvoda Josef (D) 78 b
Celkem bodů 348 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 75 b
Celkem bodů 75 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 71 b
  • Soušek Karel (C) 68 b
  • Vlček Petr (C) 67 b
  • Vlček Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 268 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 63 b
  • Šejna Karel (E) 56 b
Celkem bodů 119 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (C) 44 b
Celkem bodů 44 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 65 b
  • Michal Petr (D) 64 b
Celkem bodů 129 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 76 b
  • Rendl Jaroslav (C) 72 b
  • Cafourek Václav (C) 69 b
  • Zimmel Václav (C) 60 b
Celkem bodů 277 b

DNT Chomutov

  • Jirásek Jaroslav (E) 35 b
Celkem bodů 35 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 70 b
  • Kryka Pavel (E) 38 b
Celkem bodů 108 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (D) 46 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 36 b
Celkem bodů 82 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 34 b
Celkem bodů 34 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 51 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 41 b
Celkem bodů 92 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

LAWI STARS - GIANT

  • Nežerka Václav (B) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 90 b
  • Mužík Vít (C) 81 b
Celkem bodů 361 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 73 b
  • Thumová Kamila (Ž) 43 b
Celkem bodů 116 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 74 b
  • Černý Jan (B) 72 b
  • Slaboch David (B) 69 b
  • Urban Dan (B) 67 b
Celkem bodů 282 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

TJ Kovo Praha

  • Součková Anna (H) 57 b
Celkem bodů 57 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 47 b
Celkem bodů 47 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.