Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

05.08.2018 - Kolem Posázaví

Zobrazit:

Skupina AB - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 617   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 02:45:56,00   34,35
2. 608   P1 Koblic Radek ČEZ CT Tábor 02:45:58,00 00:00:02,00 34,34
3. 606   P1 Štěpánek Patrik SK Slavia Praha 02:46:01,00 00:00:05,00 34,33
4. 24 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:46:05,00 00:00:09,00 34,32 100
5. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:46:13,00 00:00:17,00 34,29 90
6. 11 3. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:46:23,00 00:00:27,00 34,26 85
7. 13 4. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:46:25,00 00:00:29,00 34,25 81
8. 140 5. B Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 02:46:28,00 00:00:32,00 34,24 78
9. 621   P1 Holan Petr CT Weber 02:46:33,00 00:00:37,00 34,22
10. 3 6. A Novák Vít CFC Kladno 02:46:40,00 00:00:44,00 34,20 76
11. 612   P1 Kudrna Zbyněk Enduraining 02:46:45,00 00:00:49,00 34,18
12. 604   P1 Dus Albert Rafkarna Idea Cycling Team 02:47:05,00 00:01:09,00 34,11
13. 624   P1 Pleva Jan CK Příbram Fany Gastro 02:49:32,00 00:03:36,00 33,62
14. 21 7. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:51:04,00 00:05:08,00 33,32 75
15. 2 8. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:51:22,00 00:05:26,00 33,26 74
16. 622   P1 Beran Ondřej Slavia Praha 02:53:37,00 00:07:41,00 32,83
17. 87 9. B Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:53:56,00 00:08:00,00 32,77 73
18. 603   P1 Klícha Martin Rafkarna Idea Cycling Team 02:56:43,00 00:10:47,00 32,26
19. 623   P1 Mašín Roman Slavia Praha 02:56:53,00 00:10:57,00 32,22
20. 28 10. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:56:59,00 00:11:03,00 32,21 72
21. 609   P1 Vlachovský Michal 02:57:08,00 00:11:12,00 32,18
22. 613   P1 Harnoš Petr BMC Kolín 02:57:14,00 00:11:18,00 32,16
23. 616   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 02:57:37,00 00:11:41,00 32,09
24. 615   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 02:57:46,00 00:11:50,00 32,06
25. 610   P1 Jiřinec Jiří 02:59:05,00 00:13:09,00 31,83
26. 620   P1 Hula Martin Vinohradské Šlapky 02:59:24,00 00:13:28,00 31,77
27. 7 11. B Slaboch David Stark Cycling Team 03:00:05,00 00:14:09,00 31,65 71
28. 6 12. B Černý Jan Stark Cycling Team 03:01:51,00 00:15:55,00 31,34 70
29. 8 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:03:29,00 00:17:33,00 31,07 69
30. 109 14. A Andrejs Marek CFC Kladno 03:08:54,00 00:22:58,00 30,17 68
31. 605   P1 Kebort Patrik Rafkarna Idea Cycling Team 03:08:58,00 00:23:02,00 30,16
32. 31 15. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:10:36,00 00:24:40,00 29,91 67
33. 607   P1 Mužík Tomáš Rafkarna Idea Cycling Team 03:14:36,00 00:28:40,00 29,29
34. 14 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:15:04,00 00:29:08,00 29,22 66
35. 618   P1 Dohnálek Erik 03:23:21,00 00:37:25,00 28,03
36. 619   P1 Šlechta Boris Vinohradské Šlapky 03:26:19,00 00:40:23,00 27,63
37. 17 17. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:34:05,00 00:48:09,00 26,63 65
38. 601   P1 Hejduk Richard Divišov 03:46:03,00 01:00:07,00 25,22
39. 602   P1 Zeman Václav Divišov 03:46:24,00 01:00:28,00 25,18
40. 611   P1 Blümel Tomáš Ski Bike Centrum 04:03:17,00 01:17:21,00 23,43
614   P1 Frank Tomáš 00:00:00,00  
600   P1 Urban Patrik 00:00:00,00  
25   B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:00:00,00  
111   A Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 702   P2 Kříž Martin Velo Club Tábor 02:50:33,00   33,42
2. 706   P2 Slanař Josef Galaxy Cyclošvec Stevens 02:50:56,00 00:00:23,00 33,35
3. 343 1. C Beneš Martin CT WEBER 02:51:13,00 00:00:40,00 33,29 100
4. 710   P2 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 02:51:41,00 00:01:08,00 33,20
5. 305 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:43,00 00:01:10,00 33,19 90
6. 303 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:29,00 00:04:56,00 32,48 85
7. 714   P2 Ackermann Kamil Axon Sport Team 02:56:52,00 00:06:19,00 32,23
8. 327 4. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:58:39,00 00:08:06,00 31,91 81
9. 319 5. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:58:46,00 00:08:13,00 31,89 78
10. 378 6. C Šulc David Dexter Cycling 02:58:59,00 00:08:26,00 31,85 76
11. 712   P2 Říha Jiří CK Kolokrám 02:59:45,00 00:09:12,00 31,71
12. 306 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:59:47,00 00:09:14,00 31,70 75
13. 351 8. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 03:00:04,00 00:09:31,00 31,65 74
14. 709   P2 Hájek Stanislav CSK Markus 03:00:22,00 00:09:49,00 31,60
15. 717   P2 Tupý Marek Česyk 03:01:09,00 00:10:36,00 31,47
16. 700   P2 Dýrová Macháčková Šárka Sport Races Isaac Team 03:02:04,00 00:11:31,00 31,31
17. 308 9. D Michal Petr CSK Markus 03:06:13,00 00:15:40,00 30,61 73
18. 311 10. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:06:33,00 00:16:00,00 30,55 72
19. 331 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:07:02,00 00:16:29,00 30,48 71
20. 431 12. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 03:08:04,00 00:17:31,00 30,31 70
21. 715   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:09:47,00 00:19:14,00 30,03
22. 713   P2 Jílek Michal Etriatlon 03:10:22,00 00:19:49,00 29,94
23. 329 13. D Černý Luboš CFC Kladno 03:11:12,00 00:20:39,00 29,81 69
24. 326 14. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:11:19,00 00:20:46,00 29,79 68
25. 707   P2 Prchal Pavel SK Kern 03:11:44,00 00:21:11,00 29,73
26. 313 15. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:13:20,00 00:22:47,00 29,48 67
27. 704   P2 Hanzel Ivan Simax 03:16:57,00 00:26:24,00 28,94
28. 471 16. C Šrejma Marek Cyklo Malát 03:17:06,00 00:26:33,00 28,92 66
29. 401 17. E Šejna Karel CKKV Praha 03:17:25,00 00:26:52,00 28,87 65
30. 705   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 03:17:57,00 00:27:24,00 28,80
31. 333 18. D Liška Pavel CKKV Praha 03:18:15,00 00:27:42,00 28,75 64
32. 346 19. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 03:18:27,00 00:27:54,00 28,72 63
33. 370 20. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 03:19:10,00 00:28:37,00 28,62 62
34. 330 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 03:19:19,00 00:28:46,00 28,60 61
35. 344 22. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 03:21:03,00 00:30:30,00 28,35 60
36. 347 23. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:25:59,00 00:35:26,00 27,67 59
37. 444 24. D Polan Luboš CKKV Praha 03:26:54,00 00:36:21,00 27,55 58
38. 703   P2 Milec Jiřincová Jana 03:27:21,00 00:36:48,00 27,49
39. 318 25. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:27:52,00 00:37:19,00 27,42 57
40. 999   P2 Procházka Martin Etriatlon Team 03:28:27,00 00:37:54,00 27,34
41. 461 26. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:28:28,00 00:37:55,00 27,34 56
42. 711   P2 Michl Josef Lokomotiva Nymburk 03:33:27,00 00:42:54,00 26,70
43. 716   P2 Marek David Agro Kolín 03:36:03,00 00:45:30,00 26,38
44. 396 27. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 03:39:01,00 00:48:28,00 26,03 55
45. 325 28. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:41:06,00 00:50:33,00 25,78 54
46. 708   P2 Holoubek Petr Bystřice u Benešova 03:42:14,00 00:51:41,00 25,65
47. 320 29. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:43:39,00 00:53:06,00 25,49 53
48. 443 30. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:44:52,00 00:54:19,00 25,35 52
338   C Halík Jaroslav Veloservis Team 00:00:00,00  
359   C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
472   E Šrejma Jiří Cyklo Malát 00:00:00,00  
467   E Tomek Jaromír REVTBUILD Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 85 b
  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Tůma Roman (D) 74 b
Celkem bodů 334 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 76 b
  • Černý Luboš (D) 69 b
  • Andrejs Marek (A) 68 b
Celkem bodů 213 b

