Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

02.09.2018 - Lawi Tour classic

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 90 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 630   P1 Zdeněk Jílek Erste premier Petr Čech mtb team 02:18:41,81   38,93
2. 637   P1 Michael Boroš Pauwels Sauzen - Vastgoedservice 02:18:41,82 00:00:00,01 38,93
3. 624   P1 Bruno Stoček IVAR CS-AUTHOR TEAM 02:19:19,09 00:00:37,28 38,76
4. 602   P1 Robert Hula TJ Lokomotiva Beroun 02:19:29,03 00:00:47,22 38,71
5. 615   P1 Matyáš Bredler TJ AUTO ŠKODA Mlada Boleslav 02:19:33,72 00:00:51,91 38,69
6. 625   P1 Jakub Daněk IVAR CS-AUTHOR TEAM 02:19:34,46 00:00:52,65 38,69
7. 636   P1 Vojtěch Voznička HEAD TEAM TJ OPAVA 02:19:37,19 00:00:55,38 38,68
8. 606   P1 Šulc Jakub Symbio+ CE.Energy 02:19:40,74 00:00:58,93 38,66
9. 609   P1 David Jarý TJ AUTO ŠKODA Ml. Boleslav 02:19:43,48 00:01:01,67 38,65
10. 614   P1 Matouš Kozák Rohozec Amulet Team 02:19:45,64 00:01:03,83 38,64
11. 652   P1 Petr Pospíšil Rock Machine-Cyklomax 02:19:49,69 00:01:07,88 38,62
12. 83 1. A Davies Joshua CC London 02:19:51,57 00:01:09,76 38,61 100
13. 634   P1 Martin Čech KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 02:19:51,81 00:01:10,00 38,61
14. 3 2. A Novák Vít CFC Kladno 02:19:53,74 00:01:11,93 38,60 90
15. 666   P1 Ondřej Zelený Eleven Mercedes Mitas 02:19:53,92 00:01:12,11 38,60
16. 603   P1 Martin Kohout TJ Kovo Praha 02:19:59,73 00:01:17,92 38,57
17. 623   P1 Josef Hladík IVAR CS-AUTHOR TEAM 02:20:00,71 00:01:18,90 38,57
18. 640   P1 Michael Kubín ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 02:20:02,00 00:01:20,19 38,56
19. 635   P1 Michal Malík LAWI Stars - GIANT 02:20:04,65 00:01:22,84 38,55
20. 18 3. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 02:20:06,94 00:01:25,13 38,54 85
21. 675   P1 Pavel Staněk Apex Di Tábor 02:20:09,11 00:01:27,30 38,53
22. 723   P2 Václav Ježek IVAR CS-AUTHOR TEAM 02:20:12,29 00:01:30,48 38,52
23. 9 4. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:20:24,11 00:01:42,30 38,46 81
24. 699   P1 Michal Benda Cyklo Benda 02:20:28,61 00:01:46,80 38,44
25. 628   P1 Matěj Stránský IVAR CS-AUTHOR TEAM 02:20:38,20 00:01:56,39 38,40
26. 656   P1 Jan Svoboda YOGI RACING OSTRAVA 02:21:02,01 00:02:20,20 38,29
27. 607   P1 Daniel Mayer KC Hlinsko 02:22:01,37 00:03:19,56 38,02
28. 601   P1 Šimon Vaníček ČEZ Cyklo Team Tábor 02:22:01,45 00:03:19,64 38,02
29. 727   P2 František Salaquarda Bike strike 02:22:58,62 00:04:16,81 37,77
30. 612   P1 Kuba Karel CK Příbram Fany Gastro 02:22:58,65 00:04:16,84 37,77
31. 610   P1 Jiří Říha TJ AŠ Mladá Boleslav 02:24:23,58 00:05:41,77 37,40
32. 620   P1 Ondřej Beran KC Slavia Praha 02:24:25,06 00:05:43,25 37,39
33. 677   P1 Martin Čermák 619 TC 02:24:42,85 00:06:01,04 37,31
34. 638   P1 Richard Wohanka ADASTRA Sokol Veltěž 02:25:04,45 00:06:22,64 37,22
35. 617   P1 Ondřej Rybín Rafkarna IDEA Cycling Team 02:25:16,06 00:06:34,25 37,17
36. 616   P1 Milan Záveský Rafkarna Idea Cycling Team 02:25:16,97 00:06:35,16 37,17
37. 621   P1 Petr Hetfleiš Mapei Merida Kaňkovský 02:26:49,05 00:08:07,24 36,78
38. 611   P1 Vladyslav Horulko TJ AUTO ŠKODA Mlada Boleslav 02:28:55,02 00:10:13,21 36,26
39. 21 5. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:29:42,17 00:11:00,36 36,07 78
40. 631   P1 Jiří Šlégl Lawi granfondo team 02:29:44,66 00:11:02,85 36,06
41. 633   P1 Matěj Pechout Cyklo Bendo 02:29:44,70 00:11:02,89 36,06
42. 303 1. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:29:57,99 00:11:16,18 36,01 100
43. 672   P1 Lukáš Šustr Alset 02:30:01,00 00:11:19,19 36,00
44. 657   P1 Martin Klícha Rafkarna Idea Cycling Team 02:30:02,69 00:11:20,88 35,99
45. 664   P1 Jozef Sondor TJ Rožnov 02:31:11,95 00:12:30,14 35,71
46. 736   P2 Radim Neubauer Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:31:13,22 00:12:31,41 35,71
