Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

16.09.2018 - Hostivice - Zdejcina - Král Středočeských vrchařů

Zobrazit:

Skupina AB - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 4 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:32:35,00   29,46 100
2. 11 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:33:12,00 00:00:37,00 28,92 90
3. 5 3. B Miller Milan Tama Královice 00:33:16,00 00:00:41,00 28,86 85
4. 140 4. B Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 00:33:53,00 00:01:18,00 28,33 81
5. 9 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:33:59,00 00:01:24,00 28,25 78
6. 3 6. A Novák Vít CFC Kladno 00:34:22,00 00:01:47,00 27,93 76
7. 90 7. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:34:32,00 00:01:57,00 27,80 75
8. 21 8. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:34:57,00 00:02:22,00 27,47 74
9. 95 9. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:35:08,00 00:02:33,00 27,32 73
10. 28 10. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:36:00,00 00:03:25,00 26,67 72
11. 8 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:36:54,00 00:04:19,00 26,02 71
12. 33 12. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:37:11,00 00:04:36,00 25,82 70
13. 14 13. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:40:53,00 00:08:18,00 23,48 69
14. 108 14. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:41:35,00 00:09:00,00 23,09 68
15. 84 15. A Pěkný Jaromír Žádný tým 00:43:13,00 00:10:38,00 22,21 67
16. 20 16. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:43:42,00 00:11:07,00 21,97 66
17. 78 17. B Brabec Jan ONE CYCLING TEAM 00:51:35,00 00:19:00,00 18,61 65
18. 89 18. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 00:56:23,00 00:23:48,00 17,03 64

Skupina CDEJHŽ - 12 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 322 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:23:31,00   30,62 100
2. 359 2. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:24:43,00 00:01:12,00 29,13 90
3. 369 3. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:32,00 00:02:01,00 28,20 85
4. 378 4. C Šulc David Dexter Cycling 00:26:00,00 00:02:29,00 27,69 81
5. 306 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:26:05,00 00:02:34,00 27,60 78
6. 307 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:26:11,00 00:02:40,00 27,50 76
7. 303 7. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:03,00 00:03:32,00 26,62 75
8. 460 8. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:27:04,00 00:03:33,00 26,60 74
9. 309 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:27:08,00 00:03:37,00 26,54 73
10. 319 10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:27:11,00 00:03:40,00 26,49 72
11. 327 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:27:23,00 00:03:52,00 26,29 71
12. 351 12. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:34,00 00:04:03,00 26,12 70
13. 428 13. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:27:49,00 00:04:18,00 25,88 69
14. 466 14. E Burgr Josef CSK Markus 00:28:03,00 00:04:32,00 25,67 68
15. 315 15. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:28:30,00 00:04:59,00 25,26 67
16. 441 16. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 00:28:55,00 00:05:24,00 24,90 66
17. 474 17. E Kubín Igor CSK Markus 00:28:57,00 00:05:26,00 24,87 65
18. 346 18. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 00:29:02,00 00:05:31,00 24,80 64
19. 311 19. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:29:12,00 00:05:41,00 24,66 63
20. 329 20. D Černý Luboš CFC Kladno 00:29:42,00 00:06:11,00 24,24 62
21. 401 21. E Šejna Karel CKKV Praha 00:29:43,00 00:06:12,00 24,23 61
22. 313 22. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:29:44,00 00:06:13,00 24,22 60
23. 336 23. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:30:38,00 00:07:07,00 23,50 59
24. 439 24. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:30:42,00 00:07:11,00 23,45 58
25. 349 25. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:30:55,00 00:07:24,00 23,29 57
26. 405 26. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:30:59,00 00:07:28,00 23,24 56
27. 318 27. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:31:47,00 00:08:16,00 22,65 55
28. 446 28. Z Muchová Veronika Žádný tým 00:31:50,00 00:08:19,00 22,62 54
29. 432 29. D Heller Vlastimil Koloshop Team 00:32:07,00 00:08:36,00 22,42 53
30. 469 30. E Král Josef Kbely cycling team 00:32:24,00 00:08:53,00 22,22 52
31. 314 31. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:32:40,00 00:09:09,00 22,04 51
32. 434 32. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:33:23,00 00:09:52,00 21,57 50
33. 337 33. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:33:38,00 00:10:07,00 21,41 49
34. 325 34. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:34:03,00 00:10:32,00 21,15 48
35. 376 35. C Pavelka Milan Žádný tým 00:34:09,00 00:10:38,00 21,08 47
36. 365 36. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:34:21,00 00:10:50,00 20,96 46
37. 443 37. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:35:43,00 00:12:12,00 20,16 45
38. 435 38. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 00:36:13,00 00:12:42,00 19,88 44
39. 448 39. D Hlaváček Jiří KPC Praha 00:36:49,00 00:13:18,00 19,56 43
40. 320 40. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:36:53,00 00:13:22,00 19,52 42
41. 396 41. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:38:45,00 00:15:14,00 18,58 41
42. 375 42. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:44:30,00 00:20:59,00 16,18 40

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 85 b
Celkem bodů 365 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 76 b
  • Černý Luboš (D) 62 b
Celkem bodů 138 b

CK Kolo-park.cz

  • Dudek Tomáš (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 73 b
  • Sýkora Robert (C) 71 b
  • Soušek Karel (C) 69 b
  • Vlček Jiří (C) 58 b
Celkem bodů 271 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 67 b
  • Šejna Karel (E) 61 b
Celkem bodů 128 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 68 b
  • Kubín Igor (E) 65 b
Celkem bodů 133 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 74 b
Celkem bodů 74 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Cafourek Václav (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 292 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 68 b
  • Kryka Pavel (E) 41 b
Celkem bodů 109 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 52 b
Celkem bodů 52 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 53 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 44 b
Celkem bodů 97 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 59 b
  • Hlaváček Jiří (D) 43 b
Celkem bodů 102 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 100 b
Celkem bodů 100 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

ONE CYCLING TEAM

  • Brabec Jan (B) 65 b
Celkem bodů 65 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 46 b
Celkem bodů 46 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Švanda Ondřej (B) 73 b
  • Thumová Kamila (Ž) 45 b
Celkem bodů 192 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 78 b
  • Sotorník Jan (B) 72 b
  • Hauser Dušan (B) 70 b
  • Urban Dan (B) 66 b
Celkem bodů 286 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 71 b
  • Mašek Petr (B) 69 b
Celkem bodů 140 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 51 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 40 b
Celkem bodů 91 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.