CK Kolo-park.cz

  • Dudek Tomáš (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 81 b
  • Hampl Pavel (B) 65 b
  • Fucik Josef (E) 57 b
  • Jermolajev Igor (D) 53 b
Celkem bodů 256 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 65 b
  • Liška Pavel (D) 64 b
  • Polan Luboš (D) 58 b
Celkem bodů 187 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 73 b
  • Habětín Tomáš (C) 61 b
Celkem bodů 134 b

CT WEBER

  • Beneš Martin (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

Cyklo Malát

  • Šrejma Marek (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Vacek Petr (B) 73 b
  • Němec Richard (C) 59 b
Celkem bodů 132 b

Dexter Cycling

  • Cafourek Václav (C) 78 b
  • Šulc David (C) 76 b
  • Pacovský Tomáš (C) 72 b
  • Dohnálek Roman (C) 71 b
Celkem bodů 297 b

Eleven Cube Riders

  • Kobík Petr (D) 60 b
  • Kryka Pavel (E) 55 b
Celkem bodů 115 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 81 b
  • Somr Michael (B) 74 b
Celkem bodů 245 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 100 b
  • Thuma Miroslav (A) 75 b
  • Thumová Kamila (Ž) 52 b
Celkem bodů 227 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Sotorník Jan (B) 72 b
  • Slaboch David (B) 71 b
  • Černý Jan (B) 70 b
Celkem bodů 288 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 69 b
  • Mašek Petr (B) 66 b
Celkem bodů 135 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.