47. 665   P1 Nikola Bajgerová Dukla Praha 02:31:13,34 00:12:31,53 35,71
48. 307 2. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:31:24,81 00:12:43,00 35,66 90
49. 626   P1 Tomáš Doležal IVAR CS-AUTHOR TEAM 02:31:34,01 00:12:52,20 35,63
50. 406 3. C Krob Pavel Dexter Cycling 02:31:50,12 00:13:08,31 35,56 85
51. 726   P2 Martin Šlégl Lawi Granfondo 02:32:16,56 00:13:34,75 35,46
52. 613   P1 Matouš Gramblička CT Weber 02:32:59,59 00:14:17,78 35,30
53. 722   P2 Lukáš Kubík CK Sport Beran Chrást 02:33:45,04 00:15:03,23 35,12
54. 306 4. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:34:03,60 00:15:21,79 35,05 81
55. 716   P2 Jiří Charuza KCL Kooperativa-Svijany 02:34:23,72 00:15:41,91 34,98
56. 91 6. B Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany 02:37:18,23 00:18:36,42 34,33 76
57. 730   P2 Robert Kleiner LAWI GRANFONDO 02:37:23,37 00:18:41,56 34,31
58. 662   P1 Ivo Kolář 02:37:27,69 00:18:45,88 34,29
59. 663   P1 Pavla Havlíková KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 02:37:29,95 00:18:48,14 34,29
60. 309 5. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:37:38,60 00:18:56,79 34,25 78
61. 658   P1 Albert Pance Cyklostředa 02:37:45,70 00:19:03,89 34,23
62. 728   P2 Elbatri Ali Ivar 02:37:46,70 00:19:04,89 34,23
63. 647   P1 Elizabeth Ungermanová KC Kooperativa Jablonec n.N. 02:37:49,06 00:19:07,25 34,22
64. 411 6. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:38:00,50 00:19:18,69 34,18 76
65. 737   P2 Tomáš Hromádko Eleven Mercedes Mitas team 02:38:09,51 00:19:27,70 34,14
66. 608   P1 Erik Dohnálek 02:38:17,82 00:19:36,01 34,11
67. 724   P2 Radim Kavan Cyklo Benda 02:38:22,17 00:19:40,36 34,10
68. 735   P2 Richard Vosyka Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:38:24,41 00:19:42,60 34,09
69. 14 7. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:39:51,20 00:21:09,39 33,78 75
70. 447 7. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 02:41:48,10 00:23:06,29 33,37 75
71. 315 8. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:41:48,60 00:23:06,79 33,37 74
72. 326 9. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:41:50,36 00:23:08,55 33,37 73
73. 331 10. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:41:54,80 00:23:12,99 33,35 72
74. 439 11. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:42:00,22 00:23:18,41 33,33 71
75. 629   P1 HARTYCHOVÁ Nicole Mitas Trek 02:45:35,34 00:26:53,53 32,61
76. 311 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:46:46,31 00:28:04,50 32,38 70
77. 313 13. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:46:46,38 00:28:04,57 32,38 69
78. 715   P2 Josef Sejkora 02:47:03,28 00:28:21,47 32,32
79. 725   P2 Pavel Just Cyklo Benda 02:47:12,72 00:28:30,91 32,29
80. 318 14. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:47:17,51 00:28:35,70 32,28 68
81. 314 15. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:47:30,71 00:28:48,90 32,24 67
82. 711   P2 JAROSLAV Feist Jiskra Jaroměř-Potocký 02:47:46,92 00:29:05,11 32,18
83. 102 8. A Šedivý Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:48:15,29 00:29:33,48 32,09 74
84. 714   P2 Josef Král Kbely cycling team 02:48:35,43 00:29:53,62 32,03
85. 712   P2 Roman Šimůnek Pujcitelektrokolo.cz 02:48:58,01 00:30:16,20 31,96
86. 378 16. C Šulc David Dexter Cycling 02:50:28,69 00:31:46,88 31,68 66
87. 655   P1 Pavel Kwiecien Jiskra jaroměř - Potocký 02:51:31,47 00:32:49,66 31,48
88. 654   P1 Martin Hejdrych Cyklo Vape 02:54:18,24 00:35:36,43 30,98
89. 734   P2 Richard Loukota 02:56:43,55 00:38:01,74 30,56
90. 731   P2 Daniel Šír Lázně Bělohrad 02:58:47,30 00:40:05,49 30,20
91. 689   P1 Jana Milec Jiřincová 02:58:56,49 00:40:14,68 30,18
92. 325 17. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:59:48,67 00:41:06,86 30,03 65
