Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

09.09.2018 - Časovka jednotlivců Česká Lípa

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 18 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 364 1. 1. C Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 00:23:59,29   45,02 100
2. 13 2. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:24:16,60 00:00:17,31 44,49 100
3. 397 3. 2. C Štefan Jan Žádný tým 00:24:28,40 00:00:29,11 44,13 90
4. 24 4. 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 00:24:31,09 00:00:31,80 44,05 90
5. 21 5. 2. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:24:35,47 00:00:36,18 43,92 85
6. 95 6. 2. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:24:36,55 00:00:37,26 43,89 81
7. 359 7. 3. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:24:42,77 00:00:43,48 43,70 85
8. 303 8. 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:24:58,58 00:00:59,29 43,24 81
9. 4 9. 3. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:25:13,86 00:01:14,57 42,80 78
10. 27 10. 3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:25:31,54 00:01:32,25 42,31 76
11. 304 11. 5. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:25:55,91 00:01:56,62 41,65 78
12. 307 12. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:25:57,35 00:01:58,06 41,61 76
13. 466 13. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:25:59,70 00:02:00,41 41,55 75
14. 353 14. 1. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:26:00,51 00:02:01,22 41,52 74
15. 344 15. 2. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 00:26:08,18 00:02:08,89 41,32 73
16. 460 16. 2. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:26:10,57 00:02:11,28 41,26 72
17. 309 17. 7. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:26:24,30 00:02:25,01 40,90 71
18. 5 18. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:26:30,83 00:02:31,54 40,73 75
19. 38 19. 5. B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:26:40,00 00:02:40,71 40,50 74
20. 305 20. 3. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:40,99 00:02:41,70 40,47 70
21. 433 21. 8. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:26:44,87 00:02:45,58 40,38 69
22. 8 22. 6. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:26:56,88 00:02:57,59 40,08 73
23. 14 23. 7. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:01,17 00:03:01,88 39,97 72
24. 308 24. 4. D Michal Petr CSK Markus 00:27:06,23 00:03:06,94 39,85 68
25. 439 25. 9. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:27:11,39 00:03:12,10 39,72 67
26. 336 26. 5. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:27:21,92 00:03:22,63 39,47 66
27. 449 27. 10. C Procházka Milan Dexter Cycling 00:27:23,04 00:03:23,75 39,44 65
28. 341 28. 6. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:27:23,57 00:03:24,28 39,43 64
29. 431 29. 11. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:26,27 00:03:26,98 39,36 63
30. 416 30. 7. D Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:27:29,45 00:03:30,16 39,29 62
31. 311 31. 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:27:42,64 00:03:43,35 38,97 61
32. 306 32. 13. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:27:49,05 00:03:49,76 38,82 60
33. 313 33. 8. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:27:52,96 00:03:53,67 38,73 59
34. 15 34. 4. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:28:22,09 00:04:22,80 38,07 71
35. 20 35. 8. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:28:22,13 00:04:22,84 38,07 70
36. 437 36. 3. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:28:23,89 00:04:24,60 38,03 58
37. 487 37. 9. D Bílek Miroslav CSK Markus 00:28:23,99 00:04:24,70 38,03 57
38. 125 38. 9. B Nádvorník Jan Žádný tým 00:28:33,54 00:04:34,25 37,82 69
39. 314 39. 10. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:28:34,59 00:04:35,30 37,79 56
40. 312 40. 14. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:28:40,47 00:04:41,18 37,66 55
41. 432 41. 11. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:28:44,52 00:04:45,23 37,58 54
42. 401 42. 4. E Šejna Karel CKKV Praha 00:28:49,30 00:04:50,01 37,47 53
43. 330 43. 15. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:28:53,82 00:04:54,53 37,37 52
44. 365 44. 12. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:28:53,82 00:04:54,53 37,37 52
45. 318 45. 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:28:57,06 00:04:57,77 37,30 50
46. 84 46. 5. A Pěkný Jaromír Žádný tým 00:29:05,14 00:05:05,85 37,13 68
47. 396 47. 6. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:29:43,75 00:05:44,46 36,33 49
48. 325 48. 7. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:29:48,16 00:05:48,87 36,24 48
49. 446 49. 1. Z Muchová Veronika Žádný tým 00:29:48,21 00:05:48,92 36,24 47
50. 443 50. 2. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:29:56,88 00:05:57,59 36,06 46
51. 328 51. 13. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:30:47,62 00:06:48,33 35,07 45
52. 435 52. 3. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:31:04,15 00:07:04,86 34,76 44
53. 410 53. 14. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:31:22,49 00:07:23,20 34,42 43
54. 354 54. 15. D Houška Jan Humusoft 00:34:26,38 00:10:27,09 31,36 42
55. 385 55. 16. D Škrabal Petr Dexter Cycling 00:35:26,44 00:11:27,15 30,47 41

Kontakt na pořadatele závodu: 738931284


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Bryxi Jan (C) 85 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Vohnik Stanislav (D) 70 b
  • Kokoška Pavel (C) 63 b
Celkem bodů 299 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 76 b
  • Rašev Eugen (D) 74 b
  • Vlček Petr (C) 71 b
  • Vlček Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 288 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 53 b
  • Tutsch Jiří (D) 43 b
Celkem bodů 96 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 75 b
  • Michal Petr (D) 68 b
  • Bílek Miroslav (D) 57 b
  • Habětín Tomáš (C) 52 b
Celkem bodů 252 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 72 b
Celkem bodů 72 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Švestka Vladislav (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Procházka Milan (C) 65 b
  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
  • Tácha Petr (D) 59 b
Celkem bodů 261 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 73 b
  • Kryka Pavel (E) 49 b
Celkem bodů 122 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 42 b
Celkem bodů 42 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 54 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 44 b
Celkem bodů 98 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 66 b
Celkem bodů 66 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mužík Vít (C) 78 b
  • Mirovský Petr (A) 78 b
Celkem bodů 256 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 71 b
  • Vild Václav (D) 45 b
Celkem bodů 116 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 52 b
Celkem bodů 52 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 90 b
  • Thuma Miroslav (A) 85 b
  • Švanda Ondřej (B) 81 b
  • Raufstein Lukáš (B) 74 b
Celkem bodů 330 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 70 b
  • Šindelár Ladislav (C) 60 b
Celkem bodů 130 b

SWEEP Cycling

  • Lebeda Vladimír (E) 58 b
Celkem bodů 58 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Čapek Petr (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 73 b
  • Mašek Petr (B) 72 b
  • Tůma Jiří (C) 69 b
Celkem bodů 214 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 56 b
  • Schunágel Karel (C) 55 b
Celkem bodů 111 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.