Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

18.08.2018 - Časovka do vrchu Lipence

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 2,3 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 13 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:05:08,61   26,83 100
2. 4 2. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:05:11,76 00:00:03,15 26,56 90
3. 5 3. 2. B Miller Milan Tama Královice 00:05:26,89 00:00:18,28 25,33 85
4. 116 4. 3. B Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 00:05:27,49 00:00:18,88 25,28 81
5. 369 5. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:30,41 00:00:21,80 25,06 100
6. 359 6. 1. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:30,92 00:00:22,31 25,02 90
7. 301 7. 2. C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 00:05:36,32 00:00:27,71 24,62 85
8. 600 8.   P1 Otta Josef Příbram 00:05:37,58 00:00:28,97 24,53
9. 90 9. 4. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:05:43,48 00:00:34,87 24,11 78
10. 303 10. 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:44,38 00:00:35,77 24,04 81
11. 351 11. 2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:48,39 00:00:39,78 23,77 78
12. 601 12.   P1 Beran Ondřej Slavia 00:05:48,92 00:00:40,31 23,73
13. 305 13. 3. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:05:49,96 00:00:41,35 23,66 76
14. 6 14. 5. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:05:50,06 00:00:41,45 23,65 76
15. 378 15. 4. C Šulc David Dexter Cycling 00:05:53,11 00:00:44,50 23,45 75
16. 307 16. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:05:56,67 00:00:48,06 23,21 74
17. 306 17. 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:05:57,26 00:00:48,65 23,18 73
18. 602 18.   P1 Vondříček Jan Příbram 00:05:58,36 00:00:49,75 23,11
19. 28 19. 6. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 00:05:58,45 00:00:49,84 23,10 75
20. 319 20. 7. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:06:03,22 00:00:54,61 22,80 72
21. 603 21.   P1 Cupl Tomáš Max Hurzeler 00:06:07,09 00:00:58,48 22,56
22. 308 22. 4. D Michal Petr CSK Markus 00:06:07,49 00:00:58,88 22,53 71
23. 7 23. 7. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:06:08,70 00:01:00,09 22,46 74
24. 25 24. 8. B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:06:08,80 00:01:00,19 22,45 73
25. 433 25. 8. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:10,89 00:01:02,28 22,32 70
26. 442 26. 5. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 00:06:11,41 00:01:02,80 22,29 69
27. 604 27.   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 00:06:11,45 00:01:02,84 22,29
28. 108 28. 9. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:06:14,73 00:01:06,12 22,10 72
29. 605 29.   P1 Housar Ondřej žádný tým 00:06:17,92 00:01:09,31 21,91
30. 309 30. 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:06:19,64 00:01:11,03 21,81 68
31. 474 31. 1. E Kubín Igor CSK Markus 00:06:21,11 00:01:12,50 21,73 67
32. 31 32. 10. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:06:22,54 00:01:13,93 21,64 71
33. 8 33. 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:06:22,83 00:01:14,22 21,63 70
34. 466 34. 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:06:24,61 00:01:16,00 21,53 66
35. 315 35. 10. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:06:25,28 00:01:16,67 21,49 65
36. 313 36. 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:06:28,36 00:01:19,75 21,32 64
37. 311 37. 11. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:06:28,83 00:01:20,22 21,29 63
38. 353 38. 7. D Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 00:06:30,45 00:01:21,84 21,21 62
39. 439 39. 12. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:06:31,49 00:01:22,88 21,15 61
40. 333 40. 8. D Liška Pavel CKKV Praha 00:06:32,73 00:01:24,12 21,08 60
41. 84 41. 2. A Pěkný Jaromír Žádný tým 00:06:38,32 00:01:29,71 20,79 69
42. 401 42. 3. E Šejna Karel CKKV Praha 00:06:45,39 00:01:36,78 20,42 59
43. 349 43. 13. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:06:47,32 00:01:38,71 20,33 58
44. 329 44. 9. D Černý Luboš CFC Kladno 00:06:48,32 00:01:39,71 20,28 57
45. 610 45.   P1 Čech Antonín Stark Cycling Team 00:06:50,11 00:01:41,50 20,19
46. 330 46. 14. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:06:52,16 00:01:43,55 20,09 56
47. 606 47.   P1 Šturala Jiří žádný tým 00:07:18,70 00:02:10,09 18,87
48. 20 48. 12. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:07:19,83 00:02:11,22 18,83 68
49. 446 49. 1. Z Muchová Veronika Žádný tým 00:07:24,09 00:02:15,48 18,64 55
50. 318 50. 4. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:07:24,92 00:02:16,31 18,61 54
51. 365 51. 10. D Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 00:07:25,46 00:02:16,85 18,59 53
52. 607 52.   P1 Machulka Jiří CSK Markus 00:07:29,35 00:02:20,74 18,43
53. 325 53. 5. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:07:42,51 00:02:33,90 17,90 52
54. 328 54. 11. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:46,86 00:02:38,25 17,74 51
55. 320 55. 12. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:03,22 00:02:54,61 17,14 50
56. 458 56. 3. A Kopelentová Kateřina Alltraining.cz 00:08:05,56 00:02:56,95 17,05 67
57. 424 57. 15. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:08:19,70 00:03:11,09 16,57 49
58. 396 58. 6. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 00:08:30,06 00:03:21,45 16,23 48
59. 498 59. 1. J Šlosar Václav Dexter Cycling 00:08:50,26 00:03:41,65 15,61 47
60. 375 60. 7. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:09:22,70 00:04:14,09 14,71 46
61. 354 61. 13. D Houška Jan Humusoft 00:09:49,96 00:04:41,35 14,03 45
62. 371 62. 8. E Introvič Petar CSK Markus 00:11:00,06 00:05:51,45 12,54 44
63. 609 63.   P1 Pulchartová Olga Služby v zahradnictví Baier 00:11:15,01 00:06:06,40 12,27

Kontakt na pořadatele závodu: 721943204


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vejvoda Josef (D) 100 b
  • Bryxi Jan (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Tůma Roman (D) 78 b
Celkem bodů 349 b

Alltraining.cz

  • Kopelentová Kateřina (A) 67 b
Celkem bodů 67 b

CFC Kladno

  • Černý Luboš (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

CK Vinohradské šlapky

  • Novák Rudolf (B) 81 b
  • Vlček Petr (C) 68 b
  • Rašev Eugen (D) 62 b
  • Vlček Jiří (C) 61 b
Celkem bodů 272 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 65 b
  • Liška Pavel (D) 60 b
  • Šejna Karel (E) 59 b
  • Procházka Aleš (C) 49 b
Celkem bodů 233 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 71 b
  • Kubín Igor (E) 67 b
  • Burgr Josef (E) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 56 b
Celkem bodů 260 b

Cyklotrenink.com

  • Tarasyuk Igor (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Šrain Jiří (B) 73 b
  • Cafourek Václav (C) 72 b
Celkem bodů 294 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 72 b
  • Kryka Pavel (E) 48 b
Celkem bodů 120 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 45 b
Celkem bodů 45 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Janoušek Libor (C) 85 b
Celkem bodů 275 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 51 b
Celkem bodů 51 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Strnad Ivo (D) 53 b
Celkem bodů 53 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

Stark Cycling Team

  • Černý Jan (B) 76 b
  • Sotorník Jan (B) 75 b
  • Slaboch David (B) 74 b
  • Šindelár Ladislav (C) 73 b
Celkem bodů 298 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 70 b
  • Tůma Jiří (C) 70 b
Celkem bodů 140 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (E) 46 b
Celkem bodů 46 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.