Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

11.08.2018 - Krušnoton maratón

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 180 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 98 1. B Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 05:20:21,40   33,71 120
2. 103 2. A Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 05:26:22,40 00:06:01,00 33,09 110
3. 13 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 05:35:57,10 00:15:35,70 32,15 105
4. 4 4. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 05:41:20,70 00:20:59,30 31,64 101
5. 359 1. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 05:41:52,70 00:21:31,30 31,59 120
6. 303 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 05:57:45,50 00:37:24,10 30,19 110
7. 5 5. B Miller Milan Tama Královice 05:59:52,50 00:39:31,10 30,01 98
8. 306 3. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 06:03:57,50 00:43:36,10 29,67 105
9. 308 4. D Michal Petr CSK Markus 06:09:16,20 00:48:54,80 29,25 101
10. 309 5. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 06:11:20,50 00:50:59,10 29,08 98
11. 319 6. C Cafourek Václav Dexter Cycling 06:14:30,70 00:54:09,30 28,84 96
12. 53 6. B Dvořák Josef Žádný tým 06:15:49,20 00:55:27,80 28,74 96
13. 441 7. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 06:22:37,20 01:02:15,80 28,23 95
14. 439 8. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 06:22:37,50 01:02:16,10 28,23 94
15. 8 7. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 06:27:53,50 01:07:32,10 27,84 95
16. 31 8. B Šťastný Petr Dexter Cycling 06:30:35,00 01:10:13,60 27,65 94
17. 440 9. C Eger Emil Dexter Cycling 06:30:38,70 01:10:17,30 27,65 93
18. 311 10. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 06:32:26,50 01:12:05,10 27,52 92
19. 329 11. D Černý Luboš CFC Kladno 06:38:36,00 01:18:14,60 27,09 91
20. 333 12. D Liška Pavel CKKV Praha 06:41:13,30 01:20:51,90 26,92 90
21. 331 13. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 06:46:39,80 01:26:18,40 26,56 89
22. 401 14. E Šejna Karel CKKV Praha 06:50:31,50 01:30:10,10 26,31 88
23. 28 9. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 06:53:47,00 01:33:25,60 26,10 93
24. 382 15. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 06:59:33,30 01:39:11,90 25,74 87
25. 45 10. B Mäčko Anton Žádný tým 07:00:13,30 01:39:51,90 25,70 92
26. 349 16. C Skála Radim Sokol Veltěž 07:12:42,00 01:52:20,60 24,96 86
27. 12 11. B Šuranyi Martin CFC Kladno 07:14:59,30 01:54:37,90 24,83 91
28. 330 17. C Habětín Tomáš CSK Markus 07:19:05,30 01:58:43,90 24,60 85
29. 318 18. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 07:20:47,00 02:00:25,60 24,50 84
30. 432 19. D Heller Vlastimil Koloshop Team 07:34:42,10 02:14:20,70 23,75 83
31. 347 20. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 07:37:42,30 02:17:20,90 23,60 82
32. 325 21. E Krajčík Josef Dexter Cycling 07:43:29,30 02:23:07,90 23,30 81
33. 344 22. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 07:52:16,10 02:31:54,70 22,87 80
34. 435 23. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 08:07:44,80 02:47:23,40 22,14 79
35. 422 24. C Novák Petr KPC Praha 08:20:15,10 02:59:53,70 21,59 78
36. 396 25. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 08:20:28,60 03:00:07,20 21,58 77
37. 373 26. D Novák Michal CFC Kladno 08:38:21,60 03:18:00,20 20,83 76
1   B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
497   D Matějka Jindřich Dexter Cycling 00:00:00,00  
411   Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 00:00:00,00  
301   C Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 777104828


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Bryxi Jan (C) 120 b
  • Rydval Michal (C) 110 b
Celkem bodů 230 b

CFC Kladno

  • Černý Luboš (D) 91 b
  • Šuranyi Martin (B) 91 b
  • Novák Michal (D) 76 b
Celkem bodů 258 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Petr (C) 98 b
  • Vlček Jiří (C) 94 b
  • Fucik Josef (E) 84 b
Celkem bodů 276 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 90 b
  • Šejna Karel (E) 88 b
Celkem bodů 178 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 101 b
  • Habětín Tomáš (C) 85 b
Celkem bodů 186 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Rubeš Jaroslav (C) 95 b
  • Němec Richard (C) 82 b
Celkem bodů 177 b

Dexter Cycling

  • Cafourek Václav (C) 96 b
  • Šťastný Petr (B) 94 b
  • Eger Emil (C) 93 b
  • Pacovský Tomáš (C) 92 b
Celkem bodů 375 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 80 b
  • Kryka Pavel (E) 77 b
Celkem bodů 157 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 83 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 79 b
Celkem bodů 162 b

KPC Praha

  • Novák Petr (C) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Nežerka Václav (B) 120 b
  • Vojtěch Jonáš (A) 110 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 105 b
  • Mirovský Petr (A) 101 b
Celkem bodů 436 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 86 b
Celkem bodů 86 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 105 b
  • Sotorník Jan (B) 93 b
  • Kryška Pavel (C) 87 b
Celkem bodů 285 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 95 b
Celkem bodů 95 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.