Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

22.07.2018 - Rakovnické cyklování silniční kritérium

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 14,7 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 22 1. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 00:21:56,31   40,20 100
2. 83 2. A Davies Joshua CC London 00:21:57,71 00:00:01,40 40,16 90
3. 303 1. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:21:58,50 00:00:02,19 40,14 100
4. 602   P1 Greguš SKP Most 00:21:59,60 00:00:03,29 40,10
5. 304 2. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 00:22:00,16 00:00:03,85 40,09 90
6. 603   P1 Kuba CK Příbram Fany Gastro 00:22:00,20 00:00:03,89 40,08
7. 447 3. C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:22:00,22 00:00:03,91 40,08 85
8. 302 4. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 00:22:00,69 00:00:04,38 40,07 81
9. 4 3. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:22:01,49 00:00:05,18 40,05 85
10. 7 4. B Slaboch David Stark Cycling Team 00:22:01,60 00:00:05,29 40,04 81
11. 607   P1 Štemberk CK Příbram Fany Gastro 00:22:02,25 00:00:05,94 40,02
12. 377 5. J Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 00:22:03,36 00:00:07,05 39,99 78
13. 14 5. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:22:05,19 00:00:08,88 39,93 78
14. 608   P1 Icha SKP Rakovník 00:22:16,06 00:00:19,75 39,61
15. 609   P1 Jirousek Herostore team 01:21:57,00 01:00:00,69 10,76
16. 306 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:22:02,00 01:00:05,69 10,75 76
17. 341 7. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:22:04,00 01:00:07,69 10,75 75
18. 132 6. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 01:22:05,00 01:00:08,69 10,75 76
19. 431 8. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 01:22:06,00 01:00:09,69 10,74 74
20. 611   P1 Bodó Ramala Rakovník 01:22:08,00 01:00:11,69 10,74
21. 433 9. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:22:08,00 01:00:11,69 10,74 73
22. 307 10. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:22:09,00 01:00:12,69 10,74 72
23. 5 7. B Miller Milan Tama Královice 01:22:10,00 01:00:13,69 10,73 75
24. 335 11. C Kozel František DISTAV 01:22:17,00 01:00:20,69 10,72 71
25. 108 8. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 01:22:24,00 01:00:27,69 10,70 74
26. 21 9. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 01:22:37,00 01:00:40,69 10,68 73
27. 308 12. D Michal Petr CSK Markus 01:23:05,00 01:01:08,69 10,62 70
28. 613   P1 Bárta KL Sport Most 01:23:18,00 01:01:21,69 10,59
29. 614   P1 Hacholec 02:22:03,00 02:00:06,69 6,21
30. 615   P1 Pavlíček CK Loko Rakovník 02:22:04,00 02:00:07,69 6,21
31. 311 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:22:14,00 02:00:17,69 6,20 69
32. 616   P1 Trčková Česká Spořitelna Accolade 02:22:16,00 02:00:19,69 6,20
33. 317 14. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:22:25,00 02:00:28,69 6,19 68
34. 318 15. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:22:45,00 02:00:48,69 6,18 67
35. 618   P1 Popek Sportraces-Issac team 02:22:45,00 02:00:48,69 6,18
36. 309 16. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:23:09,00 02:01:12,69 6,16 66
37. 619   P1 Zelenka SK cyklo sportkern 03:22:18,00 03:00:21,69 4,36
38. 620   P1 Elsnic 03:22:18,00 03:00:21,69 4,36
39. 621   P1 Pleva CK Příbram Fany Gastro 03:22:19,00 03:00:22,69 4,36
40. 323 17. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:22:20,00 03:00:23,69 4,36 65
41. 380 18. D Doubner Jan PIJAS 03:22:26,00 03:00:29,69 4,36 64
42. 624   P1 Šímová Fincentrum reality 03:23:06,00 03:01:09,69 4,34
43. 625   P1 Křížová 03:23:07,00 03:01:10,69 4,34
44. 626   P1 Kolakovský 04:21:58,00 04:00:01,69 3,37
45. 627   P1 Dobrá CK Loko Rakovník 04:22:40,00 04:00:43,69 3,36
46. 628   P1 Ko-Kotek Ramala 04:22:47,00 04:00:50,69 3,36
47. 629   P1 Mudra 04:23:10,00 04:01:13,69 3,35
48. 630   P1 Lukášová 05:23:10,00 05:01:13,69 2,73
6   B Černý Jan Stark Cycling Team 00:00:00,00  
631   P1 Fencl 00:00:00,00  
632   P1 Jurča KL Sport Most 00:00:00,00  
633   P1 Novák 00:00:00,00  
634   P1 Pance Cykloostředa 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 606648181


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Kuchař Přemysl (C) 81 b
  • Maroušek František (A) 76 b
  • Kokoška Pavel (C) 74 b
Celkem bodů 331 b

CC London

  • Davies Joshua (A) 90 b
Celkem bodů 90 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 67 b
  • Vlček Petr (C) 66 b
Celkem bodů 133 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
Celkem bodů 141 b

DISTAV

  • Kozel František (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Kellys Bike Ranch Team

  • Kluch Luboš (J) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mužík Vít (C) 90 b
  • Treml Daniel (C) 85 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
Celkem bodů 260 b

PIJAS

  • Doubner Jan (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

SportRaces-Isaac Team

  • Doležal Jiří (A) 100 b
  • Thuma Miroslav (A) 73 b
Celkem bodů 173 b

Stark Cycling Team

  • Slaboch David (B) 81 b
  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Stark Michal (D) 68 b
  • Válková Kateřina (Ž) 65 b
Celkem bodů 290 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 78 b
  • Tůma Jiří (C) 73 b
Celkem bodů 151 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.