Závody a výsledky / 2018 / Silnice / Výsledky

15.07.2018 - Mistrovství SAC ČR silniční závod - Suchdol nad Odrou

Zobrazit:

Skupina A - 83,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 24 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:29:56,00   33,41 120
2. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:29:57,00 00:00:01,00 33,41 110
3. 22 3. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 02:31:08,00 00:01:12,00 33,15 105
4. 21 4. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:48:41,00 00:18:45,00 29,70 101
5. 124 5. A Marek Josef Žádný tým 02:50:18,00 00:20:22,00 29,42 98
6. 119 6. A Behúň Tomáš Titan Trilife 02:58:20,00 00:28:24,00 28,09 96
7. 15 7. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 03:18:33,00 00:48:37,00 25,23 95

Skupina B - 83,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 13 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:26:38,00   34,17 120
2. 11 2. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:27:45,00 00:01:07,00 33,91 110
3. 2 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:32:15,00 00:05:37,00 32,91 105
4. 23 4. B Masař Jan Stark Cycling Team 02:32:41,00 00:06:03,00 32,81 101
5. 9 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:34:59,00 00:08:21,00 32,33 98
6. 95 6. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 02:36:09,00 00:09:31,00 32,08 96
7. 122 7. B Malík Tomáš SSC Železný Brod 02:36:56,00 00:10:18,00 31,92 95
8. 5 8. B Miller Milan Tama Královice 02:39:14,00 00:12:36,00 31,46 94
9. 18 9. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 02:43:10,00 00:16:32,00 30,70 93
10. 90 10. B Baier Jiří Velosport Domažlice 02:43:31,00 00:16:53,00 30,64 92
11. 6 11. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:47:10,00 00:20:32,00 29,97 91
12. 117 12. B Šuvada Radek Team Viessmann 02:50:54,00 00:24:16,00 29,32 90
13. 129 13. B Verner Luboš Žádný tým 02:52:55,00 00:26:17,00 28,97 89
14. 125 14. B Nádvorník Jan Žádný tým 02:54:37,00 00:27:59,00 28,69 88
15. 126 15. B Nevečeřal Lukáš Žádný tým 03:35:59,00 01:09:21,00 23,20 87
16. 123 16. B Dolan Jiří Žádný tým 03:36:00,00 01:09:22,00 23,19 86

Skupina C - 54,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 359 1. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:32:17,00   21,47 120
2. 303 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:36:34,00 00:04:17,00 20,89 110
3. 488 3. C Pataki Tomáš Žádný tým 02:38:42,00 00:06:25,00 20,60 105
4. 485 4. C Kouřil Daniel Žádný tým 02:38:48,00 00:06:31,00 20,59 101
5. 495 5. C Zíta Leoš Žádný tým 02:39:02,00 00:06:45,00 20,56 98
6. 484 6. C Kalita Radek Žádný tým 02:39:12,00 00:06:55,00 20,54 96
7. 449 7. C Procházka Milan Dexter Cycling 02:39:30,00 00:07:13,00 20,50 95
8. 306 8. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:41:31,00 00:09:14,00 20,25 94
9. 493 9. C Valeš Jan Žádný tým 02:41:31,00 00:09:14,00 20,25 93
10. 307 10. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:45:20,00 00:13:03,00 19,78 92
11. 309 11. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:45:38,00 00:13:21,00 19,74 91
12. 490 12. C Šatný Radek Žádný tým 02:47:00,00 00:14:43,00 19,58 90
13. 452 13. C Zatloukal Petr Žádný tým 02:47:30,00 00:15:13,00 19,52 89
14. 479 14. C Čapek Lubomír Žádný tým 02:47:31,00 00:15:14,00 19,52 88
15. 311 15. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:48:29,00 00:16:12,00 19,41 87
16. 331 16. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:48:32,00 00:16:15,00 19,40 86
17. 440 17. C Eger Emil Dexter Cycling 02:55:25,00 00:23:08,00 18,64 85
18. 482 18. C Hnát Miroslav Žádný tým 03:04:33,00 00:32:16,00 17,72 84
19. 489 19. C Plch David Žádný tým 03:13:38,00 00:41:21,00 16,89 83
20. 483 20. C Hübl Pavel Žádný tým 03:14:11,00 00:41:54,00 16,84 82
21. 481 21. C Hloušek Jan Žádný tým 03:24:20,00 00:52:03,00 16,00 81