93. 710   P2 Ferdinand Dobšovič BikeRanch 03:00:52,52 00:42:10,71 29,85
94. 719   P2 Petr Rybín Rafkarna Idea Cycling Team 03:01:14,65 00:42:32,84 29,79
95. 707   P2 Miloš Hůlka 03:05:42,41 00:47:00,60 29,08
96. 105 9. B Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 03:08:03,10 00:49:21,29 28,72 73
97. 709   P2 Radek Šmejkal 03:08:47,73 00:50:05,92 28,60
98. 717   P2 Lukáš Tykva 03:09:00,85 00:50:19,04 28,57
99. 668   P1 Petr Bažant Cyklo Benda 03:09:48,15 00:51:06,34 28,45
100. 422 18. C Novák Petr KPC Praha 03:09:59,24 00:51:17,43 28,42 64
101. 443 19. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:12:08,98 00:53:27,17 28,10 63
102. 328 20. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:15:21,36 00:56:39,55 27,64 62
103. 721   P2 Tomáš Helt 03:20:45,28 01:02:03,47 26,90
104. 713   P2 Jaroslav Malý 03:21:15,53 01:02:33,72 26,83
105. 708   P2 martin Froňek 03:21:47,35 01:03:05,54 26,76
106. 653   P1 Irena Hůlková 03:21:47,71 01:03:05,90 26,76
107. 320 21. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:22:53,27 01:04:11,46 26,62 61
108. 396 22. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 03:29:52,06 01:11:10,25 25,73 60
109. 661   P1 Jiří Tobolka bizztreat 03:30:42,79 01:12:00,98 25,63
110. 376 23. C Pavelka Milan Žádný tým 03:39:25,92 01:20:44,11 24,61 59
430   E Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 00:00:00,00  
718   P2 Václav Alfery CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
720   P2 David Goartt Rafkarna Idea Cycling Team 00:00:00,00  
729   P2 Marek Šroll Velocentrum 00:00:00,00  
660   P1 Jiří Jiřinec 00:00:00,00  
38   B Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 00:00:00,00  
99   B Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 00:00:00,00  
676   P1 michal Kollert Here To Win team 00:00:00,00  
28   B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:00:00,00  
670   P1 Ondřej Švanda SportRaces-Isaac Team 00:00:00,00  
619   P1 Patrik Kebort Rafkarna Idea Cycling Team 00:00:00,00  
639   P1 Michal Patlevič Toi Toi Cykloklub Slaný 00:00:00,00  
600   P1 Josef Jelínek Mitas Trek team 00:00:00,00  
605   P1 Matyáš Bušek TJ Kovo Praha 00:00:00,00  
618   P1 Albert Dus Rafkarna Idea Cycling Team 00:00:00,00  
604   P1 Jan Uhlík TJ Kovo Praha 00:00:00,00  
622   P1 Tomáš Ježek IVAR CS-AUTHOR TEAM 00:00:00,00  
627   P1 Klára Vernerová IVAR CS-AUTHOR TEAM 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603819328


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Černý Jiří (B) 81 b
  • Šedivý Pavel (A) 74 b
  • Wood Ian (C) 73 b
Celkem bodů 328 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 100 b
Celkem bodů 100 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 90 b
Celkem bodů 90 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 78 b
  • Vlček Jiří (C) 71 b
  • Fucik Josef (E) 68 b
  • Jermolajev Igor (D) 61 b
Celkem bodů 278 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 74 b
Celkem bodů 74 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 90 b
  • Krob Pavel (C) 85 b
  • Dohnálek Roman (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
Celkem bodů 317 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 60 b
Celkem bodů 60 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Živný Miroslav (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

KPC Praha

  • Novák Petr (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

LAWI STARS - GIANT

  • Treml Daniel (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Thumová Kamila (Ž) 63 b
Celkem bodů 141 b

Stark Cycling Team

  • Sobek Ondřej (B) 85 b
  • Šindelár Ladislav (C) 81 b
  • Boháčová Zuzana (Ž) 76 b
  • Tamchyna Jakub (B) 73 b
Celkem bodů 315 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 67 b
Celkem bodů 67 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.