Skupina D - 54,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 369 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:39:11,00   32,97 120
2. 305 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:43:05,00 00:03:54,00 31,72 110
3. 308 3. D Michal Petr CSK Markus 01:46:34,00 00:07:23,00 30,69 105
4. 351 4. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:29,00 00:08:18,00 30,42 101
5. 313 5. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:52:35,00 00:13:24,00 29,05 98
6. 510 6. D Palivec Petr DHL 01:53:10,00 00:13:59,00 28,90 96
7. 357 7. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:53:10,00 00:13:59,00 28,90 95
8. 432 8. D Heller Vlastimil Koloshop Team 01:59:21,00 00:20:10,00 27,40 94
9. 328 9. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:11:27,00 00:32:16,00 24,88 93
10. 494 10. D Vančura Jiří Žádný tým 02:26:16,00 00:47:05,00 22,36 92

Skupina EJHŽ - 54,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 476 1. E Krummer Radoslav TJ Slavia Karlovy Vary 01:45:11,00   31,09 120
2. 466 2. E Burgr Josef CSK Markus 01:48:01,00 00:02:50,00 30,27 110
3. 401 3. E Šejna Karel CKKV Praha 01:51:13,00 00:06:02,00 29,40 105
4. 411 4. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 01:51:17,00 00:06:06,00 29,38 101
5. 318 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:00:21,00 00:15:10,00 27,17 98
6. 325 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:03:26,00 00:18:15,00 26,49 96
7. 443 7. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:06:37,00 00:21:26,00 25,83 95
8. 396 8. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 02:07:03,00 00:21:52,00 25,74 94
9. 435 9. Z Hellerová Lenka Koloshop Team 02:11:35,00 00:26:24,00 24,85 93
10. 480 10. E Hamerník Pavel Žádný tým 03:16:49,00 01:31:38,00 16,61 92
11. 492 11. E Šuster Josef Žádný tým 03:31:03,00 01:45:52,00 15,49 91

Kontakt na pořadatele závodu: 604592548


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vejvoda Josef (D) 120 b
  • Bryxi Jan (C) 120 b
  • Rydval Michal (C) 110 b
  • Vohnik Stanislav (D) 110 b
Celkem bodů 460 b

CK Vinohradské šlapky

  • Fucik Josef (E) 98 b
  • Vlček Petr (C) 91 b
Celkem bodů 189 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 105 b
Celkem bodů 105 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 110 b
  • Michal Petr (D) 105 b
Celkem bodů 215 b

Dexter Cycling

  • Tácha Petr (D) 98 b
  • Krajčík Josef (E) 96 b
  • Procházka Milan (C) 95 b
  • Rendl Jaroslav (C) 92 b
Celkem bodů 381 b

DHL

  • Palivec Petr (D) 96 b
Celkem bodů 96 b

Eleven Cube Riders

  • Kryka Pavel (E) 94 b
Celkem bodů 94 b

Koloshop Team

  • Heller Vlastimil (D) 94 b
  • Hellerová Lenka (Ž) 93 b
Celkem bodů 187 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
  • Mirovský Petr (A) 110 b
  • Somr Michael (B) 105 b
Celkem bodů 335 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 95 b
Celkem bodů 95 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 95 b
  • Vild Václav (D) 93 b
Celkem bodů 188 b

SportRaces-Isaac Team

  • Hradecký Jaroslav (A) 120 b
  • Doležal Jiří (A) 105 b
  • Thuma Miroslav (A) 101 b
  • Švanda Ondřej (B) 96 b
Celkem bodů 422 b

SSC Železný Brod

  • Malík Tomáš (B) 95 b
Celkem bodů 95 b

Stark Cycling Team

  • Boháčová Zuzana (Ž) 101 b
  • Masař Jan (B) 101 b
  • Šindelár Ladislav (C) 94 b
  • Sobek Ondřej (B) 93 b
Celkem bodů 389 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 94 b
Celkem bodů 94 b

Team Viessmann

  • Šuvada Radek (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

Titan Trilife

  • Behúň Tomáš (A) 96 b
Celkem bodů 96 b

TJ Slavia Karlovy Vary

  • Krummer Radoslav (E) 120 b
Celkem bodů 120 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 92 b
Celkem bodů 92